Go to ...
Eğitim Kredisi Veren Bankalar


Eğitim kredisi, Eğitim kredisi nedir?, Eğitim Kredisi Bankalar- Yine özel yine güzel ve yine mükemmel bir konunun tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Herkes çocuğuna daha da güzel bir gelecek sunmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Özellikle bu gelecek eğitim ile daha da anlamlı kılınıyor. Bede yıllardın eğitimin içerisinde biriyim ve bir çok insan da şunu duydum; Ev alacak param var ama ben almıyorum. Çocuklarıma daha da güzel bir gelecek sunabilme adına yatırımımı onlara yapıyorum.

EĞİTİM KREDİSİ ÖN BİLGİ

Tabi bu bilinçte olanların çocukları da ciddi manada güzel yerlere gelebiliyorlar. Ayrıca üniversite sınavında devlet üniversitelerinin tıp fakültesini kıl payı kaçıranlar ailelerinin maddi desteği ile özel üniversitelerde daha da düşük puanlarda okuyabiliyorlar. Son olarak bir işte çalışan ve doktorasını yada yüksek lisansını yapmak isteyen kişilerde olabiliyor. Tabi bu kişilerin bir çoğu özel üniversiteleri seçiyorlar. İşte tamda bu noktada eğitim kredisi devreye giriyor.

EĞİTİM KREDİSİ  NEDİR? GENEL TANIMIYLA

Aslında deminde bahsettiğim gibi eğitim ile ilgili akılınıza gelebilecek tüm gideleri karşılamanıza yarımcı olacak nakdi paradır da diyebiliriz. İster yurt dışı ister yurt içi eğitimleriniz olsun uzun vadede ödeme imkanı da bulunmaktadır. Bugün sizler için Eğitim Kredisi Bankalar konusuna değineceğiz. Yazımızın devamında hangi banka hangi koşullarda bu veriyor öğrenebileceksiz. Haydi başlayalım.

ZİRAAT BANKASI EĞİTİM KREDİSİ

Her türlü okul, üniversite, kurs veya dershane giderinizin finansmanı için size özel eğitim kredisine hemen başvurun; 36 aya kadar vade imkanı sayesinde ihtiyaçlarınız için geleceğinize ara vermeyin. Kredi, öğrenci / kursiyer velilerine, öğrencinin / kursiyerin bu tür eğitim masraflarını üstlenen herhangi bir aile bireyine veya düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir mesleği var ise öğrenciye / kursiyerlere ödenebilecektir.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.  vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır. 10.000 TL krediyi 36 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz gereken kredi taksidi de 357,20 TL Toplam ödenecek kredi miktarı ise 12.859,2 TL olacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI EĞİTİM KREDİSİ

Yurt içi ve yurt dışı, tüm eğitim harcamalarınız için 50.000 TL, 48 ay vadeye kadar Eğitim Kredisi fırsatları sizi bekliyor. İster dosya masrafsız, ister düşük faizli Eğitim Kredisi fırsatımızdan faydalanmak için en yakın Yapı şubesini ziyaret edebilir ve başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir. Başvuru İçin Gerekli Belgeler; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Gelir Belgesi, Öğrenci kayıt belgesi fotokopisi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EĞİTİM KREDİSİ

Çocuğunuzun eğitim gideri gittikçe artıyor. Eğitim masraflarının tamamını tek kalemde ödemek aile ekonomisine büyük yük. Çocuğunuzun eğitim masraflarının tamamını karşılamak için geliştirilmiş bir var. Eğitim Kredisi; öğrencilerin özel okul, üniversite gibi eğitim giderlerinin finansmanında kullanılabilir. Eğitim kredisinde ister öğrenci kayıt belgesi ve/veya okul ücretini gösterir belge karşılığı kredi tutarını okul hesabına aktarabilirsiniz ya da fatura karşılığı krediyi nakden alabilirsiniz. Eğitim kredisi almak için, İş bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

VAKIFBANK EĞİTİM KREDİSİ

İlköğretimden lise son sınıfa kadar eğitim-öğretim Devlet Okulları, Özel Okullar, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan izinli Kurslar, Dershaneler, Spor Okulları, Yaz Okulları vb. eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumların öğrenci velilerine ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri* için VakıfBank’tan uygun faiz oranlı halden anlayan “Eğitim Kredisi”. 40.000.-TL’ye kadar limit, 12 aya varan vade seçenekleri ve %1,27 faiz ile sizleri bekliyor.

GARANTİ BANKASI EĞİTİM VE ÖZEL OKUL KREDİLERİ

Eğitim Kredisi ile tüm eğitim – öğretim ihtiyaçlarınızı cazip koşullarla karşılayabilirsiniz. Çocuğunuz özel okulda öğrenim görüyorsa, tüm özel okullar için hazırlanmış olan ile dilerseniz okul taksitlerinizi düşük faiz avantajından faydalanarak ödeyebilir, dilerseniz eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 100.000 TL’ye kadar ve 48 aya varan vadelerle. Düşük faizli ve cazip koşullu kredilerden size en uygun olanı seçin, rahat edin. Faiz oranı %1,44 ile %1,36 arasında değişmektedir.

Toplamda 5 bankanın eğitim kredisi hakkında sizlere bilgilendirmelerde bulunduk. Tabi tüm bankaları paylaşabilme imkanımız yok ama en fazla tercih edilenleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Umarım ki yeterince istifadeli bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Kredim Akbank’ta

LÜTFEN BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin