Go to ...
Enpara.com ile Günde 5 TL Ödeyerek 5 Bin Lira Kredi Alma Fırsatı


Enpara.com masrafsız ihtiyaç kredisi, ayda 150 TL’ye 5.000 TL kredi- Referandum öncesinde millet kredi çekme derdin. Yani ne olur ne olmaz. Piyasa şuan durgunken bir miktar kredi çekelim diyen bir sürü insan var. Ayrıca bahar mevsimi ile birlikte ufak limitli krediye ihtiyaç duyan binlerce kişi var. Şöyle bir 5.000 TL hiçte fena olmayacaktır. Sıcacık nakit para. Esnafına da memuruna da, İşçisine de, çiftçisine de bu parana ilaç gibi gelecektir. Limit küçük, ödemesi de küçük.

ENPARA.COM KREDİ KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

5 Bin liraya kimse yok demek ama, geri ödemesi de uygun olursa. Bu açıdan bizler de durmadan kredi kampanyaları yapıp duruyoruz. Okurlarımız da bu sayede güncel kredi haberlerine bu siteden ulaşıyor ve en avantajlı krediyi alıyorlar. Bu yazı ile de çok özel bir kredi kampanyası sunmayı hedefliyoruz. Zira enpara.com şahane bir kredi fırsatı sizlere sunuyor. Üstelik cebinizden daha da az para çıkacağını belirtiyorlar. Bizlerde bu konuya el attık ve sizlerin de faydalanmasını istedik.

ENPARA.COM İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Sizlerde bankaya gitmek, sıra bekleme, görüşme yapmak, belge hazırlamak, sonra saatlerce onay bekleme gibi hususlardan sıkıntılıysanız, o zaman bu kredi tamda sizlere göre. Zira iş yerinizden yada evinizden krediye başvuru yapabilme imkanı sunuluyor. Online kredi başvurusu cepte yani. Ayrıca krediden istediğiniz limitte kesinti yapılmadan son kuruşuna kadar alıyorsunuz. Bu kredi kampanyası masraf alınmıyor. Komisyon diye bir ücret yok.

48 AY VADEYE KADAR KREDİ İMKANI

İstihbarat ücreti de yok. Hayat sigortası yaptırın diye zorlayan kimsede yok. Çünkü bu kredi kampanyasında hayat sigortası yok. Ayrıca kredi tahsis ücreti de alınmıyor. Hiç bir ek ücret ve masraf yok. Ayrıca enpara.com’da hesap işletim ücreti alınmıyor. Bir de yaptığınız havale ve eft’lerden de masraf kesilmiyor. ücretsiz yani. En az bin lira kredi alabiliyorken, en fazla da 30 bin lira kredi alabiliyorsunuz. Hemen olabilecek en yüksek kredi vadesinin 48 Ay olduğunu da belirtelim.

Sizlerde bütçenize göre ödeme planınızı seçebilir ve vadelerinizi belirleyebilirsiniz. Kredinin minimum faiz oranının %1,33 olduğunu belirtelim. En yüksek faiz oranı ise %1,41 dir. Burada faiz oranı alacağınız kredinin vadesine göre şekillenecektir. Ek masraf da alınmadığından yıllık maliyet oranı en düşük krediyi alma fırsatı sunuluyor. Şuan için Ülkemizde en düşük yıllık maliyet oranının olduğunu belirtiyorlar.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusunu enpara.com müşterileri şifrelerini kullanarak gerçekleştirebilirler. Şifreniz ile sisteme giriş yaparsınız. Ardından 30 bin liraya kadar kredi tercihinizi seçerseniz. Enpara.com da kredi vade seçenekleriniz sizlere sunar. Sizde kendinize en uygununu seçersiniz. Bundan sonra sizin hakkınızda ufacık bir sürede istihbarat çalışması yapılır. Sıkıntı yoksa zaten onay mesajı alırsınız. 5 dakika içerisinde ise kredinize kavuşursunuz.

enpara müşterisi değilseniz de, öncelikle müşteri olmanız gerekiyor. enpara.com’un web sitesine giriyorsunuz. kredilersen başvurunuzu yapıyorsunuz. Toplam 3 -5 dakikanızı alıyor. Ardından enpara yetkilileri sizin ile iletişime geçiyor ve müsait olduğunuz günde ziyaretinize geliyorlar. Gerekli açıklamalar yapılıyor. İmzalar atılıyor. ardından da internetten kredinize kavuşuyorsunuz. Haydi şimdide hesaplama yapalım.

48 AY VADELİ 5 BİN LİRA KREDİ ÖDEME PLANI

5 bin lira lazım. Geri ödemesini 48 ay da rahatça yapacaksınız. Bu sizi etkilemeyecek bile. Aldığınız kredinin tahsis ücreti yoktur. Ayrıca komisyon da alınmamaktadır. Hayat sigortası da yoktur. Yıllık maliyet oranı da %20,9268 dir. Bu açıdan en düşük yıllık maliyet oranına sahiptir. Kredinin faiz oranı %1,33 dür. 48 Ay boyunca ödenmesi gereken aylık taksit 149,90 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 7.195,45 TL dir. Elinize geçecek net kredi tutarı ise 5.000 TL dir.

Aktifbank’dan Kredi Notu Düşük Olanlara 25.000 TL Kredi Kampanyası

 

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin