Go to ...
Garanti Bankası Yeni Yıl Hediye Kampanyası


Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl Hediye İndirim Kampanyası- Yeni yıl yaklaşıyor ve herkes o özel güne hazırlanıyor. Tabi yeni yılın olmazsa olmazlarından biri olan hediye takdimi içinde hazırlık ve planlar yapıyor olabilirsiniz. Ama bu yazıyı okumadan hediyenizi almayın. Çünkü Garanti Bankası sizler için Yeni Yıl Hediye Kampanyası hazırlamış. Tabi bunun haberini yapmak da bizlere düştü. Sizlerde ufakta olsa bir hediye alıp sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız, bu işi daha da ucuza getirebilirsiniz. Nasıl mı? Oda yazımızın devamında;

GARANTİ BANKASI YENİ YIL HEDİYE KAMPANYASI

Yeni yıl hediyelerinizi almadan Garanti Cep ve İnternet’ten indiriminizi alın. 31 Aralık 2016 tarihine kadar Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın, çekilişle 20 iPhone 7’den birini kazanma şansı yakalayın! Üstelik yapacağınız ilk para transferi, fatura ödemesi veya kart ödemesi ile Tchibo.com.tr’den %10, Evmanya.com’dan 30 TL ve Arzum.com.tr’den %35 indirim sağlayacak tek bir indirim koduna sahip olabilirsiniz.

iPONE 7 KAMPANYASI DETAYLARI

1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Garanti Cep’e veya Garanti İnternet’e giriş yapan müşteriler 20 adet iPhone 7 32 GB cihazdan birini kazanmak üzere çekilişe hak kazanacaktır. 1 kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir. Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası personeli yararlanamaz. KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.11.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/3025-9034 sayılı izni ile 01.12.2016(Saat:00.01)-31.12.2016(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında cep ve internet şubesinin tanıtımı amacıyla Türkiye Garanti Bankası’na ait www.garanti.com.tr (ücretsiz) internet sitesi üzerinden İnternet Şubesi’ne ya da iPad, iPhone, Android

ve tabletler ile Windows 8 ve bilgisayar uygulamaları üzerinden Cep Şubesi’ne müşteri numarası ve parolası ile giriş yapan Garanti Bankası bireysel müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş 09.01.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 13.01.2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır.

İNDİRİM KAMPANYASININ DETAYLARI

1-31 Aralık tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten manuel havale veya EFT, manuel fatura ödemesi, ilk kez veya yeni verilecek olan düzenli havale/EFT ödeme emri veya manuel ödemesi işlemlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılanlar yolu ile kampanyalı sitelerin tümünde geçerli tek bir indirim kodu kazanacaktır.

tchibo.com.tr’de geçerli %10 indirim Cafissimo kahve makineleri hariç tüm alışverişlerde geçerlidir ve tek kullanımlıktır. Alt limitsiz tchibo.com.tr online mağaza alışverişlerinde kullanılabilen %10 indirim, tchibo.com.tr’den kazanılan farklı bir kupon veya indirim koduyla birleştirilerek kullanılamaz. Evmanya.com’da geçerli 30 TL indirim 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir ve tek kullanımlıktır. Arzum.com.tr’de geçerli %35 indirim Arzum Okka ve çeyiz paketleri hariç tüm alışverişlerde geçerlidir, tek kullanımlıktır ve farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya döneminde yapılacak otomatik fatura ödeme, otomatik fatura ödeme emri, düzenli havale/EFT işlemleri indirim hakkı kazandırmayacaktır. İndirim kodları 1 Ocak 2017 tarihine kadar yolu ile paylaşılacaktır. Kampanya kodları 5 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kuponu hakkı kazanabilir. Garanti Bankası, Tchibo, Arzum ve Evmanya kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOSTLARINIZIN DA GÖRE BİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin