Garanti Bonus Easy İle Kolay Alışveriş Fırsatı

Garanti bankası bonus easy kredi kartı başvurusu, garanti bonus- Kredi kartı hayatımızı kolaylaştıran adeta mucizevi bir araç. Malumunuz ihtiyaçlarımız teşkil eden en ufak ürün bile maliyetli. Eskiden bir buzdolabı aldığımızda bunu beyaz eşyacılar taksit yapar defterine yazardı. Şimdilerde artık veriye kalmadı. Bundan dolayı da kredi kartları rağbet gördü. Çünkü pahalı ürünleri taksitli bir şekilde alabilme imkanı sunuyorlar. 2015 yılı verilerine göre ülkemizdeki kredi kartı sayısı 58 milyonun üzerinde.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI GENEL AÇIKLAMA

Anlayacağınız bir kredi kartı ile yetinmiyoruz. Kimisi de sırf taşımak için kredi kartını cebine koyuyor. Ayrıca bu kartlarında hiç bir özelliği yok. Sadece harcama yapılıyor. Lakin kredi kartı seçerken o kartın özellikleri, avantajları, kampanyaları sizlerin işini görmeli. Bugün sizlere Garanti bankası bonus easy kredi kartı özelliklerini tanıtmaya çalışacağız. Böylece sizlerde böylesi avantajlı ve mükemmel bir kredi kartına sahip olabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI DETAYLARI

200.000’i aşkın Bonus Card Program Ortağı’nda yapacağınız harcamalardan bonus kazanır, taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Easy ile biriken bonuslar tek bir kartta toplanabilir. Kartınızla sektör bazlı limit kısıtı getirebilirsiniz. Ekstre borcunu erken ödemeye %1 indirim. Ekstreniz kesildikten sonra dönem borcunuzun minimum ve üzeri ödemesini yapmanız halinde bir sonraki ekstrenizde ödediğiniz tutar üzerinden %1 indirim alırsınız.

İndirim detayları ve koşulları: Bir sonraki hesap ekstresine %1 indirim kazanımı için ekstreye yansıyan dönem borcunun minimum tutar ve üzeri ödeme yapılması gerekmektedir. İndirim, ekstreye artı bakiye olarak yansıtılacaktır.
Toplam borcundan fazla ödeme yapılması durumunda maksimum toplam borç kadar indirim/nakit iade yapılacaktır Hesap kesim tarihi öncesinde yapılan ödemeler indirim verilmesi kapsamında sayılmayacak, sadece hesap kesim ve 1 gün sonrası içinde yapılan ödemeler sayılacak.

Kartta aktif bir borç ödeme planı var ise indirim yapılmayacak, ödeme planı bittiği zaman indirim alınabilecek. Her ödeme tipi için indirim işlemi yapılacaktır ve hangi ödeme tipi için indirim hesaplandı ise o ekstreye yansıtılacaktır. Senelik TL bazında değerlendirilecek olup yıllık maksimum 2.500 TL indirim alınabilecektir.İndirimler kart bazlıdır. USD ve EURO ekstreler için ilgili döviz tipine yansıtıldıktan sonra TL’ye çevrilecektir.

Ekstre borcunu 20 güne kadar imkanı: Easy ile son ödeme tarihiniz hesap kesim tarihinden 20 gün sonradır. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde herhangi bir faiz ödemezsiniz. Koşullar: Borcunuzun tamamının ödenmesi halinde herhangi bir faiz ya da ücret alınmaz. Kartın 2 kez gecikmeye düşmesi halinde son ödeme tarihi, bir sonraki ekstresi itibariyle 10 güne çekilecektir.

GARANTİ BONUS EASY KREDİ KARTI İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Araç arızalarında çekici hizmetinden, çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlıktan çiçek gönderimine pek çok konuda hayatınızı kolaylaştıracak Garanti Asistan Hizmetleri, Maç biletinden uçak ve otobüs biletine, sevdiklerinize çiçek göndermekten DVD, VCD, CD ve kitap ısmarlamaya kadar pek çok hizmet sunan Garanti Şehir Yaşam, Atatürk Hava Limanı iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale hizmeti alabileceğiniz Garanti Vale,

Uçak yolculuğunuzu evinizin kapısından gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkta olmasını sağlayan Garanti Shuttle Hizmeti, Yurt dışında acil yardıma duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti, Otel, uçak bileti, araç kiralama gibi hizmetler konusunda destek almak için Garanti Seyahat Hattı, Easy’de biriken bonusunuzla şu noktalardan istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz: a) Bonus Card Program Ortakları, b)Garanti Alışveriş, c)Garanti Seyahat Hattı.

BONUS REHBERİ

Easy Bonus ile 1 yılda 450 TL Bonus ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ayda ortalama 1.500 TL harcadığınızda kazanacağınız yıllık bonus tutarı; 75 TL, Ayda ortalama harcadığınız 1.500 TL’yi hemen ödediğinizde kazanacağınız %1 indirim tutarı; 180 TL, Ayda ortalama 150 TL restoran harcamalarınızdan 1 yılda kazanacağınız bonus tutarı; 90 TL, Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalarımızdan ortalama 2 tanesine katılarak; 100 TL, Doğayı koruyarak ekstrenizi e-mail yoluyla alırsanız; 5 TL; Toplam Kazancınız; 450 TL.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Garanti Bonus Easy Kredi Kartı Başvurunuzu dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ardından da bir kaç hafta içerisinde kredi kartınıza kavuşabilirsiniz.

Başta da belirttiğim gibi mükemmel bir kredi kartının haberini sizler için gerçekleştirmiş olduk. İstifadeli bir yazı olduğuna inanıyorum. Bundan dolayı bu yazıyı arkadaşlarınızın da görebilmesi için FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz? Böylece bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Kredi Notunu Artırma Teknikleri

Kredi kartı kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Garanti Bonus Genç Kafası Yaşıyoruz Hayatı

Garanti Bonus Flexi ile Kart Aidatı Ödeme

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.