Go to ...
Denizbank Üretici Kart


Denizbank Üretici Kart- Çiftçiler bil ülkenin en büyük üretim gücünü oluşturmaktadırlar. Bir ülkede fazla üretim var ise, dışa bağımlılık da o denli düşüktür. Kalkınmak için de olabildiğince fazla üretmek gerekmektedir. Bunun farkında olan ülkeler çiftçilerini ciddi manada desteklerler. Bundan dolayı gerek geri ödemesiz gerekse de faizsiz kredi imkanları sunuluyor. Tabi çitçilerimiz olarak nakdi ihtiyaca gereksinim duyabiliyor. Bundan dolayı da bankalara başvuru yapıyorlar.

DENİZBANK ÜRETİCİ KART GENEL AÇIKLAMA

Bankalarda çiftçileri bankalarına çekebilmek adına farklı ve güzel ürün hizmetleri sunuyorlar. Çünkü hasat zaman bankalara ciddi ve güzel bir akışı olmaktadır. Buda bankaların arayıp da bulamadığı bir durum. Bugün siz değerli çiftçilerimize bir karttan bahsedeceğiz. Denizbank üretici kart konulu yazımızın sizlerin de işinize yarayacak ve oldukça fazla istifade edeceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu özel kartın özelliklerine değinelim.

DENİZBANK ÜRETİCİ KART ÖZELLİKLERİ

Hava gibi, su gibi toprağınızın bereketi. Üretici Kart ile üreticilerimiz için Hayat Deniz’de Güzel. Üretici Kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır. Üreticiye tanımlanan kredi limiti Üretici Kart’a yüklenir, üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılar. Kullanışı da fonksiyonuda güzel ve özel bir kart.

ÜRETİCİ KART SAHİBİNİN AVANTAJLARI

Üretici Kart’ın en önemli avantajı yılda bir kez ödemeli olmasıdır. Bu ödeme vadesi üreticinin üretimini yaptığı tarımsal ürününün desenine göre, yani hasadına göre belirlenebilir. Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart ile yapılan alışverişlerde, üreticilerimiz 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından yararlanırlar. Üreticilerimiz Üretici Kart ile tarımsal işletme kredilerini DenizBank Şubeleri’nden ve ATM’lerden nakit çekebilir (7/24)ya da tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri alabileceği DenizBank anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kartlarını kullanabilirler.

Üreticilerimiz Üretici Kart’ına dilediği zaman ödeme yapabilir, ihtiyacı olduğunda yeniden nakit çekebilir veya tarımsal girdi alışverişlerinde kullanabilirler. Üretici Kart sahibi olmak için URETICI boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranı ve bulunduğun ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le gönder.

ÜRETİCİ KART’TAN KİMLER FAYDALANABİLİR

Bitkisel üretim ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi sahibi üreticiler Üretici Kart’a sahip olarak, Üretici Kart’ın sağladığı ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Detaylı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti DenizBank Şubeleri’ne başvurabilir, 444 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

EN SIK SORULAN SORULAR

Üretici kartı başvurusunun olumsuz değerlendirme kriterleri nelerdir?: Denizbank ve bankacılık ve ilgili mevzuat kapsamında kalan kredi talepleri olumlu değerlendirilmekte olup bunun dışındaki başvurular olumsuz değerlendirilmektedir. Üretici Kart’a kimler sahip olabilir?: Üretici kimliğini haiz çiftçilik belgesi ya da ÇKS’si olan gerçek kişiler üretici kart sahibi olabilirler. Üretici kart başvurusu için 2 kanal bulunmaktadır. Biri kısa yol olan 3280’e sms göndermek bir diğer yol ise şubeden şahsen başvurmaktır. Şubemize nufus cüzdanı ile çiftçilik belgenizle başvuruda  bulunabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Denizbank sizler için özel bir kart yapmış. Bizlerde bunun en güzel de haberleştirmeye çalıştık. Tabi son değerlendirecek ve son karar verecek merci sizlersiniz. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan galerimizi de inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Esnafa en hızlı kredi denizbank’da

Denizbank 190 TL Bonus Fırsatı

DENİZBANK VE ZİRAAT BANKASI BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK KREDİLERİ NELERDİR?

 

Tags: ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin