Go to ...
Garanti KOBİ’lere Yeni Yıl Kredisi


Ticari taksitli , KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz - KOBİ ülke ekonomisine oldukça büyük bir katkı sağlamaktadır. Gerek canlı para akışında gerekse işçi istihdamında oldukça fazla önem arz etmektedirler. Bunun bilince olan ülkeler KOBİ’lerin gelişmeleri için oldukça fazla destek vermektedirler. Ülkemizde de KOBİ’ler için KOSGEB her geçen gün yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Lakin KOSGEB’in de elindeki kaynakları bir sınırı var, tüm KOBİ lere ulaşabilme şansı yok.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ ÖN BİLGİ

Sevgili okurlarımız, KOSGEB den tüm esnaf ve kobiler yararlanamayınca da bankalar sıcak para kışının devamllığının sağlanması adına kobilere bir birinden güzel ve avantajlı kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Sizlerde işyerinize yapacağınız tadilattan ötürü veya yurt dışında ürün tanıtımı için paraya duymuşolabilir ve acaba hangi bankadan çeksem diye düşünüyor olabilirsiniz. Bizlerde bu düşüncenize bir alternatif oluşturması asına bugün Bankası Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya karar verdik. Hazırsanız tanıtıma başlayabiliriz.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ  ÖZELLİKLERİ

%1,15’den başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de sizleri bekliyor. Esnaf ve KOBİ’lere 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı Garanti’de. Üstelik 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı da bulunuyor. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır. Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

GARANTİ KOBİ YENİ YIL KREDİSİ  DETAYLARI

Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 60 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 60 ay vadeli kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar.

Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir. “ ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta priminden oluşmakta olup tahsis ücreti dahil değildir. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir.

BAŞVURULAR NASIL GERÇEKLEŞMEKTEDİR?

Garanti İnternet Kullanıcıları BURAYI tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Garanti Cep Kullanıcıları ise BURAYI tıklayarak sayfasına ulaşabilirler. Diğer KOBİ’lerde başvurularını BU link ile gerçekleştirebilirler.

Sizler için yine özel bir kredi yazısına imza attığımızı düşünüyoruz. Sizlerde üst limiti olmayan bu krediyi şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye ne dersiniz? Bence oldukça makul bir teklif. Ayrıca faiz oranları ise oldukça iyi. Bu faiz oranlarında devlet bankalarının faiz indiriminin de etkili olduğunu vurgulamak istiyorum.Devlet faiz indirince özel bankalarda indirmek durumunda kaldı. Tabi bu durumda da biz vatandaşlar şanslı konuma yükselmiş olduk

Saygıdeğer okurlarımız, dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilir ve farklı konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

KOBİLERE 17 MİLYAR TL.’LİK KREDİ (KGF) KREDİ GARANTİ FONU VASITASIYLA VERİLECEK

KREDİ GARANTİ FONU’NCA (KGF) YÜRÜTÜLEN DESTEK PROGRAMLARI NELERDİR?

LÜTFEN BU YAZIYI KOBİ’LERİNDE OKUYABİLMESİ ADINA FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

PAYLAŞIM

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM