Go to ...
Günde 5 Liraya 5.000 TL Kurban Bayramı Kredisi İş Bankasında


Türkiye İş Bankası 2017 Kurban Bayramı Kredisi, Geleneksel Bayram Kredisi, İş Bankası Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Yaşasın yine bir kurban bayramı atmosferi içerisine girdik. Ben bayramlarımızı çok seviyorum. Birlik beraberlik, karşıdakini düşünme, büyüklere saygı gibi kavramlar içerisinde barındırıyor. Toplum olarak dini bayramların önemi çok fazla oluyor. Tabi bayramların kendine göre bir masrafı ve gideri de olmuyor değil. Bu masrafları karşılamak için de krediye yoğum talepte bulunuluyor.

İHTİYAÇLAR ÇOK FAZLA ÇÖZÜM İSE KREDİ

Bayramlarda bankalar olabildiğince fazla kredi ürünü satmaktadır. Bankalar için bayramlar birer fırsat zamanıdır. Vatandaşta ne yapsın mecbur kredi çekmek durumunda. Hatta kredi çekmişken diğer ihtiyaçlarımızı da karşılayalım diyorlar. Sadece bayram için değilde, ertelenen ihtiyaçlarda aradan çıkmış oluyor bu sayede. Kurban bayramına bir ay gibi bir süre kaldı. Bankalar kredi kampanyasını yayınladıkça bende burada sizler ile paylaşacağım. Bu yazıda ise İş bankası geleneksel bayram kredisini anlatacağım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GELENEKSEL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE MERAK EDİLENLERİ

Sizlerde iş bankasını düşünüyorsanız sizleri çok özel ve hesaplı özellikler bekliyor olacak. Şimdi ben yavaş yavaş tüm merak edilen özellikleri sizler için anlatmaya başlayayım. İş bankası kurban bayramı kredi kampanyasının son yararlanma tarihi 6 Eylül 2017 olarak belirlenmiştir. Kredi vade seçenekleri çok fazladır. En kısa vade 3 aydır. Bununla birlikte en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Ben sizin ne kadar kredi istediğinizi ve aylık en fazla ödeyebileceğinizi bilmiyorum. Dolayısıyla herkes kendini düşünüp değerlendirerek vade sayısını yani taksit sayısını belirleyebilir.

KREDİ LİMİTİ

Kredinin limiti de çok iddialı. Çünkü şuan piyasada böylesi yüksek limitli ihtiyaç kredisi veren banka yok. İş bankasından alabileceğiniz en az kredi tutarı 3.000 lira olacaktır. Bunun dışında alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 100 Bin Lira olacaktır. Bu oranlar alt ve üst tutarlardır. Sizde kendi ihtiyacınız ölçüsünde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama aylık gelirinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Kredi üst limiti her ne kadar 100 bin olsa da sizin aylık geliriniz, yine sizin üst limitinizi belirleyecektir.

DİĞER ÖZELLİKLER VE FAİZ ORANLARI

Kredi için Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödersiniz. Bunu banka kredinizden keser. Ayrıca diğer bir gideriniz ise hayat sigortası olacaktır. Hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Hesaplama yapılırken de kredi özellikleri ile birlikte yaşınız ve cinsiyetiniz ne ise ona göre bulunuyor. En düşük faiz oranı %1,25 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,29 dur. Kredi tutarı arttıkça faiz oranı azalıyor. Nasıl mı? Hemen faiz oranlarını açıklayalım.

  • İş bankası kredi tutarı 3.000 TL ile 24.999 TL arasında olacak ise faiz oranı da %1,29 olarak alınabilecektir.
  • İş bankası kredi tutarı 25.000 TL ile 49.999 TL arasında olacak ise faiz oranı da %1,27 olarak alınabilecektir.
  • İş bankası kredi tutarı 50.000 TL ile 100.00 TL arasında olacak ise faiz oranı da %1,29 olarak alınabilecektir.

 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Krediye banka şubelerinden, İşbankası ATM’lerinden, Telefon bankacılığından, İştecepten, internet şubeden ve SMS aracılığı ile çok rahatça başvurabilirsiniz. Ben vaktinizi almadan kısaca SMS başvurusunu anlatmak istiyorum. Bunun için NAKİT, Kimlik Numaranızı, İstediğiniz Krediyi ve Aylık gelirinizi (NAKİT 77777711111 15000 2350 ) yazıp 4402‘ye yollamanız gerekiyor. Bu kadar basit. Başvuru şekliniz ne olursa olsun sevabını da hemen anında alabiliyorsunuz.

5.000 TL KURBAN BAYRAMI KREDİ HESAPLAMASI

5.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi almak istediniz. bankaya gelir belgenizi sundunuz. Bunun karşılığında ise bankadan onayınızı aldınız. Kredi vadenizi ise 48 ay olarak belirlemiştiniz. faiz oranınız %1,29 olacaktır. Her ay ödemeniz gereken taksit borcunuz 148 TL oluyor. Doğal olarak da günde 5 TL ödeyerek, 5.000 TL alacağınız anlamı çıkmaktadır. Kredi tahsis ücretiniz 100 liradır. Yıllık ortalama olacak olan hayat sigortası tutarınız da 31 TL dir

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin