Go to ...
Düğün Kredinizi Anında Yapı Kredi Bankasından Alabilirsiniz


Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi, Yapı Kredi düğün kredisi kampanyası, uygun ve hesaplı ihtiyaç kredisi – Arkadaşlar aslında yayınlayacağımız çok özel kredi haberleri var. Ama bu sıralar biraz daha genç okurlarımızı düşünerek, onlara yönelik kredi kampanyaları gerçekleştirmek istiyoruz. Herkes yaz ayı ile birlikte düğün yapmaya başlıyor. Bizlerde bu aylara girmiş olduk. Burada gerek düğünü yapacak anne ve babaları, gerekse de masrafı yüklenecek gençleri bir korku sarmış durumda.

DÜĞÜN MASRAFLARI İÇİN KREDİ ÇEKMEK GEREKİYOR

Ev kurmak, düğün yapmak ve balayına çıkmak, kolay bir iş değil. Kimsenin gözünü korkutmak istemem ama orta halli bir ev kurma ve düğün yapma neredeyse 50 bin liraya patlıyor. Dolayısıyla da burada gerek babalara, gerekse de gençlere büyük bir yük düşüyor. Bu yükü karşılamak için de kredi çekilmesi gerekiyor. Zaten düğün ile bir sürü gider olacak, birde yüksek faiz ile bankalardan kredi çekmeyin diye, bankaların sunduğu düğün kredilerini sizler ile paylaşıyoruz. Sizler de az bir vaktinizi ayırarak bu site üzerinden en avantajlı krediyi bulabiliyorsunuz.

YAPI KREDİ BANKASI MASRAFLARINIZ İÇİN EVLİLİK KREDİSİ İMKANI SUNUYOR

Bu yazımızda yapı kredi bankasının sunduğu evlilik kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Ev eşyalarında eksikleriniz olmuş olabilir. Yada düğün masrafları ağır gelmiş olabilir. Veya çeyiziniz de eksikler olabilir. İşte tüm bu masrafları yapı kredi bankası ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Ben hemen bu kredinin merak edilen özelliklerini anlatmak istiyorum. İl önce kredi kampanyasının faiz oranlarına değinelim. Bu kampanya da sunulan faiz oranları %1,25 ile %1,39 arasında değişiklik gösteriyor.

KREDİ LİMİTİ VE VADE SAYISI

Faiz oranlarını müşterilerinin özellikleri belirliyor. Ayırca kredi vadesi ve kredinin limiti de faiz oranlarını belirleyici unsur oluyor. Kredi için belirlenmiş olan herhangi bir üst limit bulunmuyor. Peki bu ne demek oluyor? Maksimum kredi tutarını sizin sunabildiğiniz gelir belgesi belirliyor. Gelirinizin %50’si, maksimum aylık kredi taksit tutarınızı da belirliyor. Ayrıca kredi için belirlenen alt limitim ise 1.000 TL olduğunu da belirtelim. En uzun kredi vadesi ise 4 yıl yani 48 aydır. Sizlerde ödeme planınızı vade sayısını göz önünde bulundurarak belirleyebilirsiniz.

Bu kampanyada kredi alacakların, tahsis ücreti ödemeleri gerekecektir. Tahsis ücreti kredi limitinin binde 5’i oranında oluyor. Hayat sigortası ise yaptırmanız gereken bir durum. Hayat sigortası kredi limiti ve vadesinin yanı sıra, sizin yaş ve cinsiyetiniz dikkate alınarak hesaplanıyor. Bu açıdan da hesaplama yaparken, hayat sigortasına çok fazla değinemeyeceğiz.

KREDİ İÇİN BAŞVURU ADIMLARI

Peki bu krediye nasıl başvuru yapacaksınız? Hemen açıklayalım. Size en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilme şansınız var. bunun dışında Yapı kredi ATM’lerinden, telefon bankacılığından, internet ve cep şubeden de başvuru yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası müşterileri bankaya gitmeden onaylanan kredilerini hemen hesaplarına aktarabilir ve anında kullanabilirler. SMS ile başvuru yapmak isteyenler ise Mesaj metni olarak; Bireysel (boşluk), TC Kimlik Numaranızı (boşluk) ve Aylık geliriniz ne kadarsa onu yazıyorsunuz. En sonunda da 4411‘e gönderiyorsunuz. Örneğin; Bireysel 77777777777 2250

ÖRNEK HESAPLAMA YAPALIM

Tek çocuğunuz olan Ahmet’i sonunda evlendiriyorsunuz. Tabi biraz birikmişiniz var ama bu yeterli değil. Doğal olarak da kredi çekeceksiniz. Limit olarak 25.000 TL düşünüyorsunuz. Geri ödeme olarak da 48 ay sizin için çok iyi olacak. Şimdi bu isteğinizi dikkate aldığımızda banka sizlere %1,25 faiz oranı sunuyor. Cebinizden hayat sigortası için ayrı bir para çıkacağını unutmayınız. Ayrıca Kredi tahsis ücreti olarak da cebinizden 125 TL çıkacaktır. Her ay ödemeniz gereken taksit tutarı ise 734,37 TL olacaktır.

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin