Go to ...
enpara.com nedir? Nasıl başvurulur?


enpara.com nedir? Nasıl başvurulur? kampanyaları- Google’de en fazla aranan konulardan biri ile karşınızdayız. enpara.com 200’e yakın arama şekli ile karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla sorgulanan bir konu. binlerce insan tarafından da kullanılan bir bankacılık sistemi. Durmadan tv reklamlarında ve intermet reklamlarında karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı da merak konusu oluyor. Özellikle reklam yüzü olan kızgın amca figürü oldukça fazla ilgi çekici kılıyor.

ENPARA.COM GENEL AÇIKLAMA

Biliyorsunuz teknoloji ciddi boyutlara ulaştı. Artık bir çok işimizi oturduğumuz yerden şipşak gerçekleştirebiliyoruz. Zaman bizler için çok önemli. Aynı zamanda para da bizim için çok çok önemli. Lakin en ufak işlemde bile bankadan sıra alıp 1 saat beklemek gerçekten de insanın zoruna gidiyor. Hele hele ve onaylama sürecinde neredeyse bir günümüz gidiyor. İşte tüm bu sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için enpara.com konusunu anlatmaya çalışacağız.

ENPARA.COM NEDİR?

dilerseniz ilk başta ufak bir tanım yapalım. enpara.com Ülkemizin ilk dijital veya sanal bankacılık sistemidir. İlk baştan ne olduğunu anlamanız konuyu kavramanız da daha da iyi olacaktır. Eski adıyla finansbank, şimdiki adıyla da qnb finansbank tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Aklınıza gelebilecek tüm işlemlerini dijital ortamda size sunuyor. Yüzbinlerce müşteri enpara.com’u kullanıyor. Dijital bankacılığın bu kadar insan tarafından benimsemesinin nedeni nedir?

Bu sistem üzerinden yapacağınız EFT ve Havale işlemlerinde kesinlikle ama kesinlikle ücret talep edilmiyor. Üstelik diğer bankalardaki gibi 5 işlemde yada aylık 10 işlemde ücret alınmıyor olayı yok. Sınırsız eft ve havale yapma imkanınız var. Ayrıca bu durum sözleşmelerinde de belirtiliyor. Bir diğer güzel özelliği ise birikimlerine yüksek faiz oranı vermesi. Diğer en fazla 60 gün hoş geldin faizi uygularlarken enpara.com her zaman yüksek faiz uyguluyor.

Ayrıca herkese ne zaman para lazım olacağı belli olmuyor. Bundan dolayı da acil nakit ihtiyaçlarınızda oldukça uygun faiz oranı ile size kredi sunuluyor. Ayrıca dosya  masrafı ve olmadan krediye kavuşabiliyorsunuz. Hemde online olarak. Bunun dışında uzun vadeli müşteriler oldukça güzel kampanyalar da elde ediyorlar.

ENPARA.COM KAMPANYALARI?
  • babil.com’dan ayın enparalılarına 25 TL indirim.
  • gastroclup.com.tr can boğazdan gelir. indirimden enpara.com’dan
  • Ayın enparalılarına müzik ve eğlence yıl sonuna kadar %50 indirim.
  • Ayda 150 liraya 5.000 lira kredi
  • Vadeli mevduat hesabı ile %11 faiz oranı
  • çocukların eğitimine katkı 
  • 3 adet otomatik fatura talimatı verene +%1 faiz kazanın
  • Diğer banka ATM’lerinden yıl sonuna kadar ayda 1 kere para çekmek

 

ENPARA.COM NEDEN BU KADAR AVANTAJLI?

enpara.com sizlere dijital bankacılık sunar. Bundan dolayı da banka şubeleri bulunmuyor. Ne banka şubesi için ödeniyor, ne ekstradan personel çalıştırılıyor. Ne çaya nede kahveye para veriliyor. Anlayacağınız bir şubede olabilecek tüm masraflar burada yok. Masraf olmayınca da doğal olarak da elde edilen tasarruflar sizlere artı olarak geri dönüyor. Asıl önemli mevzu şubesiz bir bankacılık hizmetinin sunulmasıdır. Ne olursa olsun hiç bir müşteri QNB Finansbank’a yönlendirilmemiş.

İsterseniz telefon numaranızı güncelleyin, isterse kredi çekin. tüm işlemlerinizi dijital bankacılık olan enpara.com’dan kolaylıkla bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet ve ile tüm ama tüm işlemleriniz halloluyor. Bunun dışında müşteri çözüm merkezide bulunuyor. bir sıkıntını mı var? yada sormak istediğiniz bankacılık işleminiz mi var? 30 saniye içerisinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.

ENPARA.COM’A NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sevgili okurlarımız, bu anlattıklarımız hizmetler denizde bir damla. Sonuç itibariyle bu yazının da bir sonu var. ayrıca sizlerin canını sıkmada yazı yazmaya çalışıyoruz. Şimdide en fazla merak edilen sorulardan bir diğerini cevaplandıralım. enpara.com’a nasıl başvurabilirim? Başvuru yapmak çok . Bunun başvuru sayfası için BURAYI tıklayabilirsiniz. ardından açılan sayfada 3 dakikanızı almayacak bilgilerinizi giriyorsunuz ve başvurunuz da gerçekleşmiş oluyor.

LÜTFEN ARKADAŞLARINIZIN DA DİJİTAL BANKACILIKTAN HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin