Go to ...
Garanti bankası 72 ay vadeli kredi kartı borç taksitlendirme


borç yapılandırma, 72 ay vadeli kredi kartı borcu taksitlendirme- Değerli okurlarımız, garanti bankası sonunda beklenen kampanyayı düzenledi. Herkesin gözü kulağı bu haberdeydi. Malumunuz geçen aylarda hükümet bir ekonomik reform açıkladı. Bu reform paketi sayesinde ekonomi ve vatandaşlar rahat bir nefes aldılar. Her yıl binlerce insan kara listeye giriyor. Bundan dolayı da kredi ve kredi kartı borcu olan bir çok insan bu listeye girmek üzerelerdi.

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ KREDİ KARTI BORÇ YAPILANDIRMA ÖN BİLGİ

Bankalara borcu olan vatandaşlar bir çıkış kapısı ararken bir seferliğe mahsus borcu olanların 72 aya kadar bu borçlarını vadelendirebilmeleri ile ilgili düzenleme yapıldı. Tabi bu pakette ki bir çok konu hayata geçirilirken 72 ay vadelendirme için bir çok banka sessiz kalmıştı. Şuan itibariyle de bu sessizliğini koruyorlar. Lakin Garanti Bankası yepyeni bir haber açıkladı. Bugün sizler ile kredi kartı borcu olanların 72 ay vadeli yapılandırmadan nasıl yararlanabileceğini paylaşacağız.

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ KREDİ KARTI BORÇ YAPILANDIRMA FAİZ PLANI
  • 12 Ay Vadeye uygulanacak olan Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,99 dur.
  • 24 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,99 dur.
  • 36 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,99 dur.
  • 42 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,89 dur.
  •  48 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,89 dur.
  • 54 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,79 dur.
  • 60 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,79 dur.
  • 72 Ay Vadeye uygulanacak olan Faiz Oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,69 dur.

 

GARANTİ 72 AY VADELİ KREDİ KARTI BORÇ YAPILANDIRMA ÖZELLİKLERİ

Dilerseniz şimdide bu özel haberin özellikleri ile yazımıza devam edelim.

Nasıl ödeyeceğim demeyin, borcunuzu Bonus ile taksitlendirin.  27 Eylül 2016 tarihinde yayımlanan Banka Kartları Ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik‘e eklenen madde ile 26 Eylül 2016’ya kadar yapılmış alışverişler ve nakit avans kullanımları ile bu tarihe kadar yapılan işlemlere ait vadeli taksitler ile daha önce yapılandırılmış ve taksitleri devam eden toplam borcun henüz ödenmemi kısmı için borç taksitlendirme talebinde bulunulabilmektedir.

Resmi olarak yayınlanan madde: “Bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla kredi kartlarının mevcut borç bakiyeleri kart hamilleri tarafından talep edilmesi durumunda en fazla yetmiş iki ay ile sınırlı olmak üzere taksitlendirilebilir. Her aya düşen taksit tutarı ilgili ayın asgari tutarına eklenir.” Bu taksitlendirme ile ilgili herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

Garanti Şubeleri ve 444 0 333 Alo Garanti’den borç taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi 09:00-00:00 saatleri arasında iletmeniz gerekmektedir.Borç taksitlendirme talebinde bulunulabilecek minimum bakiye 500 TL’dir. Taksitlendirilebilecek tutar için bir üst sınır bulunmamaktadır. Borç Taksitlendirme ilgili yansıyacak taksitleriniz her ay ekstrenizin asgari tutarı içerisine dahil edilecek.

Borç taksitlendirmenizin taksitlerini ekstrenizden takip edebilirsiniz. Birden fazla Garanti kredi kartınız için borç taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Gecikmede olmayan müşterilerin borç taksitlendirme talepleri sonrasında kartları kullanıma açık kalacaktır. Borç taksitlendirme talebinizle ile ilgili onay aşamasında kartınızla ilgili net bilgi verilecektir. Ekstre kesim tarihinde Borç taksitlendirme talebinde bulunulamaz.

Kısmi taksitlendirme yapılamamaktadır. Borç taksitlendirme ile ilgili ara ödeme sadece şube kanalından yapılabilir. Borç taksitlendirme ile ilgili erken kapama sadece şube kanalından yapılabilmektedir. Saat 9:00 – 19:00 arası gerçekleştirilen borç taksitlendirme talepleri, sadece aynı gün saat 19:00’a kadar iptal edilebilir. Saat 19:00 – 00:00 arası gerçekleştirilen borç taksitlendirme talepleri sadece aynı gün saat 00:00’a kadar iptal edilebilir.

İptal için Garanti Şubeleri ve 444 0 333 Alo Garanti’den talepte bulunulabilir. Borç taksitlendirme talebi yapılan gün ödeme yapılması durumunda taksitlendirilecek bakiyede değişiklik olacağı için talep iptal edilir. Böyle bir durum olduğunda ile bilgilendirileceksiniz. 26 Eylül bakiyesinden kalan borcunuz için aynı gün hem borç taksitlendirme hem de ekstre atlat talebinde bulunursanız öncelikle borç taksitlendirme talebiniz dikkate alınır.

Eğer bu tutardan atlatılabilecek bir bakiye kalırsa ekstre atlat talebiniz gerçekleştirilir. 26 Eylül sonrası harcamalarınızı içeren ekstreniz için ekstre atlat talebinde bulunduğunuzda borç taksitlendirme talebinizden bağımsız olarak değerlendirilir. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde kredi kartı borcu batağında can çekişiyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz. LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bonus Easy İle Kolay Alışveriş Fırsatı

Kredi kartı kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Garanti Bonus Genç Kafası Yaşıyoruz Hayatı

 

 

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin