Go to ...
Garanti Bankası Yeni Yıl Ekstra 7500 Mil Kampanyası


Yeni Yıl Ekstra 7500 Mil Kampanyası- Bu yeni yıl çok eğlenceli geçeceği benziyor. Ayrıca hiç olmadığı kadar kampanyanın da ardı arkası kesilmiyor. Gıda kampanyaları, giyim kampanyaları, hediye kampanyaları vs. vs. Bankalar adeta bir birleri ile yarışıyor. Bu durumda da biz tüketicilerin doğru kararlar vererek güzel bir şekilde faydalanması gerekiyor. Bir kampanya haberinin tanıtımını yapmamıza fırsat kalmadan bir diğeri geliveriyor.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL EKSTRA 7500 MİL GENEL AÇIKLAMA

Kampanyalar çok dar bir zaman sıkıştırılsa da, her kampanya ve fırsatın da bir alıcısı var. Kimisine gıda harcaması yarıyor iken, kimisine akar yakıt, kimisine de uçuş mili. Bugün sizler için garanti bankası yeni yıla özel ekstra 7500 mil konusundan söz edeceğiz. Sizlerde uçmayı seviyorsanız veya işinizden dolayı ara sırada olsa uçmanız gerekiyorsa bu kampanya tamda size göre. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu özel kampanyanın detaylarına hep beraber değinelim.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL EKSTRA 7500 MİL ÖZELLİKLERİ

Yeni yılda harcamalar arttı. Sizlerde harcama yapanlardansanız bu kampanyadan muhakkak yararlanacaksınız. Miles&Smiles kredi kartınız var ise ilk 150 lira ve isti harcamanız da hemen ekstra 100 mil kazanıyorsunuz. ikinci alışverişlerinizde ekstra 200 mil, üçüncü alışverişleriniz de ekstra 400 mil, dördüncüde ekstra 800 mil, 5. harcamanız da ekstra 1000 mil, onuncu harcamanız da ise ekstra 5000 mil kazanıyorsunuz. Toplamda ise 7500 mil elde etmiş oluyorsunuz.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL EKSTRA 7500 MİL DETAYLARI

Bu kampanyaya katılmadan önce ve ilk harcamadan önce yapılması gereken ufak bir işlemin olduğunu unutmayın. Bunun için Cep Telefonunuzu elinize alın ve mesaj bölümüne MIL yazın. Ardından da 3440’a Mesaj yollayın. Ayrıca bu kampanyaya bir başka katılım yolu ise; bonus flaş ile hemen katıl butonunu tıklamanız olacaktır. Bu kampanyadan son yararlanma günü 1 Ocak 2017 tarihidir. Bu kampanyadan bir müşteri yalnızca bir defa yararlanabiliyor.

Ayrıca bir müşteri en fazla 7500 mil puan kazanabiliyor. Bu kampanyadan tüm Miles&Smiles kredi kartları katılabiliyor. Tüzel kişiler sadece SMS ile bu kampanyaya katılabiliyorlar. BonusFlas ile başvuruyu şahıs şirketi sahibi müşteriler, ticari kartları ile başvuruda bulunabiliyorlar. Tüm sektörlerdeki alışverişler ve harcamalar bu kampanyaya dahildir. Bir güzel yanı ise yurt dışı harcamaları da dahildir. İnternetten yapacağınız harcamalar da kampanya dahilindedir.

Bu kampanyadan sanal kredi kartları da faydalanmaktadır. Buradan kazanılan miller asıl karta yüklenmektedir. Yalnız şu yanılgıya düşmeyin kesinlikle; Aynı gün aynı işyerinde iki defa veya 3 defa 150 lira ve üstü alışveriş yapmayın. Çünkü bunlardan ilki kampanyaya dahil edilecektir. Aralarına birer gün koyarak alışverişlerinizi gerçekleştirin.  Bu kampanya ile kazanacağınız esktra mil puanlar 4 Ocak 2017 tarihinde yüklenecektir.

Değerli okurlarımız, sizler Miles&Smiles kredi kartı kullanıcısı iseniz bu kampanyayı düşünebilirsiniz. 7500 mil puan da hiçte fena değil. Yalnız bu kampanyayı değerlendirmek için az bir sürenizin de olduğunu unutmayın. Güncel ekonomi ve kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıdaki farklı yazılardan oluşturduğumuz konu galerimizi inceleyebilirsiniz. Merak ettiklerinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Kazançlı Kasko ile Paranız Cebinizde Kalsın

Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

Garanti Bankası Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin