Go to ...
Garanti Bonus Flexi ile Kart Aidatı Ödeme


Garanti bankası flexi kredi artı başvurusu, garanti bonus- Kredi kartlarını hayatımızın her aşamasında kullanıyoruz. Gerek kampanyalar ile, gerek bedava paraları ile gerekse de avantajları ile hayatımızı kolaylaştıran kredi kartlarının bazı kötü yanları vardır. Bunlardan bir tanesi sınırımızı bilmememiz ve bilinçsizce harcama yapmamız. Sonucunda da kredi kartı borcu ödeyemediğimizde de Merkez Bankası tarafından adımız Kara Listeye ekleniyor.

GARANTİ FLEXİ KREDİ KARTI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Kredi Kartlarının sevilmeyen bir diğer özelliği ise kart aidatının olması dır. Bu oldukça fazla can sıkıcı bir durumdur. Her şey iyi güzel ama kart aidatı olmasa daha da güzel olacak dediğiniz zamanlar olmuştur. Bugün sizler için tanıtımını yapacağımız yazı yüzünüzü gülümseteceğe benziyor. Garanti bankası flexi kredi kartı ile hem tüm özelliklerine sahip olacak hemde kart aidatı ödemeyeceksiniz.Dilerseniz bir an önce bu kartın tüm özelliklerini hep beraberce inceleyelim.

GARANTİ FLEXİ KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Flexi’de yıllık kart ücreti yok, Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var. Bonus Flexi’nizle binlerce Bonus Program Ortağı’ndaki bonus fırsatları her an yanınızda.  Flexi’nizle Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanır, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları‘nda bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Peşin ödemek zorunda kaldığınız, keşke taksitle ödeyebilseydim dediğiniz peşin alışverişlerinizi hemen taksitlendirebiliriz. Bu ay yapmak zorunda kaldığınız, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğiniz tüm peşin alışverişlerinizi hemen bir sonraki aya erteleyelim. Harcamanıza bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatından yararlanın. Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerinize ara vermeye mi ihtiyacınız oldu? Nakit ihtiyaçlarınız ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus Flexi’de bulabilirsiniz;

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile İnternet şubesinden ve Paramatik’lerden havale ve EFT yapabilirsiniz. Bonus Flexi’nizle tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Flexi’nizle de rahatlıkla yapabilirsiniz. Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

GARANTİ BONUS FLEXİ KREDİ KARTI AYRINTILARI
50 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz için aylık %2,02 faiz oranı ile 3,5,6 8 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Ayrıca, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim sektörlerinde diğer taksit seçeneklerine ek olarak 11 taksit seçeneğinden de yararlanılmaktadır.Bunun için işlem anında size sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz.

İşlem Taksitlendir’e İnternet Şubesi’nden başvurmak üstelik çok kolay. İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir’e başvurabilirsiniz. 50 TL ve üzeri peşin İşlemler için aylık %2,02 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz.

İşlem Ertele’ye İnternet Şubesi’nden başvurmak üstelik çok kolay. İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele’ye başvurabilirsiniz.İşlem taksitlendir özelliğinden yararlanılması halinde ilgili harcamalara ait ödemeler kesilecek ikinci ekstrede başlayacaktır. Garanti POS’larından gerçekleştireceğiniz yıllık alışveriş tutarınız toplam 5.000 TL ve üzerine ulaştığında,Garanti POS’larından gerçekleştirdiğiniz yıllık harcama tutarınızın %0,2’si oranında hediye bonus kazanırsınız. Bu kapsamda bir müşteri bir yıl içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanma hakkına sahiptir. Elektronik sektörlerinde en fazla 3 taksite kadar yararlanılabilir.

GARANTİ BONUS FLEXİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurunuzu dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurusu oldukça kolaydır. Sizlere de bir kaç gün içerisinde kurye yardımı ile kredi kartınıza kavuşabilir ve kart aidatı olmadan kredi kartınızı rahatça kullanabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Türkiye’nin en özel bankasının en özel kredi kartı tanıtımını yapmış olduk. Sizlerden ricam bu yazıyı arkadaşlarınızın da görebilmesi adına FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Garanti Bonus ile Harcadıkça Kazanın

Garanti Bonus American Express

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin