Go to ...
Esnafa en hızlı kredi denizbank’da


Denizbank en hızlı ve en kolay esnaf kredisi- Esnaflar ufak işletmeler olsalar da ülkemize kazandırdığı sıcak para döngüsü sayesinde de önemli bir konuma sahiptir. Her mahallede 3 – 5 tane esnaf vardır. Marketi, kasabı, pastahanesi, fırını, terzisi vb. Aslında bir mahallede ne kadar çok esnaf var ise o mahalle o kadar çok zengindir. Ayrıca çocuklarımızın güvenli bir yerde birer zanaat öğrenmesi açısından da oldukça önemlidir. Tabi esnafların ayakta durabilmesi için de para gereklidir.

DENİZBANK ESNAF KREDİSİ GENEL BİLGİ

Herkes gibi esnaflarda çeşitli nedenlerden dolayı kredi çekmeye ihtiyaç duyarlar. Kimisi kötü bir sezon geçirmiştir, kimisi dükkanını büyütecektir, kimisi biriken ödemelerini kapatmak isteyecektir, kimisi de tadilat yaptıracaktır. BU örnekleri arttırmak mümkün. Esnafların kredi ihtiyaçlarının olduğunu bilen bankalarda bir birinden güzel ve avantajlı kredi kampanyaları sunmaktadırlar. Bizler bugün sizler için Denizbank Hızlı Esnaf Kredisinden söz edeceğiz.

DENİZBANK HIZLI ESNAF KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Kredi ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler Deniz’de. İster SMS, ister web, ister AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, ister KobiDeniz Facebook sayfası veya AçıkDeniz ATM’lerinden tek bir başvuruyla 80.000 TL’ye kadar kredi fırsatı. 80.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler için krediye hemen başvurun. Dilerseniz işyerinize yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz

Taksitli Ticari Kredi, dilerseniz günlük ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak Ticari Kurtaran Hesap, farklı ürün özellikleri ile bir kredi kartından daha fazlası olan İşletme Kart, yakıt alımında kullanabileceğiniz Taşıt Tanıma Sistemi ya da ana firmaya ödemelerinizi otomatik olarak sağlayacak DBS ürünlerimizden en az birini veya hepsini seçerek rahat edin.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Anında “Kobideniz Facebook hesabından hızlı krediye başvurabilirsiniz.

NASIL BAŞVURU SONUCUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Kredi talebinizin sistemimize ulaşmasının ardından en geç 5 dakika içerisinde başvuru sonucunuz size SMS ile bildirilecektir. Başvuru cevabınız geldikten 75 gün içerisinde en yakın DenizBank şubesine gidip aşağıda belirtilen belgeler ibraz edilmek ve kredi kullanılmasına engel bir durumun bulunmaması kaydı ile kredinizi kullanabilirsiniz. 75 gün içerisinde DenizBank şubesinden kredinizi kullanmadığınız takdirde, krediniz iptal olacaktır ve tekrar başvurmanız gerekecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN EVRAKLAR NELERDİR?

Başvurunuz onaylanırsa; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İmza Beyannamesi, Varsa Oda Kayıt Belgesi, Son 2 Yıla ait Vergi Levhası,, Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu, Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri) gibi belgeleri bankaya sunmanız gerekecektir.

İşletme Kart sahiplerine ayrıca Ticari Kurtaran Hesap limiti çıkmayacak olup, kartlarının Kredili Mevduat özelliğinden faydalanabilecekler. DenizBank, kredi tahsis kararını vermekle yetkili olmakla birlikte ön onay alan kredi başvurularını tekrar değerlendirme ve krediyi kullandırıp kullandırmama hakkını saklı tutar. Söz konusu krediden, sadece esnaf ve sanatkarlar ile gerçek kişi tacirleri yararlanabilecektir. Söz konusu başvuru ile sadece tesisi yapılmakta olup, kredi kullandırımında fiyatlama koşullarında DenizBank yetkilidir.

Sevgili esnaflarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde acil kredi ihtiyacı duyuyorsanız muhakkak değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası hazırladığımızı düşünüyoruz. Tabi ki de son değerlendirme size ait olacaktır. Biz sadece haber yapıyoruz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI ESNAFLARINDA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti KOBİ’lere Yeni Yıl Kredisi

17 MİLYAR TL.’LİK KREDİDEN KİMLER FAYDALANACAK?

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin