Go to ...
En avantajlı ihtiyaç kredileri burada


, en uygun, en düşük faizli, en hızlı, en çabuk, en kredi veren bankalar- Bu konuyu okuyorsanız oldukça şanslı olduğunuzu söylemek gerekiyor. Zira en uygun ve güncel kredi haberlerini bu yazıda bulabileceksiniz. Öyle bir devirde yaşıyoruz ki dünyamız bile neredeyse para olmadan dönmem diyor 🙂 Maalesef para olmadan mal mülk hepsi yalan. Hani o kadarda zengin olmadığımızdan mecburen bankalardan kredi çekiyoruz.

EN AVANTAJLI KREDİ VEREN BANKALAR

Borç para teminini en rahat yaptığımız yerler bankalar oluyor. Lakin asıl sorunumuz hangi bankadan kredi alsam oluyor. Çünkü bankalar o ücreti bu ücreti deyip faizi düşürebiliyor. Anlayacağınız faizi kısıp diğer kalemlerden bu masraflarını çıkarabiliyorlar. Bizlerde madem böyle en fazla tercih edilen bankaların ihtiyaç kredilerini bir araya getirelim dedik. Böylece hangi bankadan kredi almak daha da avantajlı öğrenebilecek ve ona göre kredinizi çekebileceksiniz.

QNB FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bu sonbahar da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi finansçıdan alınır. Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için 30/11/2016’ya kadar T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderin, Bu fırsatı kaçırmayın. Üstelik QNB Finansbank müşterisi iseniz internet veya cep şubemizden krediye başvurup onaylandıktan sonra anında kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,11 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Taksit Tutarı (Aylık) 272 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 15,75 TL, Sigorta Prim Tutarı 39,09 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet ise %18,3834 dir.

3.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,11 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Taksit Tutarı (Aylık) 279 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 15,75 TL, Sigorta Prim Tutarı 39,09 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet ise %18,0140 dir. (3 Ay ertelemeli)

KREDİM AKBANK’DA

İhtiyaç Anında Avantajlı Faiz Oranları ile Krediniz Akbank’ta sizleri bekliyor. %1,14’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz.  Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Kasım 2016 da.  Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Akbank Şubelerine başvurabilirsiniz Dilerseniz BURAYI tıklayarak hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

2 Krediyi 48 Ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 713,84 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı 34.389,55 TL olarak hesaplanmıştır. 

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ

krediye mi ihtiyacınız var? TEB’de bireysel krediniz . Hemen  faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca başvurularda genel itibariyle Nüfuscüzdanı yeterli oluyor. Ama banka gerekli görürse ekstradan belge de talep edebilir. HEMEN BAŞVURUN.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ  ÖRNEK ÖDEME PLANI

5.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,55 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 191,78 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 26,00 TL ve Sigorta da 274,92 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 25.2288 dir.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ

Sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz. Online başvuru için burayı tıklayabilirsiniz.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,59 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 320 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL ve Sigorta da 214 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı % 25.8380 dir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 375 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2653 dir. Toplam Maliyet ise 36.101,51 TL dir.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ

QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezinden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

Bir çok bankanın ihtiyaç kredilerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Öyle sanıyorum ki oldukça istifadeli ve yararlı bir yazı oldu. Güncel ekonomi ve kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin