Go to ...
Garanti Bonus ile Harcadıkça Kazanın


Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu- Ülkemizden en fazla tercih edilen ve kullanılan bir kredi kartı tanıtımı ile karşınızdayız. Kredi kartı en büyük öz güven kaynağı bizler için. Dışarı çıktığımız zaman özellikle de cebimizde para olmadığı zaman en büyük dostumuz. Çünkü bir tanıdık ile karşılaşabiliyorsunuz ve bir şeyler yeyip içelim derken hesabın ödenmesi gerekebiliyor. Yada evinizde çok önemli bir alet bozulabiliyor. Bunu tekrar almak için taksit özelliğini kullanıyoruz.

GARANTİ BONUS KREDİ KARTI GENEL AÇIKLAMA

Cebimiz kredi kartı ile dolu. Aylık gelirimiz 2 bin lira ama cebimizde taşıdığımız kredi kartı limitleri toplamı 20 bin lira. buda oldukça büyük bir risk demek. Ayrıca bir çok kredi kartı da harcama özelliği dışında hiç bir özelliğe sahip değil. Halbuki bu kadar kredi kartı taşıyacağınıza bol avantajlı, özellikli, kampanyalı, chip para dağıtan tek bir kredi kartı taşımanız daha da avantajlı. Bugün sizlere  Bankası Bonus Kredi Kartı hakkında detaylı bir bilgi sunmayı düşünüyoruz.

GARANTİ BONUS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Türkiye’nin en çok kullanılan kartı Bonus’la yüzbinlerce işyerinde size özel bonus ve taksit ayrıcalıkları sizi bekliyor.  Bonusunuzla taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları‘nda bedava alışveriş yapabilirsiniz. Hem Bonus Hem Çok Hızlı: Bonus Trink! Hayatınıza hız katan Trink özellikli Bonus’unuzla tüm bonus fırsatlarından yararlanır, 50 TL’ye kadar olan işlemlerinizi bozuk para taşımaya gerek olmadan, şifre kullanmadan tek dokunuşla yapabilirsiniz.

Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerinize ara vermeye mi ihtiyacınız oldu? Nakit ihtiyaçlarınız ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus’ta bulabilirsiniz; Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın Siz ödemenizi peşin yapın taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus yapsın. Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin

Alışverişinizi Bonus’la yapın, istediğiniz işlemi İşlem Ertele ile 1 ay öteleyin. Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile İnternet şubesinden ve Paramatik’lerden havale ve EFT yapabilirsiniz. Bonus’unuzla tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus’unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz. Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

BONUS KAZANMA REHBERİ

Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL. Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalarımızdan 2 tanesine katılarak 100 TL. Çevreye duyarlılığınızı Bonus’unuzla da arttırmak için ekstrenizi e-mail ile alarak 5 TL. 

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Türkiyenin en sevilen, bedavası en bol kredi kartı markasının en ayrıcalıklı ürünlerinden olan Bonus’un size sunduğu özel hizmetler hayatınızı kolaylaştırıyor. Bonus’un ayrıcalıklı hizmetleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Maç biletinden uçak ve otobüs biletine, sevdiklerinize çiçek göndermekten DVD, VCD, CD ve kitap ısmarlamaya kadar pek çok hizmet sunan Garanti Şehir Yaşam, Atatürk Hava Limanı iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale hizmeti alabileceğiniz Garanti Otopark

Araç arızalarında çekici hizmetinden, çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlıktan hediye çiçek gönderimine pek çok konuda hayatınızı kolaylaştıracak Garanti Asistan, Uçak yolculuğunuzu evinizin kapısından gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkta olmasını sağlayan Garanti Shuttle HizmetiYurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti ile Bonus her an yanınızda.

BAŞVURU

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurunuzu dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Değerli dostlarımız, Türkiye’nin en fazla tercih edilen bonus kredi kartının tanıtımını sizler için yapmaya çalıştık. Böylece bu yazımızın da sonuna gelmiş olduk. Bir başka kredi ve ekonomi haberinde buluşmak dileğiyle.

Garanti Bonus American Express

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı ile Özel Fırsatlar

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin