Go to ...
Finansçıdan esnafa aynı gün içerisinde 50.000 TL Kredi


QNB Finansbank KOBİ Para Cepte- Esnaf ve KOBİ’ler yılın belirli zamanlarında paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Gerek çekleri gerekse alımları nedeniyle maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Uzun vadeli ve krediye ihtiyaç duyabiliyorlar. Bankalarda, KOBİ ve Esnafları sıcak para döngüsünü gerçekleştirdikleri için ayrıcalıklı görüyorlar. Bundna dolayı da özel kampanyalar düzenliyorlar. Esasen karşılıklı yarardan bahsetmek de söz konusu burada.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE GENEL AÇIKLAMA

Bankalar KOBİ ve Esnaflar için kampanyaları düzenliyor. Sizlerde hani bankadan kredi alsam diye düşünüyorsanız, bugün sizler için QNB Finansbank KOBİ Para Cepte konusu işleyeceğiz. Tabi bu konu sizler için bir alternatif olacak. Bu krediden yararlananlar hızlı ve olarak 50 bin lirayı hesaplarına aktarabilecekler. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ve sizi de daha fazla meraklandırmadan bu özel kampanyanın detaylarına inelim.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE ÖZELLİKLERİ

KOBİ Para Cepte, nakit ihtiyacınızı en kısa sürede çözümlemeniz için geliştirilmiştir. Hızlı ve ön onay süreci ile bekleme sürenizi en aza indirir. Çok cazip faiz oranlarına sahiptir. 50.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızda, kredinizi aynı gün kullanma avantajı sağlar. KOBİ Para Cepte Kredisi resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerlidir. Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için firma sahibi ya da ortağı olmanız ve kendi kimlik numaranız ile talepte bulunmanız gereklidir.

Aksi takdirde başvurunuz değerlendirilmez. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt sadece bir ön onay niteliğindedir. Kredi talebiniz şubede ayrıca değerlendirilmektedir. QNB Finansbank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Kredinizin aynı gün hesabınıza geçebilmesi için başvuru evraklarınızın eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE BAŞVURU SÜRECİ

“KOBİ Para Cepte” başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilecektir. Ön onayı aldıktan sonra en kısa süre içinde gerekli belgeleri tamamlayarak en yakın QNB Finansbank Şubesi’ne uğramanız ve kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Şahıs Firmaları İçin; Kimlik fotokopisi, Vergi levhası, İmza beyannamesi, Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi gerekmektedir. Limited ve Anonim Şirketler İçin; Ortakların ve yetkililerin kimlik fotokopileri, Vergi Levhası, İmza Sirküleri / Beyannamesi, Ticaret odasından alınmış Ticaret Sicil Belgesi ya da Faaliyet Belgesi ve Oda Kayıt Belgesi ve Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, unvan, ortaklık ve son sermaye yapısını gösteren) sunulması gereklidir.

Kredinizin aynı gün müşteri hesabına geçebilmesi için; başvuru evraklarının eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir. Kredinin kullanım koşulları (faiz oranı, dosya masrafı, vade ve kredi tutarı gibi) şube değerlendirmesi neticesinde belirlenmektedir. Detaylı bilgi için QNB Finansbank Şubelerine uğrayabilirsiniz.

Değerli dostlarımız, özel bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Esnaf ve KOBİ’lerin istifade edebileceği güzel bir kredi . Ayrıca aynı gün hesabınıza geçmesi de mükemmel bir ayrıcalık. Dilerseniz sizler için hazırladığımız aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

KREDİ GARANTİ FONU (KGF) MİKRO KOBİLERE MİKRO KREDİLER PROJESİ DESTEĞİ PROGRAMI

KOSGEB KOBİ-GEL ile 2755 Projeye 650 Milyon TL ödeme yapılacak

KOBİLERE NEFES KREDİSİ PROJESİ KAPSAMINDA 5 MİLYAR LİRALIK KREDİ YILLIK %9,90 FAİZLE VERİLECEK

KOBİLERE 17 MİLYAR TL.’LİK KREDİ (KGF) KREDİ GARANTİ FONU VASITASIYLA VERİLECEK

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin