Go to ...
Kredi başvurusu Ev hanımlarına kredi veriliyor mu ?


Ev hanımlarına kredi, Ev hanımlarına kredi başvurusu, Ev hanımlarına kredi veren bankalar- Sevgili ablalarım, değerli teyzelerim bu özel yazıyı sizler için derledik. Hatta bu yazıyı yap yazmama noktasında bir ara tereddüte bile düştük. Lakin Google deki yanlış yönlendirmelerden dolayı Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve kurumlar konusunu yazmaya karar verdik. Doğru ve güncel bilgiler ışığında tabikide. Çünkü bir çok yazının içeriği boş ve yalan bilgiler ile dolu.

EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKA VE KURUMLAR GENEL AÇIKLAMA

Annelerimiz, ablalarımı ve teyzelerimiz hakikatten çoluk çocuk, ev işleri derken ciddi manada yoruluyorlar. Bu yönüyle de oldukça yetenekli olduklarını da belirtmemiz gerekiyor. Bir çoğuda bu yeteneklerini işe aktarmak istiyor. Dolayısıyla da maddi olarak desteğe ihtiyaç duyuyor. Yada kızları için çeyiz yapmak istiyorlar. Yani kısacası çeşitli nedenlerden dolayı ablalarımız da krediye ihtiyaç duyuyorlar.

Deminde belirttiğim gibi google de yalan bilgiler almış başını gidiyor. Bundan dolayı yazımızın seyrinde gelir belgesiz kredi veren bankaları ve bayanlara destek veren devlet kuruluşlarını bulabileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bankaların tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ BAŞVURU KOŞULLARI VE ŞARTLARI

Aktifbank ev hanımlarının da başvuruda bulunabilecekleri oldukça özel bir kredi kampanyası başlatmış. Özel bir kredi dememizin de bazı güzel nedini olduğunu belirtelim. Öncelikle burada düşük kredi notunuz dert etmenize gerek yok. Masraf ödeme ve şubeye gitme derdiniz de yok. Hafta Sonu Dahil Paranız Anında Hesabınıza yatıyor. Bu krediye Aktifbank müşterilerin başvuru işlemleri daha da kısa sürüyor. Ama Aktifbank müşterisi değilseniz bile dert etmeyin.

Eğer aktifbank müşterisi değilseniz öncelikle internetteki başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından Kurye sizi 7-10 gün içerisinde sizleri ziyaret ediyor ve paranız aynı gün içerisinde hesabınıza yatıyor. Bu krediyi 48 ay vade ile çekebiliyorsunuz. Ayrıca belirlenen faiz oranı ise %2,09 dur. 2.000 TL için kredi tahsis ücreti 10 TL dir. Kredinin üst limitinin 25.000 TL olduğunu da söyleyelim. Dilerseniz burayı tıklayarak açılan sayfada ihtiyacınız olan rakamı girebilir ve parayı hemen al butonuna basabilirsiniz.

DENİZBANK KREDİM CEBİMDE GELİR BELGESİZ KREDİ

55.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitlerle kredibaşvurunuzu kolayca Denizbank ihtiyaç kredisi ile yapabilirsiniz. Faiz oranları ise %1,55 den başlıyor. Başvuru için de sadece nüfus cüzdanınız yeterli oluyor. Ne kefil nede gelir belgesi şartı aranıyor. Cebimde Kredi Başvurunuzu Yaparken; Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilmektedir. Dana sonrada size en yakın denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI İLK KREDİM

İlk kredinize özel indirim fırsatını kaçırmayın. Gelir belgesiz ve ikametgahsız başvurabileceğiniz 100.000 TL’ye ve 48 aya varan vadeli kredi seçeneklerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Garanti Şubesi’ne uğramak.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ

48 aya varan vadelerle ödeme seçeneği sunan aktifbankın faiz oranları da %1.29 ile %1.79 arasında değişiyor. Bunda da kredi notunuz etkili oluyor. Kredi notunuz yüksek ise faiz oranınız da o ölçüde düşük oluyor. Başvuru için sadece Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor.

KOSGEB BAYANLAR İÇİN DESTEK KRDİLERİ

KOSGEB ev hanımlarının kendi işlerinin patronu olabilmeleri için destek veriyoruz. Kadın girişimciler 50 bin lira hibe ve 100 bin lira ise faizsiz kredi alabiliyorlar. Tabi bunun için öncelikle 4-5 günlük eğitiminizi alıp projenizi de onaylatmanız gerekiyor.

MİKRO KREDİ İLE EV HANIMLARINA İŞ İMKANI

Ev hanımlarının kendi işlerini yapabilmeleri için özel bir kredide mikro kredi oluyor. Türkiye Grameen Mikro Finans Programı (TGMP), Grameen Bankası tarafından kullanılan grup tabanlı kredi modelini benimsemiştir. 5 üye arasında sorumluluk ve dayanışma ruhunu oluşturur. Kredi geri ödemesini düzenli yapmayan üye veya üyelerin taksitleri, grubun geri kalan üyeleri tarafından yapılır. Şubeler ve yetkili kişilerin iletişim bilgilerine burayıtıklayarak ulaşabilirsiniz.

Saygıdeğer okurlarımız, dilerseniz bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Ev hanımları kredi almayı düşünüyorlarsa ancak bu hususları değerlendirmesi gerekir. Aksi halde şuan itibariyle diğer yazılar gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Kosgeb Kadın Girişimci Hibe ve Kredisi

KOSGEB’ten 5 Adımda Kolayca Kredi Alma Yolları

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin