Go to ...
Halkbank Emeklilere 286 TL Taksitli 10.000 TL Kredi


Halkbank Emeklilere Özel Kredi, Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi- Ülkemizden en fazla krediye başvuru yapan kesim olarak emeklilere karşımıza çıkıyor. 9 milyonun üzerinde bir emekli kesimi var. Buda ülkenin yedide birine denk geliyor. Çok büyük bir rakam. Sizlerde bunca yıldır çalıştım birazda dinlenmek mi istiyorum diyorsunuz? 2. el bir araba alıp balık tutmak istiyorum mu diyorsunuz? Yada eşinizi alıp ufak bir dünya turuna çıkıp hayallerinizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz?

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Değerli büyüklerimiz yukarıdaki örnekler sadece birkaç tanesiydi. Onlarca nedenlerden dolayı krediye ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Bizlerde 724kredinotu.com olarak sizlere özel yapılan tüm kredi haberini sunmaya çalışıyoruz. Bugünde Halkbankasının sizler için hazırlamış olduğu emekli kredisinden söz edeceğiz. Nedir? Ne değildir? Tüm ayrıntıları sizler için açıklamaya çalışacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu özel kredinin özelliklerine geçelim.

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde emekli maaşınızı Halkbank’dan alıyorsanız size çok güzel bir kredi kampanyası hazırlanmış. Dilerseniz kredi masrafı ödemeden yada daha düşük faizli kredi alabilme şanslarınız bulunuyor. Ödemelerinizi kendi bütçenizi göre ayarlayabiliyorsunuz. oranı %1,15’den başlıyor ve kredi vadesi olarak da 48 ay belirlenmiş. Anlayacağınız 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Bu sayede de rahat rahat ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyadan en fazla alabileceğiniz kredi tutarı 50.000 TL dir.

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURULARI

Dilerseniz bu kredinin başvurusunu Size en yakın Halkbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ama vaktim yok diyorsanız yada saatlerce sıra beklemek istemiyorum diyorsanız da merak etmeyin. Tek bir SMS ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için elinize hemen telefonunuzu alıp mesaj bölümünü açın. Daha sonrada ekrana EMEKLI yazıp bir boşluk bırakın. Daha sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıp bir boşluk bırakın. Sonrada gelir bilgisi yazıp bir boşluk bırakıp istediğiniz tutarı girin. Sonrada 3452’ye mesaj yollayın.

Daha da iyi anlamanız için rakamlar ile örnek verelim. (EMEKLI 11111111111 2500 20000) gibi metninizi yazıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz şimdide örnek planlarını inceleyelim.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • 10.000 Lira Krediyi ve %1,15 Faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Tahsisi Ücreti 52,5 TL dir. Kredi Taksit Tutarı ise 286 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %18,2176 dır.
  • Dilerseniz Kredi Tahsisi ücreti olmadan 10.000 Lira Krediyi 48 Ay Vade ve %1,25 Faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Taksit Tutarı ise 294 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %19,5618 dır.

 

  • 50.000 Lira Krediyi 48 Ay Vade ve %1,15 Faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Tahsisi Ücreti 262,5 TL dir. Kredi Taksit Tutarı ise 1.431 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %18,2176 dır.
  • Dilerseniz Kredi Tahsisi ücreti olmadan 10.000 Lira Krediyi 48 Ay Vade ve %1,25 Faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Taksit Tutarı ise 1.469 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %19,5618 dır.

 

Gördüğünüz gibi 2 farklı ödeme seçeneğiniz bulunuyor. Dilerseniz kredi tahsisi ücreti ödemeden kredi alabiliyorsunuz. Yada dilerseniz de daha da düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. Kredi tahsisi ücreti kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Çekeceğiniz limitin %0,5’i kredi tahsis ücretini vermektedir. Bu krediyi almak istiyorsanız hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. 10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile çeken 50 yaşındaki bir erkek müşterinin yıllık sigorta pirimi 99,18 TL dir.

Değerli Emekli okurlarımız, sizler için bu haberi derledik. Umarım işinizi görebilecek nitelikte olmuştur. Gerçekten de faiz oranı çok çok iyi. Yıllık maliyet oranı da fena değil.  Yine sizleri ilgilendiren emekli kredi haberleri için bizi okumaya ve takip etmeye devam edin. Böylece bu yazının daha sonuna gelmiş olduk. Aşağıda sizler için derlediğimiz ve farklı konulardan oluşturduğumuz galerimizi muhakkak incelemenizi öneririz.

Ziraat Bankasından Emeklilere Türk Telekom Kampanyası

Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanlara 300 TL Puan

Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

LÜTFEN BU YAZIYI EMEKLİ OLAN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK SAYFANIZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin