Go to ...
Emeklilere Müjde, CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL


CardFinans Emekli- Uzun yıllar çalıştınız ve yıllar sizlerden bir çok şey alıp götürdü. Artık birazda rahatlamanın vakti gelmedi mi? Elbetteki geldi. Biliyorsunuz Bankalar emekli müşterileri için bir çok kampanya ve güzellikler sunuyor. Bugünde QNB Finansbank’ın emekliler için sunduğu bir hizmetinde bulunacağız. Hayat sizlerden geNçliğinizi aldıysa bırakın da birazda bonkör davransın. Sizlerde fırsatları zamanında değerlendirerek anınızı yaşayın.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS EMEKLİ KREDİ KARTI GİRİŞ BÖLÜMÜ

QNB Finansbank gücüne güç katarak ilerlemeye devam ediyor. Tabi bu durum kampanya ve ürünlerine de yansıyor. Bu yazımız emeklilerin yüzünü çok güldürmese de yüzlerinizde biraz daha tebessüm ifadesi bıraktıracağına inanıyorum. Bugün sizler için CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL kampanyasından söz edeceğiz. Dikkatinizi çektiyse HER YIL. Düşünün emekli maaşınızı taşıyorsunuz ve size bir seferliğine mahsus olarak 300 TL veriyorlar ama QNB Finansbank her yıl Bu kart ile sizlere 360 TL kazanma fırsatı sunuyor. Dilerseniz bu kartın özelliklerine geçelim.

CARDFİNANS EMEKLİ KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Maaşını QNB Finansbank’a taşıyan emekliler CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamalarında her yıl 360 TL’ye varan indirim kazanıyor, aynı zamanda Emeklilik Paketi’nin sayısız avantajlarından faydalanıyor. Emeklileri 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında cazip avantajların yanı sıra, ihtiyaçlarına göre tasarlanmış indirim programlarıyla, özel bir kredi kartı bekliyor.

Market harcamalarına indirim: Emekli maaşını Finansbankdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, maaşlarını Bankadan almaya devam ettikleri sürece, QNB Finansbank POS’larından yapacakları tek seferde 50 TL ve üzeri market alışverişlerinde, aylık 1’ye kadar %5 indirim kazanıyor. İndirimler alışveriş anında yansıtılıyor. ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler indirim kapsamında değildir. Toptan gıda alışverişlerinden indirim kazanılmaz.

Eczane harcamalarına indirim: Emekli maaşını Finansbankdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, maaşlarını Bankadan almaya devam ettikleri sürece, eczane harcamalarında aylık 1’ye kadar %5 indirim kazanıyor. İndirimler alışveriş anında yansıtılıyor. ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler indirim kapsamında değildir.

ve Sağlık harcamalarında taksit: CardFinans Emekli sahipleri, ve sağlık programlarına dahil olarak, 1 yıl boyunca, CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın, bu kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri tek çekim eğitim ve sağlık harcamalarını her bir sektör için aylık 8 TL ücret karşılığında, vade farksız 3 taksitte ödüyor.

CARDFİNANS EMEKLİ KREDİ KARTI AYRINTILARI

Siz de emekli maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyarak QNB Finansbank Emekli Paketi’ne katılın, sahip olacağınız avantajlar ile yüzünüz gülsün! Emekli maaşınızı 600’ü aşkın şubeden birine uğrayarak ya da PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr/basvur sayfasından QNB Finansbank’a kolayca transfer edebilirsiniz. QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliğinden faydalanabilirsiniz.

Bu esasen oldukça önemli bir mevzu zira bu yaşınızla sıra beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz. Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan aldığınız sürece aylık emekli maaşınızın 10 katına kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığı’ndan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için ücret ödemezsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

CardFinans Emekli kredi kartına başvurmak için EMEKLİ yazıp 2273’e mesaj gönderin. Bu şekilde baka görevlilerinin sizler ile irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sizlerde avantajlı kredi kartına sahip olursunuz. Ayrıca Finansbank Banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli büyüklerimiz, sizler için bizim de çorbada bir tuzum olsun dedik ve bu yazıyı paylaştık. Her zaman her insanın kredi kartı olması gerektiğini söylüyorum ama bunun yalnızca bir tane ile sınırlı kalması gerekir. Sizlerinde avantajlı bir kredi kartı sahibi olmanızı isterim. Bizlerden bu kadar. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşımın kaç katı kredi alırım alabilirim

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

LÜTFEN BU YAZIDAN EMEKLİLERİNDE HABERDAR OLABİLMELERİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ. 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin