Go to ...
Denizbank ve Garanti Bankası Taksitli MTV Ödeme Kampanyaları


Garanti Bankası ve Denizbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası- Yine özel diyebileceğimiz bir yazı ile karşınızdayız. Zira ocak ayına girmiş bulunmaktayız. bir yıl yeni bir umut demek olsa da, masrafları da beraberinde getiriyor. Artık bu devirde arabası olmayan insanların sayısı oldukça düşük seviyelerde. 2. El de olsa fiyatı düşük de olsa herkes kendi bütçesine göre biniyor. Çünkü arabasız bu devirde yaşamak çok zor ve araba gerçekten de ihtiyaç. Hemde zorunlu bir ihtiyaç

DENİZBANK VE GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYALARI

Kimisi bu soğukta yarım saat 1 saat otobüs beklemek istemiyor ve işe git gel bunu arabasıyla sıcacık yapmak istiyor. Kimisinin ciddi sağlık problemleri var ve bundan dolayı da  arabayla hastaneye gidip gelmek durumunda. Kimisi ailesiyle vakit geçirmeyi seviyor ve hafta sonları beraberce pikniğe gitmek istiyor. Lakin arabaya binmenin de bazı sorumlulukları ve masrafları oluyor. Araba bakımları bir yana dursun birde vergi ödeme durumu var.

Modeli düşük olan arabaların vergileri biraz daha da uygun olsa da modeli ve motor hacmi büyük olan araçların vergisi ise oldukça yüksek. Bizlerde bu durumu ve sıkıntılı anınızı bildiğimizden bu yazıyı sizler için derledik. 2 büyük bankanın Motorlu Taşıt Vergisini kendisi aracılığı ile yapmanız için sizlere mükemmel fırsatlar sunuyorlar. Bu yazı sayesinde size en uygun olan ve uyan kampanyayı tercih edebilirsiniz.

DENİZBANK  MTV KAMPANYASI

Sizlerde denizbank kredi kartınız ile Motorlu taşıtlar verginizi ödediğiniz zaman 3 taksit elde etmiş oluyorsunuz. 600 TL olsa bile ayda 200 TL ödeyerek rahat bir şekilde aracınızın vergi borcunu 3 ayda bitirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki MTV son ödeme tarihi 31 Ocak 2017 dir. Lakin Denizbank’a başvurular 5 şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir. Yalnız başvuru ödeme tarihini geçirenlere gecikme zammı da uygulanmaktadır.

Ödemelerinizi www.gib.gov.tr’den, telefon bankacılığından, cep şubeden ve internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz. Sanal bonus artları ile ödeme yapıldığı zaman da kampanya dahiline alınmaktadır. Detaylı bilgiyi 444 0 800 nolu denizbank iletişim hizmetlerinden alabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYASI

Garanti bankası da MTV ödemenizi banka aracılığı ile yapmanız için güzel fırsatlar sunuyor. Sizlerde 31 Ocak 2017 tarihine kadar ödemenizi garanti bank aracılığı ile gerçekleştirirseniz Bridgestone ve Lassa markalı 4 lastikli alışverişlerinizde 75 TL indirim kazanıyorsunuz. Lakin alışverişinizi lastik.com.tr asresinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ücretsiz kargo ve montaj hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Bunun dışında da 3 taksit yapma imkanınız da oluyor.

Ödemelerinizi www.gib.gov.tr’den, telefon bankacılığından, cep şubeden ve internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kazandığınız indirim kodu size 1 şubat tarihine kadar kısa sms ile gelecektir. Bu kodu yalnız bir defa kullanabiliyorsunuz. Yani ürünü iptal edeyim yada geri iade edeyim derseniz bir daha indirim kodu gönderilmiyor. Ayrıca bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. 10 mart 2017 tarihine kadar alışverişlerinizi yapmanız gerekir. Yoksa 10 mart tarihinden sonra indirim kodları geçerliliğini yitiriyor.

Sevgili dostlarımız, genel itibariyle iki bankanın da sizlere sunmuş olduğu fırsatları ve imkanları belirtmeye çalıştık. Öyle umuyorum ki bu yazı siler için de faydalı ve istifadeli olmuştur. Artık karar verme ve değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Bir yazının daha son cümlelerine hep beraberce gelmiş olduk. Bunun dışında dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konulardan oluşan konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACBOOK VE TWİTTER ARACILIĞI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası Kış Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi

Denizbank ile KOBİ’lere Nefes Kredisi Başvuruları Başladı

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin