Go to ...
Faizsiz Türkiye Finans Konut Finansmanı İle Sıcak Yuvalar


Kar Oranlı Türkiye Finans Konut Finansmanı, Türkiye Finans Mortgage Finansmanı- almak istiyorum ama konut fiyatları almış başını gidiyor. Elimdeki para ancak almak istediğim evin yüzde yirmisi kadar. Bankalara gittim ama bu seferde önüme faiz çıktı. Hayatım boyunca faize bulaşmadım ve evime de girmedi. Lakin bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum. Yok mu kredisi bankalar? Değerli dostlarımız, derdinizi anladık ve sorunuzun cevabı elbette var.

FAİZSİZ TÜRKİYE FİNANS KONUT FİNANSMANI GENEL AÇIKLAMA

Ülkemizde faizsiz bankacılık yapan şirketler var. Analyacağınız katılım bankaları bulunuyor. Konut ve araba gibi ihtiyaçlarınıza finansman sağlıyorlar. olaya faizi karıştırmadan kar payı ile konut satışı yapıyorlar. Anlayacağınız beğendiğiniz evi banka satın alıyor, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satıyor. Bugün sizler için Faizsiz Türkiye Finans Konut Finansmanı konusunu işleyeceğiz. Silzerde bu sayede hayalinizdeki konuta faizsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz.

FAİZSİZ TÜRKİYE FİNANS KONUT FİNANSMANI

Konut Finansmanı ile ev sahibi olmak çok kolay. Türkiye Finans Mortgage Finansmanı, uygun koşullarda ev sahibi olmanız için sağlanan konut finansman desteğidir. Mortgage Finansmanı sisteminde satın almak istediğiniz gayrimenkul Türkiye Finans tarafından satın alınır. İstediğiniz vadeye göre üzerine kâr payı eklenir ve size satışı yapılır. Türkiye Finans Mortgage Finansmanı ile sizin için en uygun konut finansmanı çözümünü seçebilir, uygun vadeler ve bütçeniz için en uygun taksit seçenekleri ile zorlanmadan ev sahibi olabilirsiniz.

FAİZSİZ TÜRKİYE FİNANS MORGAGE FİNANSMANI ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Artan Mortgage Finansmanı: Düşük tutarda başlayan taksit ödemelerinin ilerleyen aylarda kademeli olarak artırıldığı konut finansmanıdır. Zaman içinde gelir artışı öngörenler için idealdir. Azalan Taksitli Mortgage Finansmanı: Taksit ödemelerinin ilerleyen aylarda kademeli olarak azaltıldığı konut finansmanıdır. Kullanılan fonun geri dönüş yükünü azaltır. Gelirinin azalması riskine karşı önlem almak isteyenler için idealdir.

Ara Ödemeli Mortgage Finansmanı: 3, 6 ya da 12 ayda bir düzenli ek ödemeler yapılarak aylık taksit tutarının düşürülmesini sağlayan konut finansmanıdır. Prim ve ikramiye ödemeleri ile yılın belirli dönemlerinde geliri artış gösterenler için ideal bir mortgage çözümüdür.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

Nüfus cüzdanı veya ehliyet, Gelir belgesi/maaş bordrosu, Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,  Satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi, Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

FAİZ ORANLARI

     VADE                                                        FAİZ                                      TAHSİS                       YILLIK TOPLAM MALİYET

12 Ay .89 %0,5 3.68
24 Ay %0.89 %0,5 %12.52
36 Ay %0.93 %0,5 %12.65
48 Ay %0.93 %0,5 %12.44
60 Ay %0.95 %0,5 %12.58
72 Ay %0.97 %0,5 %12.77
84 Ay %0.97 %0,5 %12.71
96 Ay %1.02 %0,5 %13.34
108 Ay %1.02 %0,5 %13.30
120 Ay %1.02 %0,5 %13.28

Örnek Yıllık maliyet oranları 100.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Yıllık maliyete kar oranı, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti dahil edilmiştir. Alınacak ücretler: 500 TL tahsis ücreti, 150 TL ipotek tesis ücreti, 508.38 TL Ekspertiz(Değerleme) ücretidir. Ekspertiz ücreti minimum maliyetler üzerinden hesaplanmıştır. Gayrimenkulün bulunduğu lokasyona bağlı olarak ekspertiz firmasına ödenen meblağ arttığında, müşteriden tahsil edilecek ekspertiz ücreti de artacaktır. Konut sigortası ve DASK prim ücretleri lokasyona ve m2’ye göre, Finansman güvence sigortası  ise müşterinin cinsiyeti, yaşı vb. kriterlere göre değişiklik göstermekte olup; yıllık maliyet hesaplamalarına dahil edilmemektedir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100,000.00 TL Finansman Tutarını 24 Ay Vade ve %0,89 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Tahsis ücreti olarak 500.00 TL, İpotek Tesis Ücreti 150.00 TL ve Ekspertiz Ücreti olarak 505.88 TL ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 4,645.94 TL ve Toplam Geri Ödeme olarak da 111,502.56 TL ödüyorsunuz.

100,000.00 TL Finansman Tutarını ve %0,93 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Tahsis ücreti olarak 500.00 TL, İpotek Tesis Ücreti 150.00 TL ve Ekspertiz Ücreti olarak 505.88 TL ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 2,592.33 TL ve Toplam Geri Ödeme olarak da 124,431.84 TL ödüyorsunuz.

100,000.00 TL Finansman Tutarını 60 Ay Vade ve %0,95 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Tahsis ücreti olarak 500.00 TL, İpotek Tesis Ücreti 150.00 TL ve Ekspertiz Ücreti olarak 505.88 TL ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 2,194.24 TL ve Toplam Geri Ödeme olarak da 131,654.40 TL ödüyorsunuz.

100,000.00 TL Finansman Tutarını 120 Ay Vade ve %1,02 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Tahsis ücreti olarak 500.00 TL, İpotek Tesis Ücreti 150.00 TL ve Ekspertiz Ücreti olarak 505.88 TL ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 1,448.62 TL ve Toplam Geri Ödeme olarak da 173,834.40 TL ödüyorsunuz.

Ödeme tablosu bilgileri eşit ödemeli finansman kullandırımları için geçerli olup, ötelemeli ve değişken ödemeli esnek ödeme türlerinde ilgili tablo bilgileri değişkenlik göstermektedir. Umarım sizler için özel ve istifadeli bir yazı olmuştur. Zira tüm koşulları sizler için belirtmeye çalıştık. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme

Kuveytturk İle Faizsiz Konut Finansmanı

EMİNEVİM Faizsiz Ev Alma Fırsatı ile Sıcacık Yuvalarınız Olsun

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin