Go to ...
Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi


Emeklilere Özel - Bankalar bir birinden güzel ve özel ürünleri ile sizlerin ilgisini cezbetmeye devam ediyor. Her yıl binlerce insan kartı borcunu ödeyemediğinden dolayı kara listeye giriyor maalesef. Kredi kartları artık hayatımızdan soyutlayamayacağımız bir kavram. Eşya alırken, gıda ürünü alırken, sinema izlerken, yemek yerken, akaryakıt alırken gibi bir çok ihtiyacımızı kredi kartı ile gerçekleştiriyoruz.

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖN BİLGİ

Kredi kartlarımız bir kaç tane oluyor. Ev ihtiyaçları, iş giderleri vs. derken borçların altından kalkamıyoruz. Sonrasında da borçlarımızı ödeyemeyince de hakkınızda yasal işlemler başlatılıyor. Tabi haciz ve icra işlemlerinin ardından da Merkez Bankası Tarafından adınız Kara Listeye ekleniyor. Bu duruma düşmemeniz için bankalar borç transfer kredisi ürününü geliştirmişler. Bizlerde bugün Emeklilere Denizbank’ın sunmuş olduğu borç transfer kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu özel kredinin detaylarına hep beraber bakalım.

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Denizbank siz değerli büyüklerimize borçlarını hafifletmek için bir kredi kampanyası sunuyor. Bankadan çocuğunuzun ihtiyacı için kredi çektiniz veya ayağınızı yerden kesecek, balık tutmak için sizi her gün deniz kenarına götürebilmesi için bir araba araba aldınız ve kredi ile. Ayrıca 3 adet kredi kartlarınız da doldu taştı. maaşınız belli. Bu borcu ödemeye çalışıyorsunuz ama 5 – 10 günde bir ekstreler gelmeye başlıyor. Bu durum nefes almanızı bile etkiliyor.

Ama daha fazla sıkıntı çekmenize gerek yok zira Denizbank; emekli maaşını taşıyanlara borç transfer kredisi de veriyor. Hem maaşınız hemde borçlarınız Denizbank’a transfer edilmiş oluyor. Artık 5 – 10 günde bir  farklı farklı bankalara borç ödemenizi gerektirecek bir durum yok. Zira Borçlarınızı tek bir günde toplayabiliyorsunuz. Üstelik 48 aya varan vadeler ile rahat rahat ödeyebilirsiniz. Başvurunuzu Denizbak şubelerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu kredide kefilde istenmiyor. Bankaya gidiyorsunuz kredi formunu dolduruyorsunuz. Nüfus cüzdan aslı sunuyorsunuz. Gelir belgenizi de sunmanız gerekiyor. Arıca ikametgah belgeniz veya son aya ait herhangi bir faturanızı sunmanız gerekiyor.

EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • 5.000 Lira Krediyi 12 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 455 liradır. Kredi tahsis ücreti 25 liradır. ve vergiler dahil ödemeniz gereken ücret 79 liradır.
  • 10.000 Lira Krediyi 24 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 492 liradır. Kredi tahsis ücreti 50 liradır. Sigorta ve vergiler dahil ödemeniz gereken ücret 217 liradır.
  • 10.000 Lira Krediyi 36 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 354 liradır. Kredi tahsis ücreti 50 liradır. Sigorta ve vergiler dahil ödemeniz gereken ücret 283 liradır.
  • 10.000 Lira Krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 286 liradır. Kredi tahsis ücreti 50 liradır. Sigorta ve vergiler dahil ödemeniz gereken ücret 354 liradır.

 

Kredi tahsisi ücreti kredinizin limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Çektiğiniz kredinin %0,5’i kredi tahsisi ücretini belirliyor. Alabileceğiniz en fazla kredi miktarı 60 bin liradır. Aynı şekilde en fazla kredi vadesi de 48 aydır. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

Sevgili emekli okurlarımız, sizler için hazırladığımız özel bir yazının sonuna gelmiş olduk. Tüm emekli kredi haberleri için bizi izlemeye ve değerlendirmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

TEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi
PAYLAŞIM

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi”

  1. can yüksel
    27 Nisan 2018 at 00:16

    emekliyim garanti bank.maşalyorum 2 adet tüketici kıredim var 1 kıredikartım var maşımı getiriyim bankanıza borclarımı ödeyin maşımdan kesilsin fakatemekliye 1;09 sabit faiz deniliyo sizin taploda 1:14 bunasıl oluyor aydınlatırsanız mennunolurum saygılarımla can yüksel tel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM