Go to ...
Halkbank girişimci kredileri


Halkbank girişimci kredileri- Halkbank girişimcileri de düşünerek bir birinden özel ve güzel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Sizlerde kendi iş yerinizi kurmak ve başarılı olmak istiyorsanız bu yazıyı muhakkak ki okumanız gerekiyor. Bugün sizler için Halkbank girişimci kredileri nelerdir bunlar üzerinde değineceğiz. Tabi detaylı bir yazı olacağından az biraz uzun soluklu olabilir. Lakin kendinize ait olan bölümü bulabilecek ihtiyacınız olan paraya da kavuşabileceksiniz.

HALKBANK GİRİŞİMCİ KREDİLERİ

Girişimcilerin yeni iş kurmaları ve ekonomik hayata katılmalarını desteklemek amacıyla Girişimci Kredisi ürününü geliştirdik. Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Halkbank Girişimci Kredileri”  ile hayat buluyor. Farklı deneyimlere sahip ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuluyor. Girişimci Krediler ile,  girişimcileri,  üniversite mezunu genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar Halkbank geniş bir yelpaze ile destekliyor.

Üniversite mezunu, deneyimsiz, mezun olduğu bölümle ilgili kendi işini kurmak isteyen ”Genç” girişimciler 50 bin TL’ye kadar, mesleki kuruluşlardan eğitim sertifika/belgesi bulunan, deneyimli ve kendi iş yerini açmak isteyen ”Usta” girişimciler de 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

Üniversite mezunu olup, deneyim kazandığı ve eğitimini aldığı iş kolunda kendi işyerini açmak isteyen ”Cesur” girişimciler ile ”Mucit”  girişimciler ve teknokentlerde faaliyet gösteren,  patenti alınmış her türlü buluş/icat/yeni fikri faaliyete geçirmek isteyen girişimciler ise 75’er bin TL’ye kadar krediden yararlanabiliyor. KOSGEB, TÜBİTAK, TTGV gibi kurumlardan hibe almaya hak kazanmış girişimciler de bu krediden faydalanabiliyor. 48 aya kadar vadeyle kullandırılan kredinin geri ödemesi de aylık eşit taksitli olarak gerçekleştiriliyor.

KİMLER FAYDALANABİLİR?

Başvuru tarihi itibariyle, 1 yılı aşmamak üzere ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendine ait bir işyeri olmayıp kendi işini kurmak isteyen girişimciler faydalanabilmektedirler. Halkbank Girişimci Kredilerinden faydalanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması gerekmektedir. Dilerseniz şimdide farklı başlıklı kredilerin özelliklerini inceleyelim.

GEREKLİ BELGELER

Girişimci Kredilerimizden faydalanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması ve şu belgeler ile başvuru yapılması gerekmektedir. Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler: Girişimci Kredisi Başvuru Formu, Firma Sahibi/Ortaklarının Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı/Ehliyet) Fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi veya Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Sicili Gazetesi, Vergi Levhası, Temsile Yetkili Kişilerin Noter Onaylı İmza Sirküleri, Gelir ve Varlık Durumunu Gösteren Belgeler(Tapu, Taşıt Ruhsatı vb.), Öğrenim Durumu Belgesi/Eğitim Sertifikası, Daha Önce Çalıştığı İş Yerlerini Gösteren Belgeler

GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİ

Üniversite mezunu, deneyimsiz, mezun olduğu bölümle ilgili kendi işini kurmak isteyen, müteşebbis girişimcilere yöneliktir. Genç Girişimci Kredisi‘nden; Kurmayı düşündüğü iş kolu ile ilgili yüksek okul veya fakülte mezunu olup üniversite diploması bulunan, Eğitimini aldığı iş konusunda tecrübesi bulunmayan yeni mezun, 30 yaşını aşmamış olan girişimciler yararlanabilir. Kredinin Özellikleri: Kredi Limiti: 50.000 TL, Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı ile toplam 36 ay vadedir.

CESUR GİRİŞİMCİ KREDİSİ

Üniversite mezunu olup, deneyim kazandığı ve eğitimini aldığı iş kolunda kendi işyerini açmak isteyen girişimcilere yöneliktir. Cesur Girişimci Kredisi‘nden; Kurmayı düşündüğü iş kolu ile ilgili yüksek okul veya fakülte mezunu olan, En az 2 yıl eğitimini aldığı iş konusunda tecrübesi bulunan, Halen yapmakta olduğu iş ve almış olduğu eğitim üzerine iş kurmak isteyen, 35 yaşını aşmamış olan girişimciler yararlanabilir. Kredinin Özellikleri: Kredi Limiti: 75.000 TL, Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli, Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı ile toplam 48 ay vade

USTA GİRİŞİMCİ KREDİSİ

Mesleki kuruluşlardan eğitim sertifika/belgesi bulunan ve ilgili iş kolunda deneyim sahibi olan ve kendi iş yerini açmak isteyen girişimcilere yöneliktir. Usta Girişimci Kredisi‘nden; En az ilkokul mezunu olan, Kurmayı düşündüğü iş kolu ile ilgili bilgi, beceri sahibi olduğunu gösteren mesleki kuruluşlardan alınmış eğitim sertifikasını belgeleyen, Kuracağı iş konusunda faaliyet gösteren iş yerlerinde en az 5 yıl çalıştığını gösteren belgeye sahip, 30 yaşını aşmamış olan girişimciler yararlanabilir. Kredinin Özellikleri: Kredi Limiti: 30.000 TL, Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli Kredi, Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı ile toplam 36 ay vadelidir.

MUCİT GİRİŞİMCİ KREDİSİ

Teknokentlerde faaliyet gösteren girişimciler, KOSGEB, TÜBİTAK, TTGV gibi kurumlardan hibe almaya hak kazanmış girişimciler ve patent hakkı satın almış/sahibi olan girişimcilere yöneliktir. Mucit Girişimci Kredisi‘nden; Teknokentlerde faaaliyet gösteren girişimciler, KOSGEB, TÜBİTAK, TTGV gibi kurumlardan hibe almaya hak kazanmış girişimciler, Patent hakkı satın almış/sahibi, 30 yaşını aşmamış olan girişimciler yararlanabilir. Kredinin Özellikleri: Kredi Limiti: 75.000 TL, Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli Kredi, Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı ile toplam 48 ay vadelidir.

DİĞER AVANTAJLAR

Girişimci Kredisi kullanan müşteriler, 6 ay boyunca Halkbank şubeleri kanalıyla yapacakları hesaptan yapacakları havale işlemleri ve tahsile alınan çeklerine %50 oranında masraf indirimi uygulanacak olup, 6 ay boyunca hesap işletim ücreti alınmayacaktır. Ayrıca, girişimcilere, işyeri sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası gibi sigorta ürünleri ve KOBİ-Esnaf Emeklilik Planı sigorta ürünlerimiz uygun şartlarla sunulmaktadır.

 

Siz yeter ki isteyin. Halkbank sizin için gerçekleştirsin. Bu şartlar bana da uyuyor diyorsanız, değerlendirebileceğiniz bir kredi türüdür. Artık sizlerde kendi işinizin patronu olabileceksiniz. Bugünlük de bu kadar. Bir sonraki kredi ve ekonomi haberlerinde buluşmak dileğiyle. Ayrıca aşağıda sizin için özel olarak hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Alma Sorunu Yaşayan Vatandaşalar Dikkat

İş kurana 50 bin tl karşılıksız kredi

Halkbank franchising destek paketi

Halkbank Sanayi Bölgeleri Destek Paketi

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin