Go to ...
Esnafın Nakit İhtiyacında 70.000 TL FibaPratik Çözüm SMS İle Hızlı Başvuru


Fibabanka Esnaf Kredisi, Fibapratik ihtiyaç kredisi, Kolay başvuru – Güzel bir kredi kampanyası ile yayın akışımıza kaldığımız yerden devam edelim. Hesaplı kredi çekmenin en iyi yollarından birisi de güncel ve kredi haberlerini paylaşan web siteleridir. Bizlerde tam olarak sizlere bunu sunuyoruz. Bankaların yeni ve en özel kampanyalarından sizleri haberdar ediyoruz. Kimse yüksek faiz ile kredi almak istemiyor. Sonuç itibariyle krediler ile hayatımızı bir şekilde döndürmeye çalışıyoruz. Haliyle de hesaplı kredide hayati öneme sahip oluyor.

ESNAFLAR İÇİN GÜZEL BİR KREDİ ALTERNATİFİ

Ben bugün esnaf okurlarımızı baz alacağım. Hepimizin krediye ihtiyaç duyuğu doğrudur. Ama esnaflar bir kaç adım önde gidiyorlar. Mecburen mal ve ürün alınacak. İş yeri dekorasyonu yenilenecek. Personel giderleri olacak vs. dünya kadar giderleri var. Haliyle de esnaflar kredi ile işleri çevirmeye çalışıyor. Bende bu ihtiyaçlarına bir alternatif oluşturması adına, Fibabanka’nın esnaflara sunduğu özel bir kredi kampanyasından söz edeceğim. Kimler başvuru yapabilir ve özellikleri neler? tüm bu soruları sizler için açıklamaya çalışacağım.

FİBABANKA ESNAFLARA ÖZEL FİBAPRATİK KREDİ KAMPANYASI

Esnafların yararlanabileceği güzel bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. esnaf çekebilmek adına böylesi kredi kampanyaları yaparlar. Esnaflarda kazandıkça bankaya yatırırlar. Fİbabanka da esnaflara 70.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuyor. Ayrıca bu kampanyanın amacının nakit ihtiyacı çeken esnafların, bu sıkıntılarını çözüme kavuşturmaktır. Belirlenen en uzun vade sayısı 36 aydır. Bu noktada 48 ay yapsalarmış bence daha da güzel olurmuş. Lakin borcun daha erken bitirilmesi adına da 36 ay fena değil.

Faiz oranı için net bir şey söyleyemiyoruz. Zira bankalar esnaf kredilerinde genelde paylaşım yapmıyorlar. Zira piyasa koşullarına göre bu oranlar sürekli değişime uğrayabiliyor. Yıllık cirosu 2 milyonun altında olan şahıs firmaları ile Gerçek kişi tacirleri fibapratik krediden yararlanabiliyorlar.

FİBAPRATİK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Esasen krediye başvuru yapmak için, banka şubesine kadar giderek yorulmanıza gerek yok. Başvuru sonucunuz olumlu olursa ve bu yönde cevap alırsanız gerekli belgeler ile bankaya gider ve kredinizi alırsınız. SMS ile krediye başvuru yapabilme imkanınız var. Bunun için de Yapmanız gereken mesaj metnine ESNAF yazmak ve bir boşluk bıraktıktan sonra Kimlik numaranızı yazmak. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da bunu 3422′ye yollamanız gerekir.

WEB’den başvuru yapmak isteyenler de bu https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx linki kullanarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Başvuruda sunmanız gereken evrakları da hızlıca sayalım. Bunlar; Adres Beyanı, İmza Beyannamesi, Kimlik Belgesi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, Ticaret sicil gazetesi – ticaret ve sanayi, oda belgesi – esnaf ve sanatkarlar oda kaydı belgeleri sunulmalıdır.

6 FARKLI ÜRÜN FIRSATI

Kredi ile birlikte 6 farklı üründen yararlanma imkanı da sizlere sunuluyor. Ama tabi öncelikle kredi onayı almalısınız. Ardından da belirtilen limit dahilinde istediğinizi seçebilirsiniz. Bu ürünler; Taksitli ticari kredi, Business kart, Rotatif kredi, Çek karnesi, İskonto Kredisi, Kredili ticari hesaptır.

 

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin