Go to ...
En Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi 24 Ay


en uygun, en düşük faizli 24 ay vadeli ihtiyaç kredisini bankalar- Değerli dostlarımız, 724kredinotu.com ailesi olarak doru, güncel ve haberleri ilke edindiğimizden, paylaşımlarımız  da oldukça fazla rağbet görüyor. Malumunuz şu sıralar kredi faizlerinde ciddi bir düşüş yaşanıyor. Bu olumlu havayı değerlendirmek isteyen arkadaşlarınıza muhakkak bu yazıyı okutunuz. Çünkü bankaların güncel faiz oranlarını bulabilirsiniz.

24 AY VADELİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bu dünyada ihtiyaçlarımızın sınırı, ucu bucağı yok. Nefsimiz istedikçe istiyor. Lakin bu isteklerimizin de bir bedeli var. Çünkü dünyadaki kaynaklar kıt. Bundan dolayı sizlerde kredi çekmeye karar verdiniz. Limitinizde belli 10.000 TL. Ülkemizde en fazla rağbet gören kredi miktarıdır.

10 bin lirayla neler olmaz ki? 2. el bir araba, ev eşyalarnı değiştirme, tatile , iş yerine tamir tadilat yapma say say bitmez. Bizlerde bu ihtiyacınızı bildiğimizden en düşük masraflı kredi çekebilmeniz için ülkemizde ki büyük bankaların faiz oranlarını bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerde bu sayede kendinize göre en doğru bankayı tercih edebileceksiniz. Hazır sanız ilk bankanın faiz oranları ile yazımıza geçiş yapalım.

İlk tanıtımını yapacağımız bankamız “İNG”. İng bankdan 10.000 TL krediyi 24 ay vade ile ayda 502 TL taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca faiz oranı ise %1,29 olarak belirlenmişdir. Toplam Geri Ödeme tutarı ise 12.048,72 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 50,00TL dir. Ayrıca sigorta gibi kalemlerde mevcuttur ama bunun için detaylı bilgiyi Banka şubelerinden alabilirsiniz. Web sayfalarında buna dair bir bilgi bulunmuyor.

VAKIFBANK

Sevgili okurlarımız, Vakıfbank da 10.000 TL krediyi 24 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 499,25 TL dir. Toplam geri ödenecek kredi tutarı ise 11.981,76 TL olarak hesaplanmış. Yıllık Maliyet Oranı %19,5620 dir. Krediye uygulanan faiz oranı, tahsis ücreti, varsa ekspertiz ücreti ve vergiler dahil hesaplanan maliyet oranıdır. Sigortalar (Konut Paket, DASK, Hayat Sigortaları vb. ) hesaplamaya dahil edilmemiştir.

AKBANK

10.000 TL krediyi 24 ay vade ile ayda 506,23 TL taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca faiz oranı ise %1,35 olarak belirlenmişdir. Toplam Geri Ödeme tutarı ise 12.149,44 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 50,00TL dir. Aylık Maliyet Oranı %1,6635, Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %21,8930 dır. Kredi Hayat Sigortası ortalama yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13,82’si kadardır. 

YAPI KREDİ BANKASI

10.000 TL ihtiyaç kredisini 24 ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödeme taksidi 502,03 TL, Geri Ödenecek Toplam Tutarı 12.048,7 dir. İhtiyaç kredisi açılış ücreti 50,00 TL dir. Sigorta masrafları bu hesaplamalara dahip edilmemiştir.

QNB FİNANSBANK

Qnb Finansbank 10.000 TL ihtiyaç kredisini 24 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile veriyor. Aylık Taksit Tutarı 491,62 TL, Toplam Geri Ödeme ise 11.798,88 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 50,00TL dir. Hayat Sigortası 98,00 TL dir. Faiz oranı müşterinin skoruna göre değişiklik göstermektedir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’ine kadar uygulanmaktadır.

 TEB

TEB ile 10 bin lirayı 24 ay vade ile alabiliyorsunz. Faiz oranı ise %1,65 olarak belirlenmiş. Aylık Taksit Tutarı 527,51 TL dir. Geri Ödenecek Toplam Tutar 12.660,33 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis Ücreti ise 52,50TL dir. Hayat Sigortası 180,00 TL dir.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Bir çok bankanın güncel faiz oranlarını sizler ile paylaşmaya çalıştık. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Şekerbank SMS Kredi

Masrafsız kredi veren bankalar

Garanti KOBİ’lere Yeni Yıl Kredisi

QNB Finanasbank Telefon Kredi

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin