Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu- Kredi kartı gerekliliği ciddi boyutlara ulaşmış durumda. Bankalararası Kart Merkezi tarafından yapılan açıklamaya göre ülkemizde kredi kartı sayısı 58 milyonu geçmiştir. Bu veri 2015 yılına ait dir. 58 milyon oldukça büyük bir rakamdır. Dolayısıyla bir tek kart bizi kesmiyor. Bir kaç bankanın farklı kredi kartlarını aynı anda taşıyor ve aynı anda kullanıyoruz. Esasen bu durum hem bir şans hemde büyük bir riskide beraberinde getirmektedir.

GARANTİ BONUS GOLD KREDİ KARTI GENEL BİLGİ

Kredi kartları doğru kullanıldığı zaman ciddi manada yararlar sağlamaktadır. Burada önemli olan doğru kredi kartını seçmek gerektiğidir. Seçeceğiniz kredi kartı kampanya, avantaj ve özellikleri ile işinizi görebilmeli. Bundan dolayı da bugün sizlere özel bir kredi kartı tanıtımı yapacağız. Garanti bankası kedi kartı noktasında ülkemizde en fazla tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Bu yazımızda Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu başlığı altında bir çok bilgilendirmede bulunacağız.

GARANTİ BONUS GOLD KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Bol Bol Bonus ve prestijin keyfini bir arada yaşayın, Bonus Gold’la yüzbinlerce işyerinde size özel bonus ve taksit fırsattan siz de yararlanın. Bonus Gold’unuzla taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları‘nda bedava alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Bonus Gold’unuz ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %25 daha fazla bonus kazanmaya başlarsınız.

Bol bonuslu Bonus Trink Gold’la alışverişleriniz daha hızlı! Bonus Trink Gold’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde 50 TL ve altındaki işlemlerinizi temassız pos terminali olan tüm noktalarda şifreye ve imzaya gerek kalmadan, kartınızı okuyucuya yaklaştırarak İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı nakit çözümlerimiz her ihtiyacınızda yanınızda! Bonus Gold’unuzla nakit çözümler ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifinden faydalanabilirsiniz;

GARANTİ BONUS GOLD KREDİ KARTI DETAYLARI

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın Siz ödemenizi peşin yapın taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus yapsın. Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin Alışverişinizi Bonus’la yapın, istediğiniz işlemi İşlem Ertele ile 1 ay öteleyin,. Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin

Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile İnternet şubesinden ve Paramatik’lerden havale ve EFT yapabilirsiniz. Bonus Gold’unuzla tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Gold’unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz. Faiz ve Ücretler için tıklayınız. Bir ay içerisinde kazanılabilecek ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 100 TL ile sınırlıdır. Bonus Gold’unuzu Garanti İnternet Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti ve tüm Garanti Bankası Şubeleri aracılığıyla Bonus Gold Trink ile değiştirebilirsiniz.

GARANTİ BONUS GOLD KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

AYRICALIKLI HİZMETLER

Bonus Gold’un ayrıcalıklı hizmetleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Maç biletinden uçak ve otobüs biletine, sevdiklerinize çiçek göndermekten DVD, VCD, CD ve kitap ısmarlamaya kadar pek çok hizmet sunan Garanti Şehir YaşamAtatürk Hava Limanı iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale hizmeti alabileceğiniz Garanti OtoparkAraç arızalarında çekici hizmetinden, çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlıktan hediye çiçek gönderimine pek çok konuda hayatınızı kolaylaştıracak Garanti AsistanUçak yolculuğunuzu evinizin kapısından gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkta olmasını sağlayan Garanti Shuttle Hizmeti Yurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti ile Bonus Gold her an yanınızda.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.