Go to ...
Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi


Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi- Son günlerde özellikle reklam filimi ile dikkatleri üzerinde toplayan Fibabanka bir birinden güzel ve özel bankacılık hizmetleri ile sizleri şubelerine bekliyor. Malumunuz bankalar mevduatlarınızı alabilmek için hoşgeldin faizi uyguluyorlar. Tabi sonuç itibariyle bu iş ticaret. sizlerde en uygun getiri hangi bankada ise onu tercih edeceksiniz. Bu sayede oturduğunuz yerden hem paranız büyüyecek hemde güvende olacak.

FİBABANKA KİRAZ HESABI ÖN AÇIKLAMA

Fibabanka birikimlerinize oldukça güzel ve avantajlı bir kampanya ile talip. Sizler arkanıza yaslanırken birikimleriniz de büyüdükçe büyüyecek. Adeta bir kiraz gibi paranız bir iken, iki olacak. Reklamlarda kiraz hesabı dönüp duruyor. Sizlerde haklı olarak yahu nedir bu Kiraz hesabı? Diye sormuş olabilirsiniz. Merak etmeyin bu yazı ile aklınıza gelebilecek tüm detaylara değinip, aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağız. İşte merak edenler için Kiraz Hesabı Detayları;

FİBABANKA KİRAZ HESABI NEDİR? TÜM ÖZELLİKLERİ

Fibabanka Kiraz Hesabı ile istediğiniz zaman paranızı çekebiliyorsunuz. Bunun dışında yine istediğiniz zaman hesabınıza para yatırabiliyorsunuz. Fibabanka internet bankacılığı ile Havale işlemleriniz ve Eft işlemlerinizi ücretiz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kiraz Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Hesabınızdan para eksildiği zaman yada arttığı zaman gecelik olarak faiz değerlendirilmesinden yararlanabilirsiniz.

Anlayacağınız vadesi hesabın nakit çekme imkanı ve vadeli hesabın getiri avantajı birleştirilerek geliştirilmiş bir hesap türüdür. Vade beklemeden para çekerseniz ama vadeniz bozulmadan büyür.  Fibaban’dan veya internetten şubeden bu hesabı açtırdığınız da; En az bin lira yatırabiliyor iken, en fazla da 500 bin lira ile hesap açtırabiliyorsunuz. Lakin şu hususa dikkat etmeniz gerekiyor; Kiraz hesabı açtırabilmeniz için vadesiz hesabınızda da en az 3 bin lira olmalıdır.

 

FİBABANKA KİRAZ HESABI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Kiraz hesap açtıranlara ilk 60 gün boyunca hoşgeldin faizi uygulanıyor. Hoşgeldin faizi olarak %11,75 rakamı uygulanıyor. 60 günden sonra da %9,90 faiz oranı uygulanıyor. Kiraz hesabı sadece gerçek kişiler açabiliyor. Hesabınıza tüm gün ulaşabilme ve işlem yapabilme imkanınız bulunuyor. Saat:17.00’a kadar yatırılan paralar o gün değerlendirilirken, saat:17.00’dan sonra yatırılan paralar bir gün sonra işlem görüyor.

Yani değerlendiriliyor. Hoş geldin faizi yalnızca bir defa uygulanıyor. Yani bir müşteri başka bir hesap açtırsa dahi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Kiraz hesap ile açtırabileceğiniz para birimi TL (Lira) dir. Kiraz hesabınız ile; kredi, kredi kartı ve tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca EFT ve Havale işlemlerinizi de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı internet bankacılığı hesabı ile yapabileceğiniz gibi Tüm Fibabanka şubelerinden de açtırabilirsiniz.

Sizlerde yüksek faizli hesaptan yararlanmak istiyorsanız Fibabankasını düşünebilirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni, özgün ve kaliteli kredi haberleri için bizi okumaya devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayın.

Troy Türkiye’nin Yerli ve Milli Ödeme Yönetimi

Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi

Arçelik ve Beko Alışverişlerinde Kredidakik ile Anında Kredi

Cep telefonumdan kredi notumu öğrenebilir miyim?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE PAYLAŞIP BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

 

 

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin