Go to ...
Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanlara 300 TL Puan


Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanlara - Saygıdeğer büyüklerimiz, bu yazıyı sizler için derledik. Çok çalıştınız ve sonunda da emekli oldunuz. Hayat sizden bir çok şey alıp götürdü. Sonunda ise emekli hayatı sürüyorsunuz. Zamanında her şeye para ödediniz. Artık hayattan almanın sırası geldi. Bankalar emekli müşterileri için bir birinden güzel kampanyalar yapıyorlar. Emekliler bir bankaya gitti mi tüm birikimleriyle gidiyorlar.

EMEKLİ MAAŞINI YAPI KREDİ’YE TAŞIYANLARA 300 TL PUAN ÖN BİLGİ

Ayrıca emekliler düzenli gelirleri olduğu için bankalar için vazgeçilemez müşteriler arasında yer alıyor. Özellikle ülkemizde en fazla krediye başvuru yapılan kesim olduğundan emekliler potansiyel gücü olan müşteriler. Bugün sizler için Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanlara 300 TL Puan konusunu işleyeceğiz. Hem ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri hemde avantajlı kampanyalar sizleri bekliyor olacak. Üstelik para puanlarda sizleri bekliyor.

EMEKLİ MAAŞINI YAPI KREDİ’YE TAŞIYANLARA 300 TL PUAN DETAYLARI

Emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyın, 300 TL puan kazanın. 31 Aralık 2016’ya kadar, 36 ay boyunca emekli maaşınızı bankamızdan almayı taahhüt edin, 300 TL puan kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından da faydalanın. Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarının yanı sıra “Ücretsiz Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği” de hediyemiz.

YAPI KREDİ EMEKLİLİK PAKETİ AVANTAJLARI

Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları: İnternet Şubesi, Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale, Avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı, Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para limiti, Ücretsiz Düzenli Ödeme elde edebilirsiniz. Kampanya, bankadan emekli maaşını alan ya da bankayaa emekli maaşını taşıyacak tüm , Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklileri için geçerlidir.

Üstelik SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri sadece kimlik belgesi ile şubelere başvurup maaşlarını Yapı Kredi’den almaya başlayabilirler. Ayrıca maaşlarınızı e-devlet üzerinden Yapı Kredi’ye taşımak istediğinizde İnternet şubesine giriş yapmanız yeterli olacaktır, internet şubesine giriş yaptığınız başka hiç bir şifreye ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak e-Devlet Kapısı’na giriş yaparak da emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyadan faydalanabilmeniz için Yapı Kredi Bankası aracılığı ile SGK emekli maaş ödemesini almanız, aylık emekli maaşınızın min 500 TL olması, 3 aylık ödenen maaşlar için min 1.500 TL olması gerekmektedir. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu’nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir.  Kampanyaya katılım koşulu olarak “Yapı Kredi Kredi Kartı” ve/veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı” sahibi olmanız gerekmektedir.

Başvurularınız Bankamızca değerlendirilecek, “Yapı Kredi Kredi Kartı” veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı”nın onaylanması durumunda kampanyaya katılım sağlanabilecektir. Kampanyaya katılım tarihinizi takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemenizi bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından (kredi kartı, esnek hesap ve banka kartı) birine sahip olmanız gerekli ve yeterlidir.

Kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından birine sahip olmanız durumlarından biri gerçekleşmediğinde, ödül hakkını kaybedersiniz. Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağladığınız durumda, kampanya ödülü 300 TL Worldpuan peşin olarak, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda sahip olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Tlcard (Yapı Kredi Banka Kartı)’nıza Worldpuan olarak yüklenecektir. Ek karta yükleme yapılmayacaktır.

Kampanya ödülünden, koşulları sağlayan ilk 25.000 emekli faydalanabilecektir. Kampanya puanları, Seyahat Programlarında kullanılamaz. Kampanyadan kazanılan ödüllerin geri alınmaması için emekli maaşınızın, kampanya katılım tarihini takip eden ay, yatan ilk maaşı dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca Bankamıza yatmaya devam etmesi gerekmektedir. 36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın verilen ödül tutarı Yapı Kredi Kredi Kartı ve/veya Vadesiz TL Mevduat hesabınızdan faiz işletilmeksizin geri alınacaktır.

Kampanya bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi veya emeklinin vefatı nedeni ile kendisine maaş bağlanan yakını faydalanabilecektir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.

20 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin