Go to ...
Garanti KOBİ’lere Yeni Yıl Kredisi


Ticari taksitli kredi, Bankası KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi- KOBİ ülke ekonomisine oldukça büyük bir katkı sağlamaktadır. Gerek canlı para akışında gerekse işçi istihdamında oldukça fazla önem arz etmektedirler. Bunun bilince olan ülkeler KOBİ’lerin gelişmeleri için oldukça fazla destek vermektedirler. Ülkemizde de KOBİ’ler için KOSGEB her geçen gün yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Lakin KOSGEB’in de elindeki kaynakları bir sınırı var, tüm KOBİ lere ulaşabilme şansı yok.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ ÖN BİLGİ

Sevgili okurlarımız, KOSGEB den tüm esnaf ve kobiler yararlanamayınca da bankalar sıcak para kışının devamllığının sağlanması adına kobilere bir birinden güzel ve avantajlı kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Sizlerde işyerinize yapacağınız tadilattan ötürü veya yurt dışında ürün tanıtımı için paraya ihtiyaç duymuşolabilir ve acaba hangi bankadan çeksem diye düşünüyor olabilirsiniz. Bizlerde bu düşüncenize bir alternatif oluşturması asına bugün Bankası Kobi Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya karar verdik. Hazırsanız tanıtıma başlayabiliriz.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ  ÖZELLİKLERİ

%1,15’den başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi ’de sizleri bekliyor. Esnaf ve KOBİ’lere 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı Garanti’de. Üstelik 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı da bulunuyor. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır. Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ  DETAYLARI

Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 60 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 60 ay vadeli kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta priminden oluşmakta olup tahsis ücreti dahil değildir. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir.

BAŞVURULAR NASIL GERÇEKLEŞMEKTEDİR?

Garanti İnternet Kullanıcıları BURAYI tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Garanti Cep Kullanıcıları ise BURAYI tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirler. Diğer KOBİ’lerde başvurularını BU link ile gerçekleştirebilirler.

Sizler için yine özel bir kredi yazısına imza attığımızı düşünüyoruz. Sizlerde üst limiti olmayan bu krediyi şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye ne dersiniz? Bence oldukça makul bir teklif. Ayrıca faiz oranları ise oldukça iyi. Bu faiz oranlarında devlet bankalarının faiz indiriminin de etkili olduğunu vurgulamak istiyorum.Devlet faiz indirince özel bankalarda indirmek durumunda kaldı. Tabi bu durumda da biz vatandaşlar şanslı konuma yükselmiş olduk

Saygıdeğer okurlarımız, dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilir ve farklı konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

KOBİLERE 17 MİLYAR TL.’LİK KREDİ (KGF) KREDİ GARANTİ FONU VASITASIYLA VERİLECEK

KREDİ GARANTİ FONU’NCA (KGF) YÜRÜTÜLEN DESTEK PROGRAMLARI NELERDİR?

LÜTFEN BU YAZIYI KOBİ’LERİNDE OKUYABİLMESİ ADINA FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin