Go to ...
EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR


Emeklilere en uygun kredi, emeklilere kredi, emekliye düşük faizli kredi veren bankalar: Ekonomiye yeni bir yaklaşım ve boyut katan 724kredinotu.com adresi olarak en fazla ihtiyaç duyulan konulara doğru bilgi ve yönlendirmeler ile açıklık getirmeye çalışıyoruz. Bugün de internette emeklilerin en fazla aradığı konulardan bir tanesine değinmeyi düşünüyoruz. Kendinize ufak bir dükkan açmak istiyorsunuz yada çocuğunuz evlenecek düğün masrafları için para lazım. VAKIFBANKTAN EMEKLİLERE İHTİYAÇ KREDİSİ TIKLAYIN

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Deminde bahsettin emekli olsanız bile krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama asıl sıkıntı yada soru şu Emeklilere en düşük faizli kredi veren bankalar hangisi? Bizlerde en karlı olabileceğiniz şekilde kredi çekebilmeniz için, Türkiye’nin önde gelen bankalarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde bu bankaların emeklilere özel kredi kampanyalarını bir arada görebilecek ve sizler açısından en hesaplı olanını tercih edebileceksiniz. Arzu ederseniz ilk banka ile yazımıza devam edelim. GARANTİ BANKASINDAN EMEKLİYE YÜKSEK KREDİ İMKANI TIKLAYIN

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL TAKSİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Sizler de maaşınızı vakıfban’tan alıyorsanız sizleri oldukça güzel bir kredi kampanyası bekliyor olacak. 10.000 TL limitli krediyi 48 ay vade ile çekebiliyorsunuz. Ayrıca kefilde de ihtiyaç duyulmuyor. Faiz oranı olarak da %1,20 rakamı uygulanmaktadır. Eğer otomatik ödeme talimatı da verirseniz faiz oranı %1,19 a iniyor. Son olarak 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 51 yaşındaki erkek müşteri için 123,04.TL dir.

VAKIFBANK FAİZ MALİYET TABLOSU

vakifbank-emeklilere-ozel-taksitli-ihtiyac-kredisi

AKTİFBANK N KOLAY EMEKLİ KREDİSİ

Aktifbank maaşını PTT den alan emeklilere oldukça güzel bir kredi kampanyası sunuyor. 40.000 TL ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik 48 ay vade seçeneği ile de ödeme imkanınız var. Ayrıca 1,75%’ faiz oranı uygulanmaktadır. Kefilsiz, şartsız nüfus cüzdanınız ile bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

AKTİFBANK AYLIK TAKSİT TUTARI TABLOSU

aktifbank-ptt-_-ptt-kredi-islemleri

GARANTİ BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Garanti’den tüm emeklilere 48 aya varan vadelerde ve özel indirimli faiz oranıyla, kredi. Ayrıca maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri 3 ayda 1 ödenebilen kredi imkanı da bulunuyor. Maksimum kullanabileceğiniz kredi tutarı 100.000 TL dir. Ayrıca 48 ay vade seçeneği de bulunuyor. Faiz oranları ise %1,46 dan başlıyor.

GARANTİ EMEKLİ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

emeklilere-ozel-kredi-_-garanti-bankasi

TEB JET KREDİ

PTT ve TEB işbirliğiyle emekli maaşını PTT aracılığıyla alan emeklilere kredi tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi fırsatı bulunuyor. Kredi faiz oranı tüm vadelerde 19 Ocak 2016 itibariyle %1,55 olarak uygulanmaktadır. Kredi tutarı maksimum 20.000 TL dir. 70 yaşa kadar olan emeklilerin başvuruları kabul edilmektedir.

TEB JET KREDİ ÖRNEK MALİYET TABLOSU

teb-jet-ptt-kredi-islemleri

ODEABANK NAKİT HAZIR PTT İŞYERLERİNDE

Bu kredi kampanyası PTT iş birliği ile gerçekleştirilmiştir. Maksimum kredi miktarı 50.000 TL dir. 48 aya varan vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz. Faiz oranı ise %1,64 tür. Ptt şubelerinden bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

INGBANK “KREDİ POSTAM” PTT KREDİSİ

PTT ile global iş ortağı ING Bank arasında büyük işbirliği gerçekleştirilmiş. Kredi Postam ile TÜM PTT MÜŞTERİLERİNE çok özel fiyatlarla hızlı ve kolay kredi alma imkanı sunulmaktadır. Maaşını PTT’den Alan Emekliler için faiz oranı %1,54 ‘tür. maksimum kredi tutarı 45.000 tl dir.  48 ay vade ile ödeme imkanınız da bulunuyor.

EMEKLİLERE FİNANSBAN’TAN DEV KREDİ İMKANI TIKLAYIN

Değerli büyüklerimiz, emeklilere kredi veren bankaları ve iş ortaklıklarını sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Yüksek derecede istifade edeceğinizi düşünüyorum. Bu yazı sayesinde bir çok bankayı bir arada görebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

PTT EMEKLİ KREDİSİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

LÜTFEN BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin