Go to ...
Fibabanka’dan Müşterilerine İnternetten Anında İhtiyaç kredisi


Fibabanka İnternetten Anında Kredi, Acil İhtiyaç kredisi, Fibabanka Müşterilerine Özel Kredi – En büyük sıkıntılarımızın başında parasızlık geliyor. Hatta öyle zamanlar oluyor ki, acil paraya o kadar sıkışıyoruz ki, bu durum herkesin başına gelmiştir herhalde. Kimimizin sağlıkla ilgili sorunları olur, kimimiz borç ödemek durumunda kalırız, kimimiz iş yerimize acil eşya alırız. Herkesin kendine göre acil para için bir sebebi vardır elbette. Burada önemli olan bu soruna hemen ve anında çözüm yolu bulabilmektir.

FİBABANKA ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Gerçek şu ki; zamanın ihtiyaçları ve istekleri çok daha fazla farklılaştı. Eskiden bir kredi için günlerce beklerdik. Ama şimdi bırakın günleri bir kaç saat bile azap gibi geliyor. Belge hazırlama ve sıra bekle olayından söz ediyorum elbetteki. Artık biz tüketiciler bunu istemiyoruz. Bankalarda bu durumun farkındalar. Hem bankaya gelen müşterilerin yoğunluğunu kesmek hemde kredi ihtiyaçlarını giderebilmek adına müşterileri için özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Yazımızın devamında da Fibabank’ın hazırladığı İnternetten anında Kredi haberinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA HIZLI KREDİ DETAYLARI

Fibabanka müşterileri, artık istedikleri anda krediye kavuşabilecekler. Üstelik bankaya gitme gibi bir durumda söz konusu değil. Böylece Fibabanka hem sizi yormadan kredi verecek, hemde az olan şubelerindeki yoğunluğu azaltmış olacak. Hem siz faydalanıyorsunuz, hemde banka. Karşılıklı yarar söz konusu. Bu kampanya ile birlikte kefil falan sunmuyorsunuz. Sizlerden belge de talep edilmiyor. E bankaya gidip yorulma derdiniz de yok. Ayrıca sayfalarca imza atma olayları da söz konusu değil.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Yapmanız gereken şifrenizi kullanarak internet bankacılığına girmek. Yani internet şubeye giriş yapmak. Buradan da kredi başvurusunda bulunmak. Çok kolay ve basit bir durum. Başvuru yaptıktan sonra da onay almanız durumunda kredinize 7 gün içersin de ulaşabilme şansınız oluyor. Burada kredi vadenizi ve ödeme gününüzü belirliyorsunuz. Üstelik mesai saatleri dışında ve hafta sonları dahi olsa (Cumartesi ve pazar) kredinizi kullanabilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.

KREDİNİN DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Sevgili okurlarımız, bu kredinin yararlanma limiti 1.000 TL dir. Zira kimileri de kredi notunu yükseltmek için düşük limitli kredi çekmek istiyorlar. Ayrıca kredinin en üst limiti ise 20.000 TL kadardır. Aldığınız krediyi de 4 yıla kadar uzun bir vade ile yapabilirsiniz. Çünkü sizlere 48 ay taksit imkanı veriliyor. Bu kampanyada faiz oranı da sabit tutulmuş. Kredi vadesi ne olursa olsun yada kredi limiti ne kadar olursa olsun faiz oranı %1,29 dur. Bu kredi kampanyasında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Kredi tahsis ücreti almayı planladığınız kredinin binde 5’i oranı kadar oluyor. Ha bir de hayat sigortası durumu var. Hayat sigortasını bankalar artık neredeyse zorunlu koyuyorlar. Bu kredi ile birlikte de hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ama hayat sigortasının kişinin yaşı, cinsiyeti, kredinin vadesi ve tutarına göre değiştiğini de unutmayınız. Banka başvurularınızı değerlendirmeye ve dilediği gibi de sonuçlandırmaya yetkilidir. Ayrıca kampanya şartlarında da dilerse değişikliğe gidebilir.

ANINDA KREDİ İÇİN HESAPLAMALARA GEÇELİM

5.000 TL Krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ödeme yaparken de zorlanmak istemediğinizden 48 ay vade istiyorsunuz. Gerekli hesaplamaları yapmadan önce faiz oranının %1,29 olduğunun tekrardan altını çizmek istiyorum. Elimizdeki verileri değerlendirmeye aldığımızda aylık ödemeniz gerekecek kredi borcu 148,38 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ve hayat sigortası olarak da 199,81 TL ödemeniz gerekiyor.

5.000 TL Krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Geri ödeme yaparken de 36 ay vadeden yararlanmak istiyorsunuz. Gerekli hesaplamaları yapmadan önce faiz oranının %1,29 olduğunun tekrardan altını çizmek istiyorum. Elimizdeki verileri değerlendirmeye aldığımızda aylık ödemeniz gerekecek kredi borcu 182,21 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ve hayat sigortası olarak da 156,76 TL ödemeniz gerekiyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin