Go to ...
Garanti Cepten randevunuzu alın, şubede sıra beklemeyin


Garanti Cep’ten Şube İşlemleri- Hepimiz en kolay krediye ulaşırızın cevabı bulmaya çalışıyoruz. Çünkü bir çok kimseler işinde gücünde çalışan insanlar oluyor. Dolayısıyla işini bırakıp da bankacılık işlemlerini gerçekleştiremiyor. Daha önceden kredi için bankaya gidenler onu neler beklediğini az çok bilirler. Çünkü müşteri temsilcisi büyük ihtimalle birisiyle görüşüyordur ve bu görüşme en az yarım saat sürüyor. Şanslıysanız sıra size gelir ama önünüzde birileri varsa bu süre deha da fazla uzayacaktır.

GARANTİ CEP’TEN GENEL AÇIKLAMA

Bankada müşteri temsilcisi ile görüşmek için sıra size geldiğinde bu defada en az yarım saat kredi bilgileri alma ve yarım saat de krediye başvuru yapma işlemlerinin ardından neredeyse yarım gününüz gidiyor. Günümüzde belkide en değerli şey zaman. Parayla sadece zaman geri alamıyorsunuz. Kredi de lazım. Parasız hayat dönmüyor maalesef. Bizlerde sıkıntılı durumunuzu bildiğimizden bugün sizler için garanti bankasının özel bir hizmetinden söz edeceğiz.

GARANTİ CEP’TE ŞUBE İŞLEMLERİ

Garanti Cep ile şubede yapılacak işlemler için de Garanti Cep’i kullanabilir veya dilerseniz şube seçimi ve randevu/bilet sistemi özellikleri ile şubede daha az vakit geçirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Anlayacağınız garanti bankası oldukça mükemmel bir geliştirmiş. Neyse böylece işinizi kendinize göre planlayabilir ve hiç bir sıra beklemeden bankada 2 dakikada iş ve işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

GARANTİ CEP’TEN RANDEVU

Şubeye gitmeniz gerekiyorsa şubede ne kadar bekleyeceğinizi düşünmenize gerek yok. Randevu alarak randevu saat aralığında şubemize gelip, sıra beklemeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Randevu İşlemleri” adımından randevu alabilir, bu sayede şubede hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirisniz. Mükemmel bir sizleri bekliyor.

GARANTİ CEP’TE ŞUBE YOĞUNLUĞU HARİTASI

Hemen şubeye gitmek istiyorsanız ve çevrenizde birden fazla şube varsa hangi şubeye gideceğinize şube bekleme sürelerine bakarak karar verin. Cep Şubesi giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna ya da login olduktan sonra “Araçlar” menüsünden “Bize Ulaşın” ikonuna tıklayıp “ATM/Şube Haritası” seçeneğinden şubeleri ve bu şubelerdeki tahmini bekleme sürelerini görebilirsiniz. Bu sayede şubelerin uzaklık-bekleme süresi bilgilerine bakarak en uygun şubeden alabilirsiniz. Sanki hava durumu raporu alır gibi yada yol durumu raporu alır gibi işlemlerinizi de bu şekilde kolaylıkla halledebilirsiniz.

GARANTİ CEP’TEN ŞUBE BİLETİ ALMA

Şubede sıra almak için TCKN girmenize ya da kart kullanmanıza gerek yok, Garanti Cep ile sıra numaranız cebinizde! Şubeye geldiğinizde Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Bilet İşlemleri” adımından adınıza kolayca sıranızı alabilirsiniz. Öncelikli alabilmek için randevu gününde ve ilgili saat aralığında randevu şubesine gidilmesi, Garanti Cep ya da şubelerde yer alan “G-matic”lerden TCKN girerek ya da Garanti Kartları ile sıra alınması gerekmektedir.

GARANTİ CEP’TEN RANDEVU ALMA AYRINTILARI

Garanti Cep’ten Randevu Alma özelliği, şubelerde Bireysel ve Kobi müşterilerine, gişe ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak işlemler için geçerlidir.  Bu hizmetten yararlanabilmek için Garanti Cep uygulamasını kullanmak ve uygulama ile kullanılan cihazın eşleşmiş olması (tokenization) gerekmektedir. Randevu hizmeti günlük kotalar dahilinde verilmektedir.

Ayrıca Müşterilerin şubede öncelikli alabilmeleri için randevu saat aralığında kendilerini tanıtarak bilet almaları ve şubede sıra alırken randevu bilgileriyle işlem yapılması gerekmektedir. Randevusunu biletleştirmiş müşteriler şubede ilk olarak çağrılacaktır. Yoğunluğa göre sırasının gelme süresi değişebilir. Garanti Cep’ten Randevu almış müşterilerin çağrılma önceliğinin değiştirilmesi hakkı Garanti Bankası’na aittir.

Sevgili dostlarımız, teknoloji çağında teknolojik imkanlardan yararlanmayacağızda ne zaman yararlanacağız? Sizlerde yukarıda belirttiğimiz şekilde Garanti Cep uygulaması ile bu hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizden söylemesi. Anammm, bir yazının daha sonuna gelmişiz 🙂 bir sonraki güncel ve doğru kredi ve ekonomi haberlerimizde görüşmek dileğiyle..

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Garanti Bonus American Express

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin