Go to ...
Garanti üye işyerlerine yeni yılda iPhone 7 kazanma şansı


Esnafın ve KOBİ’lerin Garantisi, iPhone 7 kazanma şansı- KOBİ takipçilerimiz  için yine özel bir kampanya yazısını haberleştirmeye devam ediyoruz. Bankaların en sevdiği müşteri profiline sahiptir Kobiler. Sürekli sıcak para akışını sağlarlar. Bundan dolayı da bankalar KOBİ’ler için özel kampanyalar düzenliyorlar. Özellikle de özel günlerde bu kampanyalar daha da fazla artıyor. Bankalar KOBİ’lerin azmini artırmak ve satışlarını da artırmak adına bu hizmetleri sunuyor.

GARANTİ ÜYE İŞYERLERİNE IPONE7  KAZANMA ŞANSI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Anlayacağınız çift taraflı bir yarar söz konusus. satışlar artıkça hem banka hemde KOBİ’ler kazanacak. Yeni yılın yaklaşması ile bankalar müşteriler için zaten taksitli ve bol bonuslu kampanyalar düzenliyor. Ayrıca bazı bankalar KOBİ’lerin de kendilerini özel hissettirecek kampanyalar düzenliyorlar. Bugün sizlere Garanti bankasının KOBİ’lere sunduğu bir fırsattan söz edeceğiz. Garanti üye işyerlerine yeni yılda iPhone 7 kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

GARANTİ ÜYE İŞYERLERİNE IPONE7  KAZANMA ŞANSI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Değerli KOBİ okurlarımız, hep müşteri, hep müşteri mi kazanacak? Bırakın da müşteri kazanırken sizde kazanın. Garanti bankası sizler için güzel bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya sizin satış azminizi artıracağa benziyor şimdiden söyleyelim. 1-31 Aralık tarihleri arasında Garanti POS’unu kullanan KOBİ ve bireysel üye işyerleri, 100 adet iPhone 7’den birini kazanma şansı yakalıyor.

Siz de Garanti POS cihazından geçen her 1.000 TL cirodan 1 çekiliş hakkı, 1.000 TL taksitli cirodan ise 2 çekiliş hakkı elde edin. Daha çok ciroyla daha çok çekiliş hakkı kazanın, yeni yılı iPhone 7 ile karşılayın. Bana çıkmaz demeyin ve satış azminizi daha da artırın. Bu sayede satışlarınızda ciddi bir artış olacağı kanaatindeyim. Zira kazanma azmi kazanma şansınızda artırır.

KAMPANYA DETAYLARI

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.11.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/2991-8967 sayılı izni ile 01.12.2016 (Saat:00.01)- 31.12.2016 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti POS’unu kullanan Kobi veya Bireysel segmentteki üye işyerlerine, Garanti Pos cihazından yapılan her 1.000 TL ciroya 1 çekiliş hakkı, her 1.000 TL’lik taksitli ciroya 2 çekiliş hakkı verilecektir.

İptal, iade, harcama itirazı, chargeback ve fraud’a konu olan işlemler üye işyeri cirolarından düşülecektir. Çekilişte 100 kişi iPhone 7 32 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç)(birim değeri: 3.203,70 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 12.01.2017 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk.

Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 17.01.2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler 01.02.2017, yedek talihliler 16.02.2017 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya T.Garanti Bankası Kobi veya Bireysel segmentteki üye işyerlerine yöneliktir. T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından idari veya kanuni takibe konu olan müşteriler, işyeri kapanan ve üye işyeri anlaşmasını iptal edenler, T.Garanti Bankası A.Ş. ve iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

TÜM KOBİ’LERİN BU KAMPANYADAN HABERDAR OLMASI İÇİN LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin