Go to ...
Garanti Görüntülü Kredi Başvurusu


Görüntülü Kredi Sadece Garanti Cep’te- Teknoloji inanamayacağınız kadar ilerledi. Öyle böyle değil. Artık bir çok işimizi kılımızı kıpırdatmadan bile halledebiliyoruz. Dünyanın bir ucundaki ürünü bir tık ile kapımıza kadar getirebiliyoruz. Askerlik durum belgesinden tutunda sgk hizmet dökümüne kadar bir çok hususa da e-devlet uygulaması ile ulaşabiliyoruz. Anlayacağınız teknoloji firma ve kurumların hizmetleri ile birleşince zamanımızda bizlere kalıyor.

GARANTİ GÖRÜNTÜLÜ KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Teknoloji bu kadar çok ilerlemişken bankalarda yerinde duramazdı ve tek tek kişilere ürünlerini anlatacağına teknoloji sayesinde aynı anda bir çok kimseyi haberdar edebildiler. Ama bugün size söz edeceğimiz özelliği daha önce hiç bir banka gerçekleştiremedi. Oturduğunuz yerden, aklınızda ne kadar soru varsa yönelte bileceğiniz yani karşınızda bir muhattabınızın olduğu bir sistem ilk defa garantide. Bugün sizler için Garanti Görüntülü Kredi Başvurusu konusunu anlatmaya çalışacağız. Hazırsanız bu özel bankanın, özel hizmetinin tanıtımına geçebiliriz.

GARANTİ GÖRÜNTÜLÜ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Görüntülü Kredi Sadece Garanti Cep’te. Garanti Cep’ten Görüntülü Kredi ile kredi başvurunuzu bir uzmanla yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu adım sayesinde kredi başvurusunun yanı sıra, canlı destek alabilir, başvuru sonucunuzu sorgulayabilir, ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Üstelik kredi onayı sonrası, kredi tutarınızı Garanti Cep’ten ilgili işlemleri yaparak hesabınıza geçirebilirsiniz. Uygulama içindeki “Kredi Başvurusu” adımından “Görüntülü Başvuru” butonuna basarak Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu hizmetimizden 09:00 – 00:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz

İNDİRME LİNKLERİ

Dilerseniz garanti cep uygulamasını burayı tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca Parola alma işlemleri için de burayı tıklayabilirsiniz.

Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Bence mükemmel ötesi bir hizmet. Aklınıza takılan bir soru mu var? Kredi çekeceksiniz ama vakit mi bulamıyorsunuz? Bunu dert etmeyin. Garanti görüntülü kredi sayesinde tüm sorunlarınızı ortadan kaldırın ve anında ihtiyaç duyduğunuz paraya kavuşun. Diğer garanti hizmet ve ürünleri için aşağıdaki konu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Garanti Cepten randevunuzu alın, şubede sıra beklemeyin

Garanti Bonus American Express

Garanti Factoring

Garanti KOBİ’lere Yeni Yıl Kredisi

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin