Go to ...
Fibabanka Bireysel Kredi Hesaplamaları ve Başvuruları


Fibabanka konut, ve kredisi başvuruları- 724kredinotu.com‘un saygı değer okurları, yine güzel ve yine özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Ülkemizde esnaf ve kobileri aradan çıkarırsak, önümüze 3 çeşit kredi çıkıyor. Bunlar Sırasıyla onut, Taşıt ve İhtiyaç kredileri oluyor. Tabi bankaların bu haberlerini ayrı ayrı sizler ile paylaşıyoruz. Lakin bugünkü haberimiz Fibabanka özel oldu. Fibabankın sizlere sunmuş olduğu tüm kredilerin detaylarından söz etmeyi planlıyoruz.

Zira bu yönde çok fazla oluyor. Acaba taşıt kredisi mi daha avantajlı yoksa ihtiyaç kredisi mi? Aynı yazıda bir bankanın tüm kredilerini görmek istiyor artık okurlar. Bizlerde buna daha fazla sessiz kalamazdık. Fibabanka’dan start vermiş olduk. Fibabanka ne gibi kredi kampanyaları sunuyor? Ne gibi çekici özellikler önümüze getiriyor? bunları hep beraber inceleyeceğiz. Tabi Fibabankanın paylaştığı bilgiler çerçevesinde. Hazırsanız Konut kredisinden yazımıza devam edelim.

FİBABANKA KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Toplumun büyük bir bölümünde, özellikle de belirli bir birikimi olan insanlar artık bir evimiz olsun diyorlar. Bunda da gayet haklılar. Doğal olarak da kredi çekme durumunda kalıyorlar. Yapılan hata ise büyük bankalara kanmak oluyor. Aslında kredi araştırması yaparken büyük, küçük tüm bankaları incelemelisiniz. Bizlerde bu yazı ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fibabanka 120 ay vadeli olarak sizlere kredi imkanı sunuyor. 10 yıl uzun bir süre. Bu süre zarfında da kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka da kredi faizleri sabittir. son taksidinize kadar aynı faiz ile kredi ödersiniz. Alacağınız kredinin döviz cinsi lira yani TL dir. En yüksek vade sayısı 120 ay dır. Sabit faizli konut kredisinde eğer ile borcunuzu kapatırsanız, ana paranın %2’si kadar ceza ödemek durumunda kalıyorsunuz. Ekstra teminat göstermenize gerek yoktur. Teminat için aldığınız konuta ipotek konulmaktadır. Başvuru belgeleri arasında Nüfus cüzdanınız, Maaş bordrosu ve tapu fotokopisi gerekiyor.

KONUT KREDİSİNE HEME BAŞVURMAK İÇİN TIKLA

KONUT KREDİSİ FAİZ VE HESAPLAMALAR

konut kredisinde 500 bin liraya kadar olan kredilerde 0-60 ay vadede faiz oranı %0,95’dir. 61-120 ay vade ise %0,97’dir. 500.00 ile 750 bin liraya kadar olan kredilerde 0-60 ay vadede faiz oranı %0,99’dur. 61-120 ay vade ise %1,02’dir konut kredisinde ise 60 aya kadar olan vadelerde faiz oranı %1,19’dur. 61 ay ve üstü olan vadelerde ise faiz oranı %1,29 dur.

Güzel Evim Konut Kredisi: 100.000 TL krediyi 120 ay vade ve %0,97 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.413,98 TL dir. Toplam ödenecek tutar 169.677,08 dir. Kredi tahsis ücreti 500 TL, Ekspertiz ücreti 508,38 TL dir.

Satandart Konut Kredisi: 100.000 TL krediyi 120 ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.642,87 TL dir. Toplam ödenecek tutar 197.144,39 dur. Kredi tahsis ücreti 500 TL, Ekspertiz ücreti 508,38 TL dir.

FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Fibabanka hayalinizdeki otomobili alabilmeniz için 0 veya 2. el fark etmez toplamda 48 ay vade uyguluyor. Sizlerde aylık ödeyebileceğiniz düzeyde vade sayısından yararlanabiliyorsunuz. Alacağınız aracın değeri 50.000 TL’ye kadarsa bunun %70’i kadar kredi alabiliyorsunuz. 50.000 TL’nin üstü olan rakam için ise %50’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Başvuruda nüfus cüzdanınız isteniyor. Daha sonra son 6 aya ait maaş bordrosu, 0 km için proforma fatura, 2. el araçlar içinde ruhsat gerekiyor.

0 Km araçlarda faiz oranı %1,12’dem başlıyor ve %1,39’da son buluyor. 2. El araçlarda ise faiz oranı %1,35 ile %1,49 arasında değişiyor. Vade arttıkça faiz oranı da artıyor. TAŞIT KREDİSİNE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLA

TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

0 Km Taşıt Kredisi: 30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 913,17 TL dir. Toplam ödenecek tutar 43.832,00 dir. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir.

2.El Taşıt Kredisi: 30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 936,34 TL dir. Toplam ödenecek tutar 44.944,54 dir. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda Fibabanka yanınızda. Düğün, nişan, bayram, tatil, eşya yenileme vs. Aldığınız krediyi 48 ay vade imkanı ile geri ödeyebiliyorsunuz. Faiz oranı %1,29’dan başlıyor. Vade sayısı arttıkça da %1,51’e kadar da çıkabiliyor faiz oranları.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,51 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 313,67 TL dir. Toplam ödenecek tutar 15.056,29 dir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir.

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,51 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Buna göre ayda ödeyeceğiniz taksit tutarı 941,02 TL dir. Toplam ödenecek tutar 45.168,86 dIr. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir.

Değerli dostlarımız, Fibabanka ait tüm kredi bilgilerini bizlerde sizler ile paylaşmış olduk. Konut, Taşıt ve İhtiyaç kredileri hangi koşullarda alınıyor haberini yaptık. Elbetteki bu haberi değerlendirecek olanlar sizlersiniz. Bizleri hiçbir finans kuruluşu ile bağlantımız olmadığından, illaki bu krediyi alın demiyoruz. Hatta diğer haberlerimizi de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazının da sonuna geldik. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konulardan oluşan galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 Vakıfbank Kamu Personeli ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Bankpozitif 48 Ay Vadeli 50.000 TL Şubesiz Anında Kredi

120 Ay Vadeli Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi

 

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin