Go to ...
Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası


Garanti yılbaşı bonus kampanyası, garanti bankası yeni yıl bonus fırsatı- Yeni yıl ile birlikte her ne kadar bankalar kredi ürünlerini satmaya çalışsa da kedi kartı kampanyalarıyla da göz dolduruyor. Herkes biliyor ki yeni yıl geldi mi harcamalar da beraberinde gelir. Anneler oldukça uzun bir alışveriş listesini babaların ellerini tutuşturuverirler. Meyveler, içecekler, çikolatalar, hindiler ve tabi ki de hediyeler. Hal böyle oldumuydu kredi kartları da en büyük yardımcımız oluyor.

GARANTİ BANKASI YILBAŞI BONUS KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

Yeni yıl demek masraf demek. Gidilen eğlence programlarında ödemeler kredi karı ile yapılır. Lakin bu özel günde bu kadar harcama yaparken insan birazda olsa indirim yada hediye para istiyor. Bankalarda en fazla harcama bizden yapılsın diye özel kredi kartı kampanyaları düzenliyor. Bu bankalardan birisi de Garanti. Bugün sizlere Garanti Bankası Yılbaşı kredi kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde harcamalarınızı yapmadıysanız muhakkak bu haberi okumanızı tavsiye ederiz.

GARANTİ BANKASI YILBAŞI BONUS KAMPANYASI DETAYLARI

Bu kampanyanın bir diğer adı da 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus dur. Peki ne demek oluyor bu? hemen açıklayalım. Sizlerde marketten tutunda, elektroniğe, kozmetikten tutunda akaryakıta, hatta giyime kadar yapacağınız her 100 tl ve üstü harcamalarınız da 17 TL Bonus para puan kazanabiliyorsunuz. Toplamda ise kazanabileceğiniz bonus tutarı 51 TL dir. Ayrıca bu kampanyaya BonusFlaş ile katılırsanız kazanabileceğiniz bonus para miktarı 60 tl dir.

Kampanyanın 31 Aralık 2016 tarihine kadar süreceğini de belirtmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Yapmanız gereken alışverişinizi yapmadan önce daha doğrusu ilk alışverişinizi yapmadan önce cep telefonunuzun mesaj bölümünü açıp KAZAN yazarak 3344’e mesaj atmanız. Yada bir başka yol olan Bonus Flash uygulamasındaki hemen katıl tuşuna basmak ile de kampanyaya dahil olabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI YILBAŞI BONUS KAMPANYASI AYRINTILARI

Bu kampanyaya garanti bonus kart sahipleri, money bonus flexi kart sahipleri, bonus business, paracard ve easy ile katılabilirsiniz. Ayrıca bonus genç, flexi  ve bonus flexi sahipleri de bu kampanyadan yararlanmak istiyorlarsa alışveri yapmadan önce 5 TL karşılığındaki EVET KAZAN yazıp bir boşluk bırakmaları gerekiyor. Ardından kartın son 6 hanesini yazdıktan sonrada 3440’a yollamaları şart.

Şu önemli hususa dikkat edin; aynı gün aynı işyerinden harcama yaparsanız sadece ilki kampanya kapsamına alınıyor. Otomatik fatura ödemeleri bu kampanyaya dahil değildir. Eğer bonuslarınızı kullanmazsanız sizlerde geri alınacağını da bilmeniz gerekiyor. Marketlerde gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil edilmiyor. Dilerseniz kampanyanın iptalini de isteyebiliyorsunuz.

Değerli dostlarımız garanti bankası, bonus kulananların değerlendirebileceği güzel bir kampanya düzenlemiş. 50 -60 TL diye geçmeyin sakın. Çünkü yılbaşında ciddi bir masraf sizi bekliyor. Haliyle de 50 lirada güzel doğrusu. Gerçi son sözü verecek olan sizlersiniz. Aşağıdaki farklı konu başlıklarından oluşan konu galerimize de göz atmayı unutmayınız. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN GARANTİ BONUS KULLANICILARININ BU HABERİ GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Garanti Bankası Güncel Kampanyaları ile Kazançlı Alışverişler

Garanti bankası 72 ay vadeli kredi kartı borç taksitlendirme

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

 

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin