Go to ...
Enpara’lıların Özel Nakit Kartı Encard Başvurusu


Encard başvurusu, encard nedir?, enpara.com nakit kart- Her geçen gün enpara’lıların sayısı giderek artıyor. Artan ve gelişen teknolojinin bizlere sunduğu dijital bankacılık sisteminin bir ürünü ile karşınızdayız. İnternet herkeste var. Artık bankaya gidip saatlerce sıra bekleyip bir başvuru yapmamıza gerek kalmıyor. enpara.com sizlere online işlem yapma imkanı sunuyor. Kredi başvurusu bile 1 dakikanızı almıyor. Ayrıca Havale ve EFT ücretleri ise sonsuza kadar alınmıyor.

ENCARD BAŞVURUSU GENEL BİLGİ

Online bankacılık sayesinde şube gideri olmadığından yada kira gideri olmadığından size sunulan hizmetlerde ayrıcalıklı oluyor. Düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. Çok özel kampanyalar da sizleri bekliyor. Bugünde ENCARD nedir? Encard başvurusu nasıl yapılır? sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız. Hazırsanız bu özel kart nedir? ne değildir? hep baraber inceleyelim.

ENCARD MI O DA NEDİR?

Öncelikle Encard’ın bir kredi kartı olmadığının altını çizerek yazımıza devam etmek istiyorum. Encard bir banka kartıdır. Anlayacağınız debit karttır. Enpara.com’daki vadesiz hesabınıza bağlı olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı hesabınızdaki paraya göre nakit harcaması yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla da harcadıkça da hesabınızdaki para azalmış oluyor. Encard’ınız ile tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Tüm pos cihazlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret siteleri üzerinden de alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında encard BKM Express’e tanımlanabiliyor. BKM Express ile alışveriş yapılabilen sitelerden daha da avantajlı alışveriş sağlayabilirsiniz. BKM alışverişlerinde kart numaranızı girmediğinizden de güvenli bir alışveriş imkanı sunuluyor. Harcadığınız para da hesabınızdan düşüyor. Hesabınızdaki parayı harcadığınızdan da herhangi bir faiz veya komisyon uygulanmıyor.

Encard ile yapılan harcamalar taksitlendirilemiyor. Encard’ınız ilk gönderildiği zaman hızlı bir şekilde elinize ulaşabilmesi için ve az bir masraf olması adına isimsiz bir şekilde sizlere sunulur. Lakin gönderilen kart numarası sistemde sizin adınıza görünüyor. Bunun dışında kredi kartınızı yenilediğiniz de isminize özel olarak yeni kart düzenleniyor.

ENCARD KAYBOLDUĞUNDA VEYA ÇALINDIĞINDA İZLENMESİ GEREKEN YOL

Encard’ınızın çalındığını veya kaybolduğunu farz edelim. Bu durumda hemen enpara.com’a özel çözüm merkezinin telefon numarası olan 0850 222 36 63’ü tuşlayın. Kartınızın çalındığını veya kaybolduğunu söyleyin. Bu adımın oldukça çabuk ve hızlı gerçekleştirilmesi önem arz ediyor. Bu sayede 24 saat içerisinde encard’ınız ile gerçekleştirilen harcamaların 150 lirasından sorumlu olursunuz. Diyelim ki encard’ınız çalışmıyor. Bu durumda da yine çözüm merkezini arayarak yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için de herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Enpara.com QNB Finansbank’ın online bankacılık sistemidir. Encard’ınız hesabına göre tanımlanmaktadır. Bu kart ile QNB Finansbank ATM’lerinden para yatırıp çekebilirsiniz. Alışverişlerinizi yapabileceğiniz gibi döviz hesabınıza da bu kartınızı tanımlayabilirsiniz. Döviz cinsinden yaptığınız alışverişlerde tutar Liraya çevrilerek hesabınızdan düşülür. Alışverişlerinizin daha da güvenli olabilmesi adına Encard 1.000 TL limitli olarak tanımlanmıştır.

İnternet üzerinden de alışveriş yaptığınızda aylık limitiniz 1.000 liradır. kartınız geldikten sonra limitinizi internetten hesabınıza göre tanımlayabilme şansınız var. Yada tamamıyla kapatabilme imkanınız da bulunuyor. Bunun dışında internet alışverişlerine kapatabilme şansınız da bulunuyor. Bunun için internet şubede bulunan Ayarlara girip buradan Güvenlikten limit bölümüne ulaşmanız şart.

ENCARD PAYPAL TANIMLAMA

Encard ile ilgili merak edilen bir diğer husus ise paypal sistemine göre tanımlanabilme imkanının olup olmadığıdır. Hemen bu durumu gerçekleştirebile şansınızın olduğunu söyleyelim. Sizlerde Encard’ınızı paypala tanımlamak istiyorsanız bir Paypal hesabınızın olması gerekiyor. Paypal’a giriş yapıyorsunuz. Sonrada Banka ve kartlar adımından hesabınızı ve Encard’ınızı tanımlayabiliyorsunuz.

ENCARD BAŞVURU

Encard Başvurusu için üyelik işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öncelikle yeni müşteri başvuru formunu dolduruyorsunuz. BU link ile ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 3 Dakikada başvuru işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından da kurye kartınızı size ulaştırıyor.

Sevgili dostlarımız, Encard’a dair bir çok hususa ve konuya sizler için değindik. Öyle umuyorum ki daha önce yayınlanmayan bilgilere bu yazı sayesinde ulaşmış oldunuz. Encard’ınız ile neler yapabileceğinizin bir özetini geçmeye çalıştık. Özel ve kaliteli finans haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Aşağıda inceleyebilmeniz adına güzel yazılarımızdan konu galerisi oluşturduk. Bu galeri de sizlerin dikkatini çekebilir.

BU YAZIYI FABOOK SAYFANDA PAYLAŞABİLİR MİSİN?

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL

Mevduatınıza her zaman yüksek faiz oranı enpara.com’da

Sigortasız ve Masrafsız Enpara.com İhtiyaç kredisi

 

 

Etiketler:, , , ,

One Response “Enpara’lıların Özel Nakit Kartı Encard Başvurusu”

  1. ANONİM
    6 Kasım 2019, 06:56

    hocam 1.000tl limitini kaldıramıyormuyuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin