Go to ...
Garanti Bonus Kampanyaları


Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kampanyaları- Ülkemizde 2015 yılı verilerine göre banka kartı sayısı 113 milyon adete yükselmiştir. Kredi kartı sayısı ise 58 milyonun üzerindedir. Anlayacağınız herkesin cebinde bir kredi kartı bulunuyor. Hatta bir tane kredi kartı ile de yetinilmiyor. Cebimizde bir çok bankanın kredi kartını taşıyoruz. Tabi bu beraberinde büyük bir riski de getiriyor. Çünkü her yıl yüz binlerce insan kredi kartı borcunu ödeyemediğinden Kara Listeye giriyor.

GARANTİ BONUS KAMPANYALARI GENEL BİLGİ

Esasen her kesin bir kredi kartı olunmasından taraftarım. Ayrıca bu kredi kartı da özellikleri ve kampanyalarıyla da sizlerin derdinize derman olabilmeli. Bugün ki konumuzda özel bir kredi kartının tanıtım kampanyalarına dair özel bilgiler yer alacak. Bir çok insanın tercih ettiği Garanti Bankası Kredi Kartı Bonus Kampanyalarının ilkiyle yazımıza devam edelim isterseniz.

TEKNOSA’DA 6 TAKSİT FIRSATI

Kampanya dahilinde Teknosa mağazalarından yapılan ödemelerde seçmeli 6 taksit imkanı sunulacaktır. 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larında yapılması gereklidir. Kampanyaya tün Garanti ve Bonus özellikli kartlar dahildir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit kullanabilir. 6 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 18.10.2016 – 31.12.2016 dir. 

BP’DE 40 TL BONUS

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır. Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

DOĞAL GAZ ÖDEMELERİNE ÜCRETSİZ 3 TAKSİT

Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy’ler dahildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç’in için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a SMS gönderin veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 15 Ekim 2016 – 31 Mayıs 2017

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ 3 TAKSİT

Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir. Ödeme yapmadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklayın veya “VERGI” yazarak 3340’a SMS gönderin. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 1- 30 KASIM 2016

IKEA 8 TAKSİT KAMPANYASI

Kampanya IKEA mağazalarında geçerlidir. Taksit kampanyasına Garanti Bankası kredi kartları, Bonusnet bankalarının bonus özellikli tüm kartları dahildir. American Express Business, Bonus Flexi veBonus Genç kredi kartları kampanyaya dahil değildir.8 taksit IKEA Aile Kartı ile yapılan 150 TL üzeri harcamalarda geçerlidir. İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS’undan yapılmalıdır. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 01 Kasım -31 Aralık 2016 dır.

ÇİLEK ODASINDA PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Çilek Odası mağazalarında geçerlidir. 12 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 6 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 01 Ekim 2016 – 31 Aralık 2016 dır.

PETLAS PEŞİN FİYATINA 8 TAKSİT

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Petlas yetkili satıcılarında geçerlidir. Peşin fiyatına 8  taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 2 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 01 Temmuz 2016 – 31 Aralık 2016 dır. 

GİYİM VE TEKSTİLDE TAKSİT SEÇENEKLERİ

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin