Go to ...
Garanti Bankası Güncel Kampanyaları ile Kazançlı Alışverişler


Garanti Bankası Güncel Kampanyaları ile Birbirinden Güzel Hediye Kazanma Şansı- Sevgili okurlarımız, son çeyrek yüz yılda bankaların değeri ve önemi hiç olmadığı kadar arttı. Kredi ve kredi kartları başta olmak üzere para transferlerinden tutunda, birikimlerinize kadar, ekonomik konuda sizlere hizmet sunuyorlar. Tabi hal böyle olunca en banka hangisi diye araştırılıyor. Yalnız ülkemizde belli başlı bankalar bulunuyor. Bu bankaların da ciddi manada bir müşteri potansiyeli var.

GARANTİ BANKASI GÜNCEL KAMPANYALARI GENEL AÇIKLAMA

Bu kadar yoğunluktaki bir insan kitlesine hitap eden bankalar durduk yere tercih edilmiyor. Avantajları, kampanyaları ve hizmetleri ile ön plana çıkıyorlar. Bugün özel bir bankadan söz  edeceğiz.  Ülkemizde kredi ve kredi kartı noktasında oldukça fazla tercih edilen bir banka. Garanti Bankası ürün, özellik ve fırsatları ile sizleri de bekliyor. Bugün sizler için garanti bankasının güncel kampanyalarından söz edeceğiz. Bu sayede sizler de bu fırsatlar sayesinde hem karlı çıkacak hemde hediyeler kazanabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI 5000 HOŞ GELDİN MİLİ KAMPANYASI

Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı. 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5,000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.Kampanyaya sadece, garanti.com.tr, Garanti İnternet, Garanti Cep, Bonusflaş ve www.milesandsmiles.net üzerinden yapılan başvurular dahildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvurmuş olup Miles&Smiles American Express kredi kartıyla 31 Mart 2017 tarihine kadar nakit çekim/taksitli nakit avans hariç, peşin/taksitli alışveriş ve/veya otomatik ödeme harcaması yapılması gerekmektedir. Müşterilerin karta başvurdukları tarihten sonra 6 ay kartlarını açık tutmaları gerekmektedir. 6 ay içinde başvurulan kart kapatıldığı takdirde verilen  5000 hediye mil geri alınacaktır. Kart hamilinin yeterli mili olmadığı takdirde mil başına 4 kuruştan ceza yansıtılacaktır

GARANTİ ÜYE İŞ YERLERİNE IPONE 7 KAZANMA ŞANSI

1-31 Aralık tarihleri arasında Garanti ’unu kullanan KOBİ ve bireysel üye işyerleri, 100 adet 7’den birini kazanma şansı yakalıyor. Siz de Garanti POS cihazından geçen her 1.000 TL cirodan 1 çekiliş hakkı, 1.000 TL taksitli cirodan ise 2 çekiliş hakkı elde edin. Daha çok ciroyla daha çok çekiliş hakkı kazanın, yılı iPhone 7 ile karşılayın. Çekilişte 100 kişi iPhone 7 32 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç)(birim değeri: 3.203,70 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.11.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/2991-8967 sayılı izni ile 01.12.2016(Saat:00.01)-31.12.2016(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

GARANTİ BİREYSEL EMEKLİLİK BAŞVURULARINDA IPONE

7 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında e-meklilik planı başvurusu yapanlar, çekilişle 10 adet iPhone 7’den birini kazanma şansını yakalıyor. Siz de vakit kaybetmeden tek tıkla bireysel emekliliğe online başvurun hem geleceğinizi garanti altına alın hem de iPhone 7 kazanma fırsatını kaçırmayın! Üstelik sisteme yatıracağınız her katkı payı tutarı için %25 Devlet Katkısı almaya devam edin. Ödeme aracı ayırımı olmaksızın, hesaptan, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapan tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

GARANTİ KOBİLERE YENİ YIL KREDİSİ KAMPANYASI

%1,15’ten başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır.

Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır. Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

GARANTİ YURT DIŞI HARCAMALARINIZDA 3 TAKSİT KAMPANYASI

Yurt dışı harcamalarınızı 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Bonus Business veya Miles&Smiles Business kredi kartları ile yapılacak tüm yurt dısı 50 USD ve üzeri harcamalarında 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce TICARIYD yazıp yurt içinden 3340’a, yurt dısından +905327523340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklanmalıdır. Kampanya 27 Temmuz – 1 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan Bonus Business ve Miles&Smiles Business kredi kartları ve bu kartlara bağlı sanal kartlar yararlanabilir.

GARANTİ BOOKİNG’DE %4 İADE KAMPANYASI

Booking.com otel harcamalarınızda %4 iade.  Garanti İnternet , Garanti Cep veya iGaranti kullanıcısıysanız, booking.com’dan Garanti Bankası kredi kartı ile yapacağınız rezervasyonlarda %4 iade fırsatından faydalanırsınız. İade süreci müşteri konaklamasını gerçekleştirdikten sonra başlayacaktır. Kampanyadan yararlanmak için, rezervasyonunuzu link üzerinden tamamlamalısınız.

Kampanyadan, Garanti Bankası kredi kartı sahibi, son 6 ayda en az 1 kez Garanti İnternet, Garanti Cep veya iGaranti kanallarına giriş yapmış kullanıcılar faydalanabilir. Son 6 ay içerisinde hiç giriş yapmadıysanız, hemen Garanti İnternet, Garanti Cep veya iGaranti’ye giriş yapabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, sizlerde garanti bankası müşterisiyseniz bu fırsat ve kampanyaları değerlendirmenizi ve kaçırmamazı öneririz. Zira hakikatten güzel kampanyalar yapmışlar. Özel müşteriler özel kampanyaları ziyadesiyle hak ediyor. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Doğru ve Güncel bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin