Go to ...
Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi


Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi- Kredi ihtiyaçlarınızda en doğru kararı verebilmeniz adına 724kredinotu.com olarak bankaların kredi kampanyalarını haberleştirmeye devam ediyoruz. Yeni yılın gelişi, kredi vadesinin 48 aya yükseltilmesi ve faizlerin de düşürülmesi ile banka kredi kampanyalarının da ardı arkası kesilmiyor. Özelikle düzenli bir gelir belgesine sahip olan ve kredi notu iyi olan vatandaşların değerlendirmesi gereken bir kredi kampanyası ile karşınızdayız.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Değerli okurlarımız, bugün sizler için Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu sayede kredi alırken bir alternatifte sahip olabilecek ve en doğru kararı da verebileceksiniz. Sonuç itibariyle kredi herkese lazım. Mühim olan düşük faizli ve düşük giderli bir kredi çekmek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, sizleri de daha fazla sabırsızlandırmadan kredi haberimizin ayrıntılarına geçelim.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

2.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %0.99 ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 180 TL, Kredi Tahsis Ücreti 10 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 10 TL, Aylık Toplam Maliyet Oranı ise % 13647 dir. 

10.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %1.55 faiz oranları ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 937 TL, Kredi Tahsis Ücreti 50 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 105 TL, Aylık Toplam Maliyet Oranı ise % 2.1677 dir. 

10.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1.59 faiz oranları ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 523 TL, Kredi Tahsis Ücreti 50 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 140 TL, Aylık Toplam Maliyet Oranı ise % 2.1786 dir. 

10.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1.59 faiz oranları ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 387 TL, Kredi Tahsis Ücreti 50 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 175 TL, Aylık Toplam Maliyet Oranı ise % 2.1617 dir. 

10.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1.59 faiz oranları ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 320 TL, Kredi Tahsis Ücreti 50 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 214 TL, Aylık Toplam Maliyet Oranı ise % 2.1531 dir. 

Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Geri ödeme için maksimum periyot 48 aydır. Kredi üst limiti 55.000 TL, maksimum vade 48 aydır. Aylık %0.99 faiz oranı 2.000 TL’ ye kadar olan kredi tutarı için geçerlidir. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’ i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dahil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır.

Aylık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dahil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 52.14TL, 24 ay vadede 87.75 TL, 36 ay vadede 122.76 TL ve 48 ay vadede 161.88 TL’ dir. Maksimum yıllık maliyet oranı: “55.000 TL/48 ay vade için YMO: %25.8381. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi haftasonu dahil hergün saat 09.00 – 21.00 arasında internet bankacılığına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Onaylı limitiniz 20.000 TL üzerinde ise, kredinizi size en yakın DenizBank Şubesinden kullanabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusunu Deniz bank şubelerinden gerçekleştirebilme şansını olduğu gibi, dilerseniz online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Online kredi başvurusu BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Kredim Akbank’ta

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin