Go to ...
Gelir Belgesiz Kredi QNB-Finansbanktan


Gelir Belgesiz QNB Finansbank-  Kredi notuymuş, gelir belgesiymiş derken banklar kendi ayağına kendi elleri ile kurşun sıktılar. Özellikle Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın açıklamaları ile devlet bankalarında inişe geçen kredi faizleri karşısında duramayan özel bankalarda çareyi faizleri indirmede buldu. Ülkemizde faiz oranları çok yüksek ama dediğim gibi gelişen ve şekillenen bazı olayların ardından ciddi ve güzel bir işine geçmiş durumda. KREDİ NOTU SORGULAMA TIKLA HEMEN ÖĞREN

GELİR BELGESİZ KREDİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Yakın zamanda Finansbank Qatar National Bank ile güçlü bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu sayede de uluslararası piyasaya açılmış oldu. QNB Finansbank şimdi kendini göstermeyi düşünüyor. Bundan dolayı da faiz oranlarında ciddi bir düşüş meydana gelmiş durumda. Ayrıca bir yandan da hem müşteri çekmek hemde vatandaşın gözüne girebilmek için de gelir belgesiz kredi veriyor. Tabi bunun için de izlemeniz gereken bazı yollar var.

GELİR BELGESİZ KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNULUR?

Gelir Belgesiz kredi için finansbank da 2 farklı yol bulunuyor. Yazımızın ilerleyen seyrinde bu yolları ayrı ayrı sizler için açıklamaya çalışacağız. Sizlerde bu yolları veya basamakları takip ederek gelir belgesiz krediye kavuşabilirsiniz. Dilerseniz ilk olarak izlenmesi gereken yolun açıklamasına geçiş yapalım.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ

QNB Finansbank müşterisiyseniz, Online Kredi’ye QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Belirtilen faiz oranı Online Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi İnternet veya Cep Şubesi’nden anında kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi başvurusu 7 gün süre ile geçerlidir.

Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Üstelik evraksız, imzasız, kefilsiz ve çok uygun faiz oranıyla. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. NB Finansbank İnternet Şubesi kullanıyorsanız, aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Online Kredi’ye başvurabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 857 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,45 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 927 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1077,34 TL dir. 

QNB FİNANSBANK EK HESAP AÇARAK KREDİ

Şimdi bu yola dikkat ediniz. QNB Finansbank müşterisi olduğunuza göre sizlerin de hesabı veya kredi kartı vardır. Eğer müşterisi değilim diyorsanız da boş yerden üzülmeyin çünkü 3-5 dakikada hesap açtırabilirsiniz. Bu aşamadan sonra telefon ile  QNB Finansbank’ın 0850 222 0 900 Nolu Müşteri Hizmetlerinizi arayınız. Telefona çıkan kişiye ek hesap açtırıp kredi kullanma isteğinizi bildiriniz. telefonun ucundaki banka görevlisi 2 dakikada adınıza ek hesabı tanımlayacaktır.

KREDİ FAİZ ORANLARININ KREDİ NOTUNUZ İLE İLİŞKİSİ VAR 

Bankaların gerek internet sitelerinde gerek bizim sitemiz üzerinden ulaşacağınız haberler ve içeriklerde belirtiler faiz oranları, ilgili bankalara gittiğinizde farklılık gösterebilir. Bu durum tamamen kredi puan ortalamalarınız ile doğrudan ilgilidir. Kredi puanı düşük ama kredi çekebilmeye uygun kişilere faiz oranları yükseltilirken, banka kredi skorları yüksek olanlar için ise internet ve diğer yazılı görsel mecbualarda, internet sitelerindeki faiz oranları geçerlidir lütfen bunu unutmalayım.

Bu arada ek hesabın herhangi bir ödemesi yoktur. Yıllık yada aylık hesap işletim ücreti de yoktur. Sadece acil durumlarda kullanabilmeniz için 2.800 TL tanımlıdır. Sizlerde ihtiyaç duyduğunuzda bu parayı kullanabilirsiniz. Bu ufak bilgiyi paylaştıktan sonra yazımıza devam edebiliriz. Ek hesabınız açılır açılmaz anında hemen kullanabileceğiniz kredi tanımlanacaktır. Bu tanımlama 25- 30 bin liraya çıkabilir.

Tabi 10 bin lirada çıkabilir. Bu krediyi onaylamanız anında hemen hesabınıza aktarılır. Lakin bu kredinin faiz oranı diğerine göre daha da fazladır. Ama kesin ve garanti kredidir. Bundan dolayı sizlere tavsiyemiz ilk önce online kredi ile şansınızı denemenizdir. Çünkü daha düşük faizli kredi varken neden daha fazla ödeyesiniz ki? Kredi çıkar mı çıkmaz mı diye de merak etmeyin. İkisinden biri muhakkak çıkar. Tabi siciliniz bozun değilse ve kara listeye girmediyseniz.

QNB FİNANSBANK EK HESAP ÖDEME PLANI

10.000 TL krediyi 24 ay vade ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık ödenecek taksit tutarı 562 TL civarlarında olacaktır. Ayrıca toplam ödenecek kredi tutarı ise; 13.500 TL dir.  (Kredinizi 48 aya kadar da vadelendirebilirsiniz.)

Sevili okurlarımız, sizler için özellikle kredi çekemeyenler için oldukça özel bir yazı derlemiş olduk. Bundan dolayı da gelir belgesinden dolayı kredi çekemeyenlerin bu sayede kredi alabileceklerini düşünüyoruz. Yeterince istifade etmeniz dileğiyle…

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Sitemizin sol menüsünde bulunan kredi hesaplama bölümünden kredilerinizi ortalamam olarak hesaplayabilirsiniz. Bankaların ülkedeki ekonomik durum  ve değişken şartlardan dolayı sitemizde yaptığınız hesaplamalarda yer alan faiz oranlarının değişeceğini, hatta kredi puanlarının da bunu değiştirebileceğini lütfen unutmayınız. Kredi hesaplamasının ardından en net verileri ilgili bankalar vermektedir. 

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Etiketler:, ,

38 Responses “Gelir Belgesiz Kredi QNB-Finansbanktan”

 1. Mustafa
  24 Eylül 2017, 22:51

  Ben finans bank müşterisiyim kredi çekmek istiyorum ama çekemiyorum. Bana acil onbin lira lazım yardımcı olursanız sevinirim. Şu konuyu da söyleyim sizden kredi kullandım şuan ödüyorum onu kesip bana kredi verirseniz sevinirim cevabınızı bekliyorum

 2. mertkenar
  24 Eylül 2017, 16:31

  Her bankaya basburu yaptimolmuyo krdiye hitiyacim var yardimci olrsaniz sevinirmm

 3. ergün kılıç
  23 Eylül 2017, 10:33

  Merhaba gelir belgem sigortam hatta puanim bile yok kredi kullana bilirmiyim

 4. Adnan
  31 Ağustos 2017, 15:25

  bende emekliyim banada kredi lazım maaşımı taşımak şartıyla kredi versinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin