Go to ...
Garanti Kazançlı Kasko ile Paranız Cebinizde Kalsın


Garanti Bankası Kazançlı Kasko- Malumunuz Kasko fiyatları son zamanlarda tavan yapmış durumda. Arabalarda vazgeçemediğimiz ihtiyaçlarımızdan olduğundan kasko yaptırmak durumunda kalıyoruz. Çünkü bir araba alabilmek için yıllarca çalışıp biriktiriyoruz. Ülkemizde de kaza oranları çok fazla olduğundan mecburen bu birikimimiz uçup heba olmasın diye Kasko yaptırmak mecburiyetin de kalıyoruz. Başta da belirttiğim gibi kaskoların fiyatı da ciddi manada fahiş.

GARANTİ KAZANÇLI KASKO GENEL BİLGİ

Yok mu şöyle düşük fiyatlı bir kasko dediğinizi duyar gibiyiz. Kasko gelecek garantimiz. Bunu inkar edemiyoruz. Lakin sizlerde ucuz kasko istiyorsanız biraz araştırma yaptırmanız gerekiyor. Örneğin bugün sizlere özel bir haberden söz edeceğiz. Garanti Kazançlı KASKO ile bir çok insan aracını ucuz ve rahat bir şekilde kaskolatıyor. Dilerseniz şimdide bu kaskonun özelliklerini, içeriğinde ne var ne yok, hepsini inceleyelim.

GARANTİ KAZANÇLI KASKO ÖZELLİKLERİ

Bu kasko ile evvela fiyat noktasında ciddi manada kazançlı çıkabiliyorsunuz. Ayrıca kazalara karşı ve hırsızlık riskine karşıda güvence altına alınıyor aracınız. Bu yönü ile değerlendirildiğinde kaçırılmaması gereken bir kasko diye bakılıyor olsa gerek ki bir çok kimseler bu kaskodan yararlanıyor. Bu kaskoda teminatlarınızı sizler belirleyebiliyorsunuz. Bunun dışında arabanızın modeline ve farklı özelliklerine göre Kasko fiyatınız 250 liraya kadar inebiliyor.

Aracınızın ihtiyaç duyduğu teminatlar ne ise siz belirlersiniz. Bu teminat ve hizmetler karşılığında da Kasko fiyatınızı güzel bir orana düşürebilirsiniz. Güzel olan diğer bir yanı ise Garanti kazançlı kasko yaptıran herkes %10 değerinde bonus kazanıyor. Herkes bu kaskoya başvurusunu gerçekleştirebilir. Garanti Bankası müşterisi olmasına gerek yok. Ayrıca Kazançlı Kaskosunu Garanti cep veya garanti internet sitesinden yaptıran herkes 1 yıl boyunca BP istasyonlarında %3 hediye yakıtta kazanıyor.

GARANTİ KAZANÇLI KASKO KAMPANYA KOŞULLARI

Deminde söz etmiştim ama tekrarlayalım. Kaskonuzu garanti cep veya garanti internet üzerinden gerçekleştirirseniz %10 bonus kazanabiliyorsunuz. %10 bonus kazanmak isteyenlerim tüm garanti bonus, flexi ve money ve ticari bonus kartları ile ödemelerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Özellikle bonus kartlarınızın garanti bankasına ait olması gerekiyor. Elde ettiğiniz bonusları ilk provizyon tarihinde kullanabilirsiniz. Bonusunuzu dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur.

Poliçenizi iptal ettirirseniz de bonus puanlar geri alınacaktır. Son olarak %10 bonus kampanyasının 30 Nisan 2017 tarihine kadar devam edeceğini de belirtelim. Tahsilat ödemeniz hesabınızdan veya kredi kartınızdan yeterli olduğu sürece alınacaktır.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ ANA BAŞLIKLAR
  • Teminatlar: Çarpma-Çarpışma Paketi, Hırsızlık Paketi, Beklenmeyen Olaylar Paketi dir.
  • Ek Hizmetler: Sınırsız yedek hizmeti, Mini Onarım Paketi
  • Size Özel İndirimler: Peşin hasarsızlık, Eureko Sigorta özel anlaşmalı servis

 

Değerli dostlarımız, gördüğünüz gibi istemediğiniz hiç bir hizmet için Garanti kazançlı kasko ile ücret ödemezsiniz. Bundan dolayı da cebinizden ekstradan çıkmaz. Hem istediğiniz teminatları alarak kendinizi güvence altına alırsınız, hemde istemediğiniz ve ihtiyaç duymadığınız hizmetleri paket dışlında tutarak fazladan ara ödemezsiniz. İşte bu özelliği tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle hoş kalın ve hoşça kalın…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin