Go to ...




Günde 5 TL’ye İş Bankası’ndan 5.000 TL Yaz Kredisi


İş Bankası Yaz Kredisi, İş Bankası Yaza Özel İhtiyaç kredisi, Uygun ve Kredi – Bahar ayı ile birlikte sıcakları da iyice hissettik ve sonunda da yaz aylarına girmiş olduk. Bu aylarda giderler de de ciddi manada bir artış gözleniyor. En basitinden bir tatil programı için bile para gerekli oluyor. Tabi birde düğün dernek işleri var. Diğer ihtiyaçları hiç saymıyorum bile. Dolayısıyla da maddi kaynağa ulaşabilmek için kredi çekmekte en büyük çare oluyor. Bu sıralar bankaya giden hiç oldu mu bilmiyorum ama, bireysel müşteri bölümünde çok büyük kredi çekme kuyrukları var.

İŞ BANKASI YAZ ÖZEL KREDİSİ

Vatandaş kredi çekmek istiyor ama banka noktasında da kararsızlık içerisinde. Zira bankaların hemen hemen hepsi yaz ayına özel bir kredi kampanyası sunuyor. Bizlerde önceki yazılarımız da Garanti Yaz Kredisi ve Vakıfbank Yaz Kredisi konularına değinmiştik. Bu sayede en hesaplı krediyi bulabileceksiniz. Bu yazımızda da Türkiye İş Bankası Yaz Kredi Kampanyasından söz etmeyi ve tanıtımını yapmayı planlıyorum. Faiz oranları, başvuru seçenekleri ve örnek hesaplamalardan oluşan yazımız ile sizleri başbaşa bırakmak istiyorum.

İŞ BANKASI YAZA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI VE DETAYLARI

İş bankası da yaz ayına özel kredi kampanyası yapan bir diğer banka. Üstelik kredi limiti de çok yüksek. Konu başlığına her ne kadar 5.000 TL yazsam da, bu kampanya dahilinde tamı tamına 100.000 TL alabilme imkanınız bulunuyor. Herkes kendi ihtiyacı ölçüsünde kredi çekiyor. Kredi üst limiti ise kişiden kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. Çünkü aylık gelirinize göre alabileceğiniz en yüksek kredi limiti belirleniyor. Bununla birlikte kredinizi en kısa vade olan 3 ay yapabilirsiniz. Yada en uzun vade olan 48 aya kadar uzatabilirsiniz.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI
  • Alacağınız kredi 3.000 TL ile 24.999 TL arasında ise, sunulan faiz oranı %1,29 olarak şekillenecektir.
  • Alacağınız kredi 25.000 TL ile 49.999 TL arasında ise, sunulan faiz oranı %1,27 olarak şekillenecektir.
  • Alacağınız kredi ile 100.000 TL arasında ise, sunulan faiz oranı %1,25 olarak şekillenecektir.

 

KREDİ AYRINTILARI

Bu kampanyada kredi tahsis ücreti uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılmaktadır. Bankaların çoğu hayat sigortası noktasında geri adım atmıyor ve özellikle yaptırmanızı istiyor. Başvuruları değerlendirip sonuca bağlayacak olan tek kurum İş Bankasıdır.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

Krediye başvuru adımları çok fazladır. Tabi öncelikle iş bankası şubesine uğrayabileceğinizi belirtelim. Bunun dışında internet şubeden, bankmatiklerden, cep şubeden ve telefon şubeden de başvuru yapabilirsiniz. Ben SMS ile başvuru adımını detaylandırmak istiyorum. Bunun için mesaj bölümüne NAKİT yazıp boşluk bırakıyorsunuz ve Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Sonra bir boşluk daha bırakarak istediğiniz Kredi Tutarını yazıp bir boşluk daha bırakıp Aylık Gelirinizi yazıyorsunuz. ( Örneğin; NAKİT 44444111111 25000 1850 ). Sizlerde mesaj metnini hazırladıysanız o halde 4402’ye bunu yollayabilirsiniz. Unutmayın ki, başvuru şekliniz ne olursa olsun hemen bilgilendirileceksiniz.

5.000 TL İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Güzel bir tatile çıkacaksınız ve 5.000 TL’ye ihtiyacınız var. İş bankasına müracaat ettiniz ve bu tutarı 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. İş bankası da Faiz oranı olarak %1,29 oranını verdi. Şimdi hesaplama yapalım. Elde ettiğimiz verilere göre aylık taksitiniz 148 TL olacaktır. Bunun anlamı ise günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi alabileceğiniz demektir. Tahsis ücreti olarak 25 TL ödeme yaparsınız. Yıllık sigorta primi ise ortalama olarak 31 TL dir.  (Hayat sigortası hesaplaması 35 yaşındaki erkek bir birey için dir. Yaş ve cinsiyete göre değişiklik olmaktadır.)

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin