Go to ...
Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı ile Özel Fırsatlar


Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu- Son yıllarda ihtiyaçlarımız ve harcamalarımız ciddi manada artış gösterdi. Çok fazla tüketen bir toplum haline geldik. Bundan dolayıdır ki ülkemizdeki kredi kartı sayısı 58 milyonu aştı. Yalnız 2012 yılında ise kredi kartı borcunu ödeyemediğinden dolayı 500 bin kişinin kara listeye girdiğini biliyor muydunuz? Tamamıyla yanlış kullanım ve harcamalardan kaynaklanan durumdan dolayı başımıza gelen bir durum.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI GENEL AÇIKLAMA

Öncelikle herkesin kredi kartının olmasında hem fikiriz ama bu sadece bir kredi kartı ile sınırlı olmalıdır. Ayrıca limitinin de ödeyebileceğiniz düzeylerde olması gerekmektedir. Sizinde öyle bir kart seçmeniz gerekiyor ki hem avantajlarıyla, hem kampanyalarıyla hemde chip paralarıyla derdinize derman olmalı ve işinizi görmeli. İşte bugün buna benzer bir kredi kartı tanıtımı yapmayı planlıyoruz. Sizlerde kanaryaya gönül verenlerdenseniz bu kredi kartı tamda size göre. Bugün sizler için Denizbank Bonus Kredi Kartı tanıtımını yapmaya çalışacağız.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Fenerbahçe Bonus’luya özel fırsatlar sizleri bekliyor. FB Bonus kart, bir bonus karttır. FB Bonus’lular Bonus’un tüm kampanyalarından ve faydalarından yararlanır, taksitli alışveriş yapabilir, alışverişleri ile bonus kazanır ve alışverişlerde harcayabilirler. Ayrıca bu kart ile sizlere özel kampanya ve fırsatlardan yararlanırsınız. Şimdide dilerseniz fernerbahçe taraftarlarına özel bu kredi kartı kampanyalarını terker teker inceleyelim.

ŞAMPİYONLARIN DERBİSİ KAMPANYASI

Kampanya sadece FB Bonuslar ile yapılan harcamalar için geçerlidir. 13 Nisan günü yapılan harcamalardan kazanılan bonusların 10 katı 21 Nisan’da kartlara yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Yapılan işlemlerde 10 Kat bonus olarak en fazla 30 TL Bonus kazanılabilinir. Bonuslar 01 Mayıs’a kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan bonuslar 10 gün sonra 02 Mayıs günü geri alınacaktır. Kampanya ile sadece yapılan harcamalardan kazanılan bonuslar dahildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

avans ve taksitli nakit avans işlemleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan ek kartlar ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanyaya nakit çekim/sözüne bonus veya başka bir kampanyadan kazanılan bonuslar dahil değildir. Sadece bugüne özel yapılan harcamalardan kazanılan bonuslar geçerlidir. DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FENERBAHÇE DENİZBANK BONUS İLE İLK HARCAMADA 40 TL BONUS

Kampanyadan 01.06.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında, kısa mesaj ile FB boşluk TCKN yazıp 3280’e, internet veya alternatif başvuru kanallarından veya şubelerimizden Fenerbahçe DenizBank Bonus kart başvurusunda bulunan, kartı onaylanan ve bu süre içinde ilk harcaması 100TL ve üzeri olan müşteriler yararlanabilir. Bonus kazanımına sadece harcama işlemleri dahildir. avans veya taksitli nakit avans işlemleri kampanya kapsamında değildir.

Her müşteri kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonuslar kullanılmadığında geri alımı yapılacaktır. Geri alımlar yüklemeden 10 gün sonra, yüklemeyi takip eden 11. günde yapılacaktır. 31 Aralık’a kadar Fenerbahçe DenizBank Bonus kart ile ilk harcama tutarının 100TL ve üzeri olmalıdır. Bonus kazanımı kart tesliminden sonra harcama yapılan aya göre değişmektedir.

FB BONUS İLE TAKIMIN ATTIKÇA SENDE KAZAN

Fenerbahçe Bonus kartına sahip ol, kartınla ayda 750 TL üstü harcama yap, takımının kazandığı Spor Toto, Süper 2.Lig ve PTT 2 lig maçlarında attığı gol kadar ilave bonus’u kap. Hemen GOL yaz 3280’e gönder, 750 TL üstü harca, takımın kazandıkça attığı gol kadar bonus kartına yüklensin. Kampanyadan kazanılan bonuslar, takip eden ayın ilk haftası kartlara yüklenecektir. Kampanyadan sadece asıl kart sahipleri yararlanabilir. Net kart kampanyaya dahil değildir.

FB BONUS’A ÖZEL AVANTAJ VE İNDİRİMLER

Fenerbahçe Gold kart: Fenerbahçe Kart’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkanı, Fenerium Mağazaları’nda %5 indirim imkanı (indirimli ve kampanyalı ürünler hariç), Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde özel indirim imkanı, Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı, Fenerbahçe Kart’ın anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkanı. Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı.(Üye işyeri tarafından yapılan kampanyalar, www.fenerbahce.com.tr sitesinde duyurulmaktadır.)

Fenerbahçe Classıc kart: Fenerbahçe Kart’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkanı, Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde özel indirim imkanı, Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı, Fenerbahçe Kart’ın anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkanı. Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı.

FENERBAHÇE DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

FENERBAHÇE DENİZBANK BONUS KART İLE FORMA

indirimkartımda.comda Fenerbahçe forması Fenerbahçe DenizBank Bonuslulara özel peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla sizleri bekliyor. Ürünlere ayrıcalıklı fiyat ve vade farksız 9 taksit imkanından faydalanmak için Fenerbahçe DenizBank Bonus sahibi olmanız gerekmektedir. İndirimKartımda.com’da alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Fenerbahçeye gönül vermiş sevgili okurlarımız, sizler için denizbank’ın sunmuş olduğu kredi kartı kampanya ve avantajlarından bahsetmeye çalıştık. Tabi konu uzadığı için bir çok kampanyaya da değinemedik. Lakin önemli hususların üzerinde özellikle durdur. Sizlerde bu özel kredi kartını istiyorsanız artık nasıl başvuruda bulunacağınızı biliyorsunuz. Bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN DİĞER FENERBAHÇE TARAFTARLARININDA BU YAZIYI GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLMEK ADINA FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank fastpay ile uçmak artık daha da ucuz

Denizbak Teknoloji Bayramı

Esnafa en hızlı kredi denizbank’da

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin