Go to ...
Fibabanka’dan Müşterilerine İnternetten Anında İhtiyaç kredisi


Fibabanka İnternetten Anında Kredi, Acil İhtiyaç , Fibabanka Müşterilerine Özel Kredi – En büyük sıkıntılarımızın başında parasızlık geliyor. Hatta öyle zamanlar oluyor ki, acil paraya o kadar sıkışıyoruz ki, bu durum herkesin başına gelmiştir herhalde. Kimimizin sağlıkla ilgili sorunları olur, kimimiz borç ödemek durumunda kalırız, kimimiz iş yerimize acil eşya alırız. Herkesin kendine göre acil para için bir sebebi vardır elbette. Burada önemli olan bu soruna hemen ve anında çözüm yolu bulabilmektir.

FİBABANKA ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Gerçek şu ki; zamanın ihtiyaçları ve istekleri çok daha fazla farklılaştı. Eskiden bir kredi için günlerce beklerdik. Ama şimdi bırakın bir kaç saat bile azap gibi geliyor. Belge hazırlama ve sıra bekle olayından söz ediyorum elbetteki. Artık biz tüketiciler bunu istemiyoruz. Bankalarda bu durumun farkındalar. Hem bankaya gelen müşterilerin yoğunluğunu kesmek hemde kredi ihtiyaçlarını giderebilmek adına müşterileri için özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Yazımızın devamında da Fibabank’ın hazırladığı İnternetten anında Kredi haberinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA HIZLI KREDİ DETAYLARI

Fibabanka müşterileri, artık istedikleri anda krediye kavuşabilecekler. Üstelik bankaya gitme gibi bir durumda söz konusu değil. Böylece Fibabanka hem sizi yormadan kredi verecek, hemde az olan şubelerindeki yoğunluğu azaltmış olacak. Hem siz faydalanıyorsunuz, hemde banka. Karşılıklı yarar söz konusu. Bu ile birlikte kefil falan sunmuyorsunuz. Sizlerden belge de talep edilmiyor. E bankaya gidip yorulma derdiniz de yok. Ayrıca sayfalarca imza atma olayları da söz konusu değil.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Yapmanız gereken şifrenizi kullanarak internet bankacılığına girmek. Yani internet şubeye giriş yapmak. Buradan da kredi başvurusunda bulunmak. Çok kolay ve basit bir durum. Başvuru yaptıktan sonra da onay almanız durumunda kredinize 7 gün içersin de ulaşabilme şansınız oluyor. Burada kredi vadenizi ve ödeme gününüzü belirliyorsunuz. Üstelik mesai saatleri dışında ve hafta sonları dahi olsa (Cumartesi ve pazar) kredinizi kullanabilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.

KREDİNİN DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Sevgili okurlarımız, bu kredinin en yararlanma limiti 1.000 TL dir. Zira kimileri de kredi notunu yükseltmek için düşük limitli kredi istiyorlar. Ayrıca kredinin en üst limiti ise kadardır. Aldığınız krediyi de 4 yıla kadar uzun bir vade ile taksit yapabilirsiniz. Çünkü sizlere 48 ay taksit imkanı veriliyor. Bu kampanyada faiz oranı da sabit tutulmuş. Kredi vadesi ne olursa olsun yada kredi limiti ne kadar olursa olsun faiz oranı %1,29 dur. Bu kredi kampanyasında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Kredi tahsis ücreti almayı planladığınız kredinin binde 5’i oranı kadar oluyor. Ha bir de hayat sigortası durumu var. Hayat sigortasını bankalar artık neredeyse zorunlu koyuyorlar. Bu kredi ile birlikte de hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ama hayat sigortasının kişinin yaşı, cinsiyeti, kredinin vadesi ve tutarına göre değiştiğini de unutmayınız. Banka başvurularınızı değerlendirmeye ve dilediği gibi de sonuçlandırmaya yetkilidir. Ayrıca kampanya şartlarında da dilerse değişikliğe gidebilir.

ANINDA KREDİ İÇİN HESAPLAMALARA GEÇELİM

5.000 TL Krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ödeme yaparken de zorlanmak istemediğinizden 48 ay vade istiyorsunuz. Gerekli hesaplamaları yapmadan önce faiz oranının %1,29 olduğunun tekrardan altını çizmek istiyorum. Elimizdeki verileri değerlendirmeye aldığımızda aylık ödemeniz gerekecek kredi taksit borcu 148,38 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ve hayat sigortası olarak da 199,8 ödemeniz gerekiyor.

5.000 TL Krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Geri ödeme yaparken de 36 ay vadeden yararlanmak istiyorsunuz. Gerekli hesaplamaları yapmadan önce faiz oranının %1,29 olduğunun tekrardan altını çizmek istiyorum. Elimizdeki verileri değerlendirmeye aldığımızda aylık ödemeniz gerekecek kredi taksit borcu 182,21 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ve hayat sigortası olarak da 156,76 TL ödemeniz gerekiyor.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin