Go to ...
Garanti Cepten randevunuzu alın, şubede sıra beklemeyin


Garanti Cep’ten Şube İşlemleri- Hepimiz krediye nasıl ulaşırızın cevabı bulmaya çalışıyoruz. Çünkü bir çok kimseler işinde gücünde çalışan insanlar oluyor. Dolayısıyla işini bırakıp da bankacılık işlemlerini gerçekleştiremiyor. Daha önceden kredi için bankaya gidenler onu neler beklediğini az çok bilirler. Çünkü müşteri temsilcisi büyük ihtimalle birisiyle görüşüyordur ve bu görüşme en az yarım saat sürüyor. Şanslıysanız sıra size gelir ama önünüzde birileri varsa bu süre deha da fazla uzayacaktır.

GARANTİ CEP’TEN RANDEVU GENEL AÇIKLAMA

Bankada müşteri temsilcisi ile görüşmek için sıra size geldiğinde bu defada en az yarım saat kredi bilgileri alma ve yarım saat de krediye başvuru yapma işlemlerinin ardından neredeyse yarım gününüz gidiyor. Günümüzde belkide en değerli şey zaman. Parayla sadece zaman geri alamıyorsunuz. Kredi de lazım. Parasız hayat dönmüyor maalesef. Bizlerde sıkıntılı durumunuzu bildiğimizden bugün sizler için garanti bankasının özel bir hizmetinden söz edeceğiz.

GARANTİ CEP’TE ŞUBE İŞLEMLERİ

Garanti Cep ile şubede yapılacak işlemler için de Garanti Cep’i kullanabilir veya dilerseniz şube seçimi ve randevu/bilet sistemi özellikleri ile şubede daha az vakit geçirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Anlayacağınız garanti bankası oldukça mükemmel bir geliştirmiş. Neyse böylece işinizi kendinize göre planlayabilir ve hiç bir sıra beklemeden bankada 2 dakikada ve işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

GARANTİ CEP’TEN RANDEVU

Şubeye gitmeniz gerekiyorsa şubede ne kadar bekleyeceğinizi düşünmenize gerek yok. Randevu alarak randevu saat aralığında şubemize gelip, sıra beklemeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Randevu İşlemleri” adımından randevu alabilir, bu sayede şubede hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirisniz. Mükemmel bir hizmet sizleri bekliyor.

GARANTİ CEP’TE ŞUBE YOĞUNLUĞU HARİTASI

Hemen şubeye gitmek istiyorsanız ve çevrenizde birden fazla şube varsa hangi şubeye gideceğinize şube bekleme sürelerine bakarak karar verin. Cep Şubesi giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna ya da login olduktan sonra “Araçlar” menüsünden “Bize Ulaşın” ikonuna tıklayıp “ATM/Şube Haritası” seçeneğinden şubeleri ve bu şubelerdeki tahmini bekleme sürelerini görebilirsiniz. Bu sayede şubelerin uzaklık-bekleme süresi bilgilerine bakarak en uygun şubeden hizmet alabilirsiniz. Sanki hava durumu raporu alır gibi yada yol durumu raporu alır gibi işlemlerinizi de bu şekilde kolaylıkla halledebilirsiniz.

GARANTİ CEP’TEN ŞUBE BİLETİ ALMA

Şubede sıra almak için TCKN girmenize ya da kart kullanmanıza gerek yok, Garanti Cep ile sıra numaranız cebinizde! Şubeye geldiğinizde Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Bilet İşlemleri” adımından adınıza kolayca sıranızı alabilirsiniz. Öncelikli hizmet alabilmek için randevu gününde ve ilgili saat aralığında randevu şubesine gidilmesi, Garanti Cep ya da şubelerde yer alan “G-matic”lerden TCKN girerek ya da Garanti Kartları ile sıra alınması gerekmektedir.

GARANTİ CEP’TEN RANDEVU ALMA AYRINTILARI

Garanti Cep’ten Randevu Alma özelliği, şubelerde Bireysel ve müşterilerine, gişe ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak işlemler için geçerlidir.  Bu hizmetten yararlanabilmek için Garanti Cep uygulamasını kullanmak ve uygulama ile kullanılan cihazın eşleşmiş olması (tokenization) gerekmektedir. Randevu hizmeti günlük kotalar dahilinde verilmektedir.

Ayrıca Müşterilerin şubede öncelikli hizmet alabilmeleri için randevu saat aralığında kendilerini tanıtarak bilet almaları ve şubede sıra alırken randevu bilgileriyle işlem yapılması gerekmektedir. Randevusunu biletleştirmiş müşteriler şubede ilk olarak çağrılacaktır. Yoğunluğa göre sırasının gelme süresi değişebilir. Garanti Cep’ten Randevu almış müşterilerin çağrılma önceliğinin değiştirilmesi hakkı Garanti Bankası’na aittir.

Sevgili dostlarımız, teknoloji çağında teknolojik imkanlardan yararlanmayacağızda ne zaman yararlanacağız? Sizlerde yukarıda belirttiğimiz şekilde Garanti Cep uygulaması ile bu hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizden söylemesi. Anammm, bir yazının daha sonuna gelmişiz 🙂 bir sonraki ve ve ekonomi haberlerimizde görüşmek dileğiyle..

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Garanti Bonus American Express

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin