Go to ...
Garanti Bankası Kış Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm


Garanti Bankası Kış Kredisi, 48 Ay vadeli Garanti Bankası ihtiyaç kredisi- Kış geldi ve dünya kadar masrafta bizleri bekliyor. Esnaflar sezon hazırlıklarını yapıyorlar ve yeni ürünler getiriyorlar. Diğer yandan da da kendi çapında harcamalar yaptılar ve paraya da ihtiyaç duyuyorlar. En ufağından bile bu ay Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödenmesi gerekiyor. Bu bile başlı başına bir masraf. Ayrıca kimisi kış tatil programı yapıyor, kimisi de düğün hazırlıkları.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Anlayacağın için herkesin kendine göre bir sebebi ve nedeni var. Durum böyle olunca da en uygun kredi hangi bankada diye araştırmalar yapıyoruz. Sizlere yardımcı olabilmek adına ve elinizde bir kredi alternatifi oluşması adına bugün Garanti Bankası Kış Kredisi konusunu anlatmaya çalışacağız. Güzel bir kampanya yapmışlar. Bizlerde bu vesile ile kredinin detayları nelerdir? Neler sunuyor? Haydi hep beraber inceleyelim.

48 AY VADELİ GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ DETAYLARI

Garanti bankası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına limitli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Yani üst limiti 50 bin lira olan ve 3 ay ile 48 ay arasında çekebileceğiniz bir kredi imkanı sunuluyor. Bunun dışında faiz oranı ise en düşük %1,14 , en yüksek olan faiz oranı ise %1,33’dür. Bu kredide çok fazla prosedür ile uğraşmazsınız. Hatta bankaya gitmeden bile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz şimdide örnek ödeme planlarını inceleyelim.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • Kredi faiz oranı: %1,33
 • Kredi Vadesi: 48
 • Kredi Tutarı: 25.000 TL
 • Aylık Ödenecek Tutar: 749,51 TL
 • Toplam Maliyet: 36.107,76 TL dir. 
 • Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL
 • Sigorta ve Vergiler Toplam Ücret: 381,25 TL
 • ise: %21,2823 dür. 

 

 • Kredi faiz oranı: %1,14
 • Kredi Vadesi: 48
 • Kredi Tutarı: 50.000 TL
 • Aylık Ödenecek Tutar: 1.427,69 TL
 • Toplam Maliyet: 68.791,67 TL dir. 
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Sigorta ve Vergiler Toplam Ücret: 762,5 TL
 • Yıllık Maliyet Oranı ise: %18,0495 dir. 

 

Değerli okurlarımız, kredi tahsisi ücreti alacağınız kredinin binde beşi kadardır. Bu açıdan yukarıdaki rakamlar örnek olarak verilmiştir. Bunun dışında sigorta ve vergi kalemini merak edenler için biraz daha da açıklayıcı olalım. Buradan kastedilen sigorta, vergiler ve kredi tahsisi ücretidir. da çekeceğiniz kredinin miktarı ve vadesi başta olmak üzere kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi notu çok riskli olanlar yararlanamazlar.

Sizlerde kredi notunuzu merak ediyorsanız dilerseniz BURADAN kredi notu öğrenilir konulu yazımıza ulaşabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü takdirde gelir belgesi talep edebilmektedir. Memurların daha doğrusu kamuda çalışanların kimlik göstermesi yeterli olabilir. Yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru, özel emekli sandığına bağlı olan kişilerce yapılabilmektedir. Bu detaylarıda belirttikten sonra şimdide başvuru yollarına gelelim.

KREDİ BAŞVURU YOLLARI

Öncelikle bu krediye herhangi bir garanti bankası şubesi aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebileceğinizi söyleyerek yazımıza devam etmek istiyoruz. Garanti Bankası müşterileri dilerlerse BURAYI tıklayarak internet bankacılığına ulaşabilir ve kredi başvurusunu yapabilirler. Diğer vatandaşalar da online başvuru yapmak istiyorlarsa BURADAN ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirler. Bunlar dışında garanti cep şube aracılığı ile de başvuru yapılabiliyor.

Bu arada garanti cep ile başvuruda bulunanların kredileri onaylanan meblağ neyse onu alabiliyorlar. Maaşını garanti bankasından almayanlar ise garanti internetten başvuruda bulunacakları üst kredi limiti 2 liradır.

Sevgili takipçilerimiz, garanti bankasının kış kredisi ile size sunduğu tüm kampanya detaylarını bizlerde sizlere kendimizce anlatmaya çalıştık. Bu şartlar bana da uyuyor diyorsanız ve paraya da ihtiyaç duyuyorsanız garanti bankası size bir tık kazar uzaklıkta. Bu yazıyı da sonlandırmış olduk. Aşağıda sizler için özle olarak derlediğimiz konu galerimizi de incelerseniz bizleri sevindirirsiniz.

Garanti Kazançlı Kasko ile Paranız Cebinizde Kalsın

Garanti Bankası Güncel Kampanyaları ile Kazançlı Alışverişler

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK SAYFANIZ İLE BEĞENEREK BİR ÇOK İNSANIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin