Go to ...
Gelir belgesiz kredi veren bankalar


Belgesiz kolay , kefilsiz, veren , gelir belgesiz istiyorum: Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlerde merak ediyor ama nasıl yapacağınızı ve nerelere yapacağınızı bilemiyor musunuz? o halde bu yazı tamda sizlere göre. Bu yazı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kredilere gelir belgesiz olarak kavuşabilecek, bu sayede de işlerinizi kolayca tamamlayabileceksiniz. BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

GELİR BELGESİZ KREDİ İÇİN ÖN AÇIKLAMA

Malumunuz borç olmadan maalesef mal mülk edinilemiyor. Hatta iş bile kurulmuyor. Bundan dolayı da günümüz şartlarında en iyi borç veren kurum olarak bankalar ortaya çıkıyor. Tabiatı ile de bizlerde bankalara hücum ediyoruz. Bankalarda kredi vermek için gelir belgesi ve kredi notu şartını sizlere sunuyor. KREDİ NOTUMU NASIL SORGULARIM konulu yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şimdide gelir belgesiz kredi veren bankaları inceleyelim. ACİL PARA LAZIM KREDİ ÇEKEMİYORUM TIKLAYIN

 

ODEABANK GELİR BELGESİZ NAKİT HAZIR KREDİ

Odeabank’ta Nakit Hazır. Günde 8 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgesiz, anında kredi sizleri bekliyor. Üstelik 48 aya varan vadelerle ödeme seçeneği de söz konusu. Faiz oranları da %1.29 ile %1.79 arasında değişiyor. Bunda da kredi skorunuz yani notunuz etkili oluyor. Kredi notunuz yüksek ise faiz oranınız da o ölçüde düşük oluyor. Başvuru için sadece Başvuru için nüfus cüzdanı gerekmektedir. Ayrıca kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilmektedirler. Aşağıdaki ödeme planına dahil edilmemiştir.

ODEABANK ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

8,000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1.29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 237 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 40 dir. 

8,000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1.39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 244 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 40 dir. 

8,000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1.55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 253 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 40 dir. 

8,000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1.65 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 260 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 40 dir. 

8,000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1.79 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 269 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 40 dir. 

FİNANSBANK GELİR BELGESİZ KREDİ

Finansbank Xclusive Bankacılık‘ ile krediye farklı bir boyut kazandırıyor. Taşıt ve ev kredilerinizi gelir belgesiz bir şekilde Xclusive Bankacılık ile alabilirsiniz. Ayrıca için nüfus cüzdanınız ile, 0 kilometre taşıt kredisi için fatura, 2. el taşıt kredisi için ise araç ruhsat fotokopisi istenir. Ayrıca ev alacaklardan ise tapu istenmektedir. Hazır Kredi Limitleri tüketici kredisi için 20.000 TL, oto kredisi için 60.000 TL, konut kredisi için ise 200.000 TL’dir.

 

DENİZBANK GELİR BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Tüm ihtiyaçlarınız için en faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitlerle kredi başvurunuzu kolayca Denizbank ihtiyaç kredisi ile yapabilirsiniz. Faiz oranları ise %1,55 den başlıyor. Başvuru için de sadece nüfus cüzdanınız yeterli oluyor. Ne kefil nede gelir belgesi şartı aranıyor. Ama banka dilerse gelir belgesi talep etme hakkı da saklı. Bunu da belirterek yazımıza devam edelim.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ BAŞVURUSU

Cebimde Kredi Başvurunuzu Yaparken; Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza mesajı olarak gönderilmektedir. Dana sonrada size en yakın denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

DENİZBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

cebimde-kredi-_-denizbank

DENİZBANK – FİLLİ BOYA YEŞİL KREDİ

Denizbank’ın bir diğer kredisi ise filli boya ile işbirliği yaparak sağlanıyor. Bu kredide de gelir belgesi istenmiyor. Yeşil Kredisi, Filli Boya işbirliği ile evine yalıtım yaptırmak isteyen ve bu kapsamda kredi talep eden bireysel müşteri/ apartman yönetimine sunulmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri, Avantajlı faiz oranları, Hayat sigortası yok, masraf ve komisyon da yok. Kat maliklerine şubeye gelmeden, yerinde kredi imkanı. Ayrıca başvuru için ise gelir belgesi talep edilmiyor. Sadece Nüfus cüzdanı yeterli oluyor.

GARANTİ BANK GELİR BELGESİZ İLK KREDİM

’den daha önce hiç kredi almadınız mı? Kredi almak için ’ye gelin, ilk kredinize özel indirim fırsatını kaçırmayın. Gelir belgesiz ve ikametgahsız başvurabileceğiniz 100.000 TL’ye ve 48 aya varan vadeli kredi seçeneklerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Şubesi’ne uğramak.

GARANTİ BANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

bireysel-ihtiyac-kredisi-ilk-kredim-_-garanti-bankasi

Sizlerde gelir belgesiz kredi arayışı içerisindeyseniz yukarıdaki bankaların kredi şartlarını değerlendirebilirsiniz. Hiç olmazsa işiniz görülmüş  olur. Bu arada şunu da belirtelim gelir belgesiz kredilerin faiz oranları çok az da olsa birazcık daha da fazladır. Şimdide dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız faklı konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

GELİR BELGESİ OLMAYAN VE KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

PAYLAŞIM

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

99 Responses “Gelir belgesiz kredi veren bankalar”

  1. gül
    14 Mayıs 2018 at 22:06

    Cok acil 20.000 milyara ihtiyacım var

  2. Firat
    4 Mayıs 2018 at 01:08

    Acil 3000 tl ihtiyacim.var lutfen yardimci olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM