Go to ...
Emeklilere Çifte Altın Fırsatı Garantide


Garanti Bankası emekli maaşı altın fırsatı- Bankaların en sevdiği müşteri profili emeklilerindir. Hem devlet garantili düzenli maaşları vardır hemde sürekli kredi çekerek bu parayı bankaya bağlarlar. Ayrıca da ciddi bir tasarrufa sahip olan emekliler bu paralarını bankalarda muhafaza etmek isterler. Birikimlerini de yine maaş aldıkları bankalarda yaparlar. Bu saydığım nedenlerden dolayı bankalar bu müşterileri kaçırmazlar.

GARANTİ BANKASI EMEKLİLERE MAAŞ KAMPANYASI

Bankalar emeklileri kapmak için bir birinden değişik ve güzel kampanyalara imza atıyorlar. Tabi bu durum da emeklilerimizin yüzünü güldürüyor açıkçası. Yıllardır sizden alıp götürdü. Artık bırakın da birazda hayat sizi kılsın. Emeklilerimizin bir çoğu acaba maaşımı hangi bankaya taşısam diye düşünüyor. Bizlerde bu düşüncelerinize yardımcı olabilmek adına bugün Emeklilere Çifte Altın Fırsatı Garantide konusunu işlemeye karar verdik.

GARANTİ BANK EMEKLİLERE ÇİFTE ALTIN MAAŞ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Garanti bankasından emeklilerine çeyrek altın kazanma fırsatı sunuyor. Emekli maaşınızı Garanti’ye taşıyın ve üç yıl boyunca Garanti’den sözü verin, hoş geldin hediyesi olarak hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın yatırılsın. Emekli bir yakınınızı daha Garanti’ye getirin hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın daha yatırılsın. Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz ihtiyaç, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Üstelik, maaşını üç ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri üç ayda bir ödenen kredi seçeneği de var. Garanti Bankası’nın geniş ağından, emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti ödemezsiniz.Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap ücreti gibi bir ücret ödemezsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Bu kampanyadan yalnızca 1 Kasım 2016’dan itibaren kampanya katılım belgesini imzalayarak Garanti Bankası’na SGK emekli maaşı yatmaya başlayan ve maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankasından almayı taahhüt eden müşteriler bir kez yararlanabilir. Maaşın taşınması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın; bir yakınının maaşının Bankamıza taşınmasına referans olunması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın daha kazanılır.

Bir kişi bir kez referans olabilir. Referans işlemleri sadece şubelerden yapılabilir. İki kişi birbirine referans olamaz. Çeyrek altın karşılığı 1000/1000 saf altın 1,60 gramdır. Hediye yüklemesi ilk maaş yattıktan sonraki ay vadesiz altın hesabına yapılır. Açık bir Vadesiz Altın Hesabı sahibi olunmaması durumunda Altın Mevduat Hesabı Sözleşmesi imzalanarak hesap açtırılmalıdır. İki ay içinde kampanya katılım belgesi imzalanıp altın hesabı açılmadığı takdirde hediye hakkı kaybedilir.

Üç yıl taahhüdüne uyulmaması ya da herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması durumunda, hediye müşteri hesaplarından tahsil edilir. Garanti Bankası herhangi bir zamanda kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Son katılım 31 Ocak 2017 dir. Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir. Emekli maaş hesabından 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti uygulanmamaktadır. Kuruşu kuruşuna çekim için Paracard’la işlem yapılmalı ve Paramatik’te Para Çekme Menüsü’nden “Bakiye”nin tamamı seçilmelidir. Bu uygulama, Paramatik’in madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

Amcalarım ve teyzelerim herhalde bu maaş kampanyası hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaşmış olduk. Sizlerde evet bu özellikler hoş bende istiyorum diyorsanız nüfus cüzdanınız ile beraber bir Garanti Bankası Şubesine uğramanız gerekiyor. Emeklileri ilgilendiren diğer konu başlıklarımıza da aşağıdaki linklerden ualaşabilirsiniz.

Emeklilere Müjde, CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL

Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşımın kaç katı kredi alırım alabilirim

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin