Go to ...
Finansçıdan esnafa aynı gün içerisinde 50.000 TL Kredi


QNB Finansbank KOBİ Para Cepte- Esnaf ve KOBİ’ler yılın belirli zamanlarında paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Gerek çekleri gerekse ürün alımları nedeniyle maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Uzun vadeli ve krediye ihtiyaç duyabiliyorlar. Bankalarda, KOBİ ve Esnafları sıcak para döngüsünü gerçekleştirdikleri için ayrıcalıklı görüyorlar. Bundna dolayı da özel kampanyalar düzenliyorlar. Esasen karşılıklı yarardan bahsetmek de söz konusu burada.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE GENEL AÇIKLAMA

Bankalar KOBİ ve Esnaflar için kredi kampanyaları düzenliyor. Sizlerde hani bankadan kredi alsam diye düşünüyorsanız, bugün sizler için QNB Finansbank KOBİ Para Cepte konusu işleyeceğiz. Tabi bu konu sizler için bir alternatif olacak. Bu krediden yararlananlar hızlı ve çabuk olarak 50 bin lirayı hesaplarına aktarabilecekler. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ve sizi de daha fazla meraklandırmadan bu özel kampanyanın detaylarına inelim.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE ÖZELLİKLERİ

KOBİ Para Cepte, nakit ihtiyacınızı en kısa sürede çözümlemeniz için geliştirilmiştir. Hızlı başvuru ve ön onay süreci ile bekleme sürenizi en aza indirir. Çok cazip faiz oranlarına sahiptir. 50.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızda, kredinizi aynı gün kullanma avantajı sağlar. KOBİ Para Cepte Kredisi resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerlidir. Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için firma sahibi ya da ortağı olmanız ve kendi kimlik numaranız ile talepte bulunmanız gereklidir.

Aksi takdirde başvurunuz değerlendirilmez. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt sadece bir ön onay niteliğindedir. Kredi talebiniz şubede ayrıca değerlendirilmektedir. QNB Finansbank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Kredinizin aynı gün hesabınıza geçebilmesi için başvuru evraklarınızın eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE BAŞVURU SÜRECİ

“KOBİ Para Cepte” başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilecektir. Ön onayı aldıktan sonra en kısa süre içinde gerekli belgeleri tamamlayarak en yakın QNB Finansbank Şubesi’ne uğramanız ve kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Şahıs Firmaları İçin; Kimlik fotokopisi, Vergi levhası, İmza beyannamesi, Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi gerekmektedir. Limited ve Anonim Şirketler İçin; Ortakların ve yetkililerin kimlik fotokopileri, Vergi Levhası, İmza Sirküleri / Beyannamesi, Ticaret odasından alınmış güncel Ticaret Sicil Belgesi ya da Faaliyet Belgesi ve Oda Kayıt Belgesi ve Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, unvan, ortaklık ve son sermaye yapısını gösteren) sunulması gereklidir.

Kredinizin aynı gün müşteri hesabına geçebilmesi için; başvuru evraklarının eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir. Kredinin kullanım koşulları (faiz oranı, dosya masrafı, vade ve kredi tutarı gibi) şube değerlendirmesi neticesinde belirlenmektedir. Detaylı bilgi için QNB Finansbank Şubelerine uğrayabilirsiniz.

Değerli dostlarımız, özel bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Esnaf ve KOBİ’lerin istifade edebileceği güzel bir kredi kampanyası. Ayrıca aynı gün hesabınıza geçmesi de mükemmel bir ayrıcalık. Dilerseniz sizler için hazırladığımız aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

KREDİ GARANTİ FONU (KGF) MİKRO KOBİLERE MİKRO KREDİLER PROJESİ DESTEĞİ PROGRAMI

KOSGEB KOBİ-GEL ile 2755 Projeye 650 Milyon TL ödeme yapılacak

KOBİLERE NEFES KREDİSİ PROJESİ KAPSAMINDA 5 MİLYAR LİRALIK KREDİ YILLIK %9,90 FAİZLE VERİLECEK

KOBİLERE 17 MİLYAR TL.’LİK KREDİ (KGF) KREDİ GARANTİ FONU VASITASIYLA VERİLECEK

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin