Go to ...
Fibabanka Güzel Evin Konut Kredisi Paketi


Fibabanka Güzel Evin Konut Kredisi Paketi- Evim evim güzel evim. Herkes bu sözü söylemek için can atıyor. Zira bu dünyadaki ilk önceliğimiz kendimize ait bir evimizin olması. Bundan mütevellit çalışıp duruyoruz. Kendimizce para biriktiriyoruz. Tabi ev almak isteyenler para biriktirmenin tek başına bir işe yaramayacağını bilirler. Bundan dolayı ya anne baba destek verecek, ya bağ bahçe satacaksınız yada bankadan kredi alacaksınız. Tabi bizler kredi üzerinde duracağız.

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bir çok insan konut almada çareyi kredi çekmede buluyor. Zira gönlümüz zengin olsa da, maddi açıdan çok fazla zengin bir millet değiliz. Doğal olarak da kredi çekmeden mal sahibi olamıyoruz. Kredi çekmek kaçınılmaz. Bu para alınacak bankadan. Bizlerde en uygun faizli krediyi alabilmek için durmadan kredi haberlerini sade ve yalın bir dile sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugünde Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisinden söz edeceğiz. Dilerseniz bir an önce detaylara inelim.

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Fina banka 120 aya varan vadeler ile sizlere konut finansmanı sağlıyor. 10 yıl kira öder gibi bankaya para veriyorsunuz ardında da kendi evinize sahip oluyorsunuz. 10 yıl dediysek de bu size bağlı olan bir şey. İster 24 ay vade ile alın ister de 48 ay vade ile. Bunun dışında konut kredi faizleri son takside kadar sabit kalmaktadır. Kredi alırken döviz cinsi olarak TL kullanılmaktadır. Gerçek kişiler kullanırsa KKDF ve BSMV muaf olurlar. Kendi bütçenize göre en uygun ödeme planı seçebilirsiniz.

Erken ödeme yapmak istediğiniz takdirde %2 oranında erken ödeme tutarı alınmaktadır. Ayrıca ipotekte konut teminatı yeterli olmaktadır. Ekstradan bir teminat göstermenize gerek yoktur. Bu arada fibabanka dilerse kefilde isteyebilir. Fibabanka Güzel evim konut paketi ile bonus kredi kartınızın ilk yılında ücret vermiyorsunuz. Bu paket ile almanız gereken ürünleri de sayalım. Bunlar; Fibabanka bonus kredi kartı, Konut Sigortası, Hayat Sigortası, DASK, KMH, Otomatik fatura dır.

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI
  • 500.000 TL’ye kadar kredide 0 – 60 Ay Vade ile sizlere 0,95 faiz oranı uygulanıyor.
  • 500.000 TL’ye kadar kredide 61 – 120 Ay Vade ile sizlere 0,97 faiz oranı uygulanıyor.
  • 500.001 TL ile 750.000 TL arası  kredide 0 – 60 Ay Vade ile sizlere 0,99 faiz oranı uygulanıyor.
  • 500.001 TL ile 750.000 TL arası  kredide 61- 120 Ay Vade ile sizlere 1,02 faiz oranı uygulanıyor.

 

FİBABANKA GÜZEL EVİM KONUT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Konut kredisini 60 ay vade ve %0,95 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Taksit tutarı 2.194,24 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 TL dir. Yıllık hayat sigortası masrafı 420,39 TL dir. Alınacak ücretler toplamı da 1.876,27 TL olarak hesaplanmış. Aylık toplam maliyet faiz oranı: %0,9925 ve Yıllık toplam faiz maliyet oranı %12,5821 dir.

Bu hesaplamalara ek olarak ekspertiz ücreti olan 508,38 TL ücreti ödemeniz gerekiyor. Ayrıca ipotek tesisi ücreti de 147,5 TL dir. Bir yıllık konut sigortası ve DASK yıllık ortalama 300 TL dir. Yukarıdaki hayat sigortası tutarı ise 40 yaşındaki bir erkek müşteriye göre hesaplanmıştır ve yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir. Başvurularınızı fibabanka internet adresinden yapabileceğiniz gibi, fibabanka şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada Başvuruda da Tapu fotokopisi, nüfus cüzdanınız, ve son 6 aya ait maaş bordronuz gerekiyor.

Sevgili okurlarımız, fibabanka sizler için değişik bir kredi kampanyası sunmuş. Bizlerde bu kampanyayı sizlere sunmak istedik. Şartları ve kuralları bana da uyuyor derseniz düşünüp değerlendirebilirsiniz. Biz yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi

Konut kredisi Borç Transfer İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Konut Kredisinde Erken Ödeme Cezası Var Mıdır?

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin