Go to ...
En Uygun Kar Oranlı Taşıt Finansmanı Veren Katılım Bankaları


Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Albaraka, Türkiye Finans, KuveytTürk, En düşük Kar Oranlı Taşıt Finansmanı sağlayan Katılım Bankaları- sahibi olmak herkesin hayalini süslüyordur herhalde. Çünkü otomobiller hakikatten bir zevkten çok . Gece çocuk rahatsızlanıyor araba olmadan hep sıkıntı, kılın işe gidiyorsunuz ve yağmur çamurda yürümek zorunda kalıyorsunuz. Eve aylık alış verişte bulunacaksınız ucuz markete gidiyorsunuz ama bunun eve transfer işi var.

KATILIM BANKALARI KONUT FİNANSMANLARI GENEL AÇIKLAMA

Yukarıda verdiğimiz örnekleri çoğaltmak mümkün. Bu ihtiyaçlardan dolayı herkes araba istiyor istemesine amma bankalara borç almaya gittiğinde karşısına faiz işi çıkıyor. Bu durumda bir çokları için sevilmedik ve istenmedik bir durum. Çünkü dini vecibelere göre hayatını yaşamaya çalıştığı için faiz durumu işi bozuyor. Bundan dolayı da ülkemizde katılım bankaları ortaya çıkmış oldu. Hem faize bulaşmıyorsunuz hemde düşük kar payları ile arabanızı alabiliyorsunuz. Bugün sizler için taşıt finansmanı veren katılım bankalarını bir araya getirdik. Böylece olanını seçebilirsiniz.

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI

Yeni bir araç mı satın almak istiyorsunuz? Ya da daha uygun fiyata 2. el bir araç mı buldunuz? Hemen araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Kuveyt Türk’e başvurmak. Kuveyt Türk, beğendiğiniz aracı satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar. 48 aya kadar vade imkanı ve 5 yaşa kadar araç finansmanı sizleri bekliyor. Ayrıca kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planını da hazırlayabilirsiniz. Finansman tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Araç Finansmanını 48 Ay vade ve %1.17 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken tutarı 1,438.82 TL dir. Aylık Maaliyet: % 1.4273, Efektif Yıllık Kar Oranı: % 18.5381 dir. Ödenecek Toplam Tutar: 69,063.51 TL olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis Ücreti ise; 262.50 TL dir. 

ZİRAAT KATILIM TAŞIT FİNANSMANI

Ziraat Katılım Araç Finansmanı ile 0 km veya ikinci el almak istediğiniz araca karar verin,  48 aya varan vade ve alternatif ödeme seçenekleriyle avantajlı araç finansmanımızdan faydalanın. Bütçenize uygun kâr payı oranlarıyla, 48 aya varan vade imkanı bulunmaktadır. Satışa konu taşıt bedeli 50 bin TL ve altında olan taşıtlar için proforma fatura veya kasko bedelinin %70’i, 50 bin TL’yi aşan binek araçlarda ise 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 50 bin TL üstünde olan kısım için %50’si oranında araç finansmanı sağlanabilir..

ZİRAAT KATILIM TAŞIT FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Taşıt Finansmanını 48 Ay vade ve %1.15 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1.431,40 TL dir. Finansman Tutarı 50.000 dir. Ödenecek Toplam Tutar: 68.707,20 TL olarak hesaplanmıştır. (KASKOLU)

TÜRKİYE FİNANS TAŞIT FİNANSMANI

Sizin için en uygun 2. el araba ya da sıfır arabayı seçip, Türkiye Finans’ın alternatif ödeme seçeneklerinden faydalanarak, araç sahibi olabilirsiniz. Taşıt Finansmanı gerçek kişilerin Katılım Bankacılığı prensiplerine uygun olarak 0 km ya da 2. el taşıt alımları için 48 aya kadar sağlanan finansman desteğidir.

TÜRKİYE FİNANS TAŞIT FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Taşıt Finansmanını 48 Ay vade ve %1.18 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1,442.55 TL dir. Ödenecek Toplam Tutar: 69,242.40 TL olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis Ücreti ise; 262.50 TL dir. 

ALBARAKATÜRK ARAÇ FİNANSMANI

İstediğiniz otomobili satın almak için finansal alabilirsiniz. Satışa konu araç bedeli 50 bin TL ve altında olan araç için fatura/kasko değerinin %70’i, 50 bin TL’yi aşan araçlarda ise 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 50 bin TL üstünde olan kısım için %50’si oranında araç finansmanı sağlanabilir. 1. örnek: fatura/kasko değeri olan bir araç için azami (40.000* %70) 28.000 TL finansman kullandırılabilir.

2. örnek: fatura/kasko değeri olan bir araç için azami (50.000 * 0,70=35.000)+(20.000*0,50) = 45.000 TL finansman kullandırılabilir. En fazla beş yaşındaki ikinci el araçlar için finansman desteği alabilirsiniz. Geri ödemeyi, değişen vadelerde aylık eşit taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da değişken tutarlı esnek taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Finansmanı TL ile almanız durumunda geri ödemelerinizde 48 ay, döviz endeksli finansmanlarda ise 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK ARAÇ FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Taşıt Finansmanını 48 Ay vade ve %1.25 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1.468,75 TL dir. Ödenecek Toplam Tutar: 70.500 TL olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis Ücreti ise; 250 TL dir. Kasko 1.780 TL dir.

VAKIF KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI

Vakıf Katılım tarafından sunulan taşıt finansmanı desteği ile 0 km ya da ikinci el otomobil alımlarınızı uygun kâr payı oranlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz. 48 aya kadar vade imkanı, 5 yaşa kadar ikinci el araç finansmanı %30’dan başlayan peşinat oranları mevcut.

VAKIF KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Taşıt Finansmanını 48 Ay vade ve %1.32 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1,495.22 TL dir. Ödenecek Toplam Tutar: 71,770.42 TL olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis Ücreti ise; 250 TL dir. Kasko 1.780 TL dir.

Sevgili takipçilerimiz, yine özel ve güzel bir yazı derlediğimizi düşünüyoruz. Sizlerde artık faize bulaşmadan en uygun katılım bankasından taşıt kredisi çekebileceksiniz. Bizlerden bu kadar. Karar verme sürecide sizlere kalıyor. Sizlerden ricam faiz noktasında sııntısı olan arkadaşlarınızın da bu yazıyı görebilmesi için LÜTFEN FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz?

En düşük Kar Oranlı Katılım Bankaları Konut Finansmanı

EMİNOTOMOTİV ile hayalinizdeki otomobili faizsiz alın

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin