Go to ...
Garanti Bonus Easy İle Kolay Alışveriş Fırsatı


easy kredi kartı başvurusu, garanti bonus- Kredi kartı hayatımızı kolaylaştıran adeta mucizevi bir araç. Malumunuz ihtiyaçlarımız teşkil eden en ufak ürün bile maliyetli. Eskiden bir buzdolabı aldığımızda bunu beyaz eşyacılar taksit yapar defterine yazardı. Şimdilerde artık veriye kalmadı. Bundan dolayı da kredi kartları rağbet gördü. Çünkü pahalı ürünleri taksitli bir şekilde alabilme imkanı sunuyorlar. 2015 yılı verilerine göre ülkemizdeki kredi kartı sayısı 58 milyonun üzerinde.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI GENEL AÇIKLAMA

Anlayacağınız bir kredi kartı ile yetinmiyoruz. Kimisi de sırf taşımak için kredi kartını cebine koyuyor. Ayrıca bu kartlarında hiç bir özelliği yok. Sadece harcama yapılıyor. Lakin kredi kartı seçerken o kartın özellikleri, avantajları, kampanyaları sizlerin işini görmeli. Bugün sizlere Garanti bankası bonus easy kredi kartı özelliklerini tanıtmaya çalışacağız. Böylece sizlerde böylesi avantajlı ve mükemmel bir kredi kartına sahip olabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI DETAYLARI

200.000’i aşkın Bonus Card Program Ortağı’nda yapacağınız harcamalardan bonus kazanır, taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Easy ile biriken bonuslar tek bir kartta toplanabilir. Kartınızla sektör bazlı limit kısıtı getirebilirsiniz. Ekstre borcunu erken ödemeye Ekstreniz kesildikten sonra dönem borcunuzun minimum ve üzeri ödemesini yapmanız halinde bir sonraki ekstrenizde ödediğiniz tutar üzerinden %1 indirim alırsınız.

İndirim kazanma detayları ve koşulları: Bir sonraki hesap ekstresine %1 indirim kazanımı için ekstreye yansıyan dönem borcunun minimum tutar ve üzeri ödeme yapılması gerekmektedir. İndirim, ekstreye artı bakiye olarak yansıtılacaktır.
Toplam borcundan fazla ödeme yapılması durumunda maksimum toplam borç kadar indirim/nakit iade yapılacaktır Hesap kesim tarihi öncesinde yapılan ödemeler indirim verilmesi kapsamında sayılmayacak, sadece hesap kesim ve 1 gün sonrası içinde yapılan ödemeler sayılacak.

Kartta aktif bir borç ödeme planı var ise indirim yapılmayacak, ödeme planı bittiği zaman indirim alınabilecek. Her ödeme tipi için indirim işlemi yapılacaktır ve hangi ödeme tipi için indirim hesaplandı ise o ekstreye yansıtılacaktır. Senelik TL bazında değerlendirilecek olup yıllık maksimum 2.500 TL indirim alınabilecektir.İndirimler kart bazlıdır. USD ve EURO ekstreler için ilgili döviz tipine yansıtıldıktan sonra TL’ye çevrilecektir.

Ekstre borcunu 20 güne kadar geri ödeme imkanı: Easy ile son ödeme tarihiniz hesap kesim tarihinden 20 gün sonradır. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde herhangi bir faiz ödemezsiniz. Koşullar: Borcunuzun tamamının ödenmesi halinde herhangi bir faiz ya da ücret alınmaz. Kartın 2 kez gecikmeye düşmesi halinde son ödeme tarihi, bir sonraki ekstresi itibariyle 10 güne çekilecektir.

GARANTİ BONUS EASY KREDİ KARTI İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Araç arızalarında çekici hizmetinden, çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlıktan hediye çiçek gönderimine pek çok konuda hayatınızı kolaylaştıracak Garanti Asistan Hizmetleri, Maç biletinden uçak ve otobüs biletine, sevdiklerinize çiçek göndermekten DVD, VCD, CD ve kitap ısmarlamaya kadar pek çok hizmet sunan Garanti Şehir Yaşam, Atatürk Hava Limanı iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale hizmeti alabileceğiniz Garanti Vale,

Uçak yolculuğunuzu evinizin kapısından gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkta olmasını sağlayan Garanti Shuttle Hizmeti, Yurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti, Otel, uçak bileti, araç kiralama gibi hizmetler konusunda destek almak için Garanti Seyahat Hattı, Easy’de biriken bonusunuzla şu noktalardan istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz: a) Bonus Card Program Ortakları, b)Garanti Alışveriş, c)Garanti Seyahat Hattı.

BONUS KAZANMA REHBERİ

Easy Bonus ile 1 yılda 450 TL Bonus ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ayda ortalama 1.500 TL harcadığınızda kazanacağınız yıllık bonus tutarı; 75 TL, Ayda ortalama harcadığınız 1.500 TL’yi hemen ödediğinizde kazanacağınız %1 indirim tutarı; 180 TL, Ayda ortalama 150 TL restoran harcamalarınızdan 1 yılda kazanacağınız bonus tutarı; 90 TL, Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalarımızdan ortalama 2 tanesine katılarak; , Doğayı koruyarak ekstrenizi e-mail yoluyla alırsanız; 5 TL; Toplam Kazancınız; 450 TL.

GARANTİ BANKASI BONUS EASY KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Garanti Bonus Easy Kredi Kartı Başvurunuzu dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ardından da bir kaç hafta içerisinde kredi kartınıza kavuşabilirsiniz.

Başta da belirttiğim gibi mükemmel bir kredi kartının haberini sizler için gerçekleştirmiş olduk. İstifadeli bir yazı olduğuna inanıyorum. Bundan dolayı bu yazıyı arkadaşlarınızın da görebilmesi için FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz? Böylece bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Kredi Notunu Artırma Teknikleri

Kredi kartı kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Garanti Bonus Genç Kafası Yaşıyoruz Hayatı

Garanti Bonus Flexi ile Kart Aidatı Ödeme

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM