Go to ...
Denizbank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit Kredi


Denizbank Kredi Kartına Taksitli Nakit Kredi- Hadi bakalım, yine güzel, yine özel ve yine ilgi çekici bir yazı ile karşınızdayız. Gün geçtikçe bankaların çok farklı ve değişik hizmet ve ürünleri ile karşılaşıyoruz. Bugünde denizbank’ın sizlere sunmuş farklı bir ürün ile karşınızdayız. Şimdi para herkese lazım. Bundan dolayı da kredi çekiyoruz. Ama bazı zamanlar acil nakite ve paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. İşte bu zamanlar da 2 -3 gün kredi ile uğraşmak pekte işimize gelmiyor.

DENİZBANK KREDİ KARTINA TAKSİTLİ NAKİT KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Acil para ihtiyaçlarımız için farklı farklı çözüm yolları arıyoruz. Kimimiz nakit avans özelliklerini kullanıyoruz. Kimimiz ek hesap kullanıyoruz. Peki sizin çözüm yolunuz ne? Dilerseniz bu yazı ile biz size bir çözüm yolu anlatalım. Bugün sizlere Denizbank Kredi Kartına Taksitli Nakit Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu sayede hem farklı bir ürün hakkında bilgi sahibi olacak hemde para ihtiyaçlarında başvurabileceğiniz bir yolunuz olacak.

DENİZBANK KREDİ KARTINA TAKSİTLİ NAKİT KREDİ ÖZELLİKLERİ

En baştan da belirtiğim gibi acil nakit ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz bir ürün. Bu kredinin üst limiti 10.000 TL dir. Ayrıca 12 aya kadar vadelendirme imkanınız bulunuyor. Faiz oranı ise %1,84 olarak belirlenmiş. nakit avans ile lütfen karıştırmayın. Kredi kartı nakit avans ile belki 1.500 TL gibi düşük limitli bir para alırsınız. Ayrıca gün başına faiz işlediğinden dolayı da en fazla 30 günlük alabilirsiniz.

Taksitli Nakit kreid olayı çok daha farklı. 12 ay yani 1 yıllık vade yapabiliyorsunuz. Limiti de 10 bin lira gayet iyi. Çünkü acil mal ve ürün alabiliyoruz. Yada bor. ödememiz gelebiliyor. Bu durumda acil para ihtiyacınızı bu sayede halledebilirsiniz. Ayrıca başvurularınızı Denizbank şubelerinden, denizbank internet şubeden, telefon bankacılığından gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında SMS ile de başvuru yapmak isteyenler mesaj bölümüne ;

PARA yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz, daha sonrada kartınızın son altı sayısını yazıyorsunuz ve bir boşluk daha bıraktıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz limiti yazıp 3280’e SMS atıyorsunuz. Online olarak Hemen başvuru yapmak için de BURAYI tıklayabilir ve gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit kredisi için denizbank kartınızın olması gerekir. Kredi kartı için mesaj bölümüne KKART yazın ve boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazın ve 3280’e gönderin.

ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI
  • Kredi Tutarı: 5.000 TL
  • Kredi faiz oran: %1,84
  • Kredi taksidi: 12 Ay
  • Aylık ödenecek taksit tutarı: 478,86
  • Geri ödenecek toplam tutar: 5.746,29

 

Arkadaşlar kredi tahsis ücreti kullanacağınız limitin binde beşi kadardır. Bunun dışında 4 ile 12 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Aldığınız taksitli nakit krediyi ATM’den alacak olursanız bir günden en fazla 3 bin lira çekebilirsiniz. Ayrıca Taksitli nakit krediyi dilerseniz kartınız ile alışveriş de yaparak kullanabilir dilerseniz de nakit olarak çekebilirsiniz. Lakin taksitli nakit ile yaptığınız harcamalar dan bonus kazanamıyorsunuz.

Denizbank taksitli  nakit  kredi nedir? Ne sunuyor? Nasıl başvuruluyor? Faiz oranı kaçtır? Tüm detayları sizler ile paylaşmaya çalıştık. Ama daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz denizbank’ın 444 0 800 nolu telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz farklı konu başlıklarımızdan oluşturduğumuz galerimizi inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI ACİL NAKİTE İHTİYAÇ DUYAN KİŞİLERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank ve Garanti Bankası Taksitli MTV Ödeme Kampanyaları

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Denizbank ile KOBİ’lere Nefes Kredisi Başvuruları Başladı

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin