Go to ...
Denizbank fastpay ile uçmak artık daha da ucuz


Denizbank fastpay ile Atlasglobal’de 0 indirim- Sizlerde işiniz gereği seyahat etmek durumunda mı kalıyorsunuz? Ve uçak biletleri artık ağır mı gelmeye başladı? Üzülmeyin. Bu yazı sizin biçin bir çözüm yolu olabilir. Malumunuz bankalar artık daha da fazla tercih edilebilmeleri için çeşitli firmalar ile anlaşmalar gerçekleştiriyorlar. Gerçi bu durumda her iki taraf içinde bir yarar gerçekleşmiş oluyor. Bunun sonunda ise 3. kişiler olarak bizlere bazı ve imkanlar sunuluyor.

DENİZBANK FASTPAY İLE UÇMAK GENEL BİLGİ

Dolayısıyla 3 tarafta karşılıklı olarak yarar ve çıkarlar elde etmiş oluyor. Bugün sizlere bu anlattıklarımıza örnek verebileceğimiz bir konu işleyeceğiz. Denizbank’ın Atlasglobal ile gerçekleştirmiş olduğu bir anlaşma ile özel bir kampanya doğmuş. Tabi burada 3. şahıslar olarak bizlerde bu kampanyadan faydalanan taraflar oluyoruz. Dilerseniz bu kampanyanın detaylarına inerek daha da ayrıntılı bilgi sahibi olabiliriz. Hazırsanız başlayalım

DENİZBANK FASTPAY ÖDEME İLE ATLASGLOBAL KAMPANYASI DETAYLARI

fastPay ile uçmak artık daha ucuz. AtlasGlobal’de ödemeni fastPay ile yap, anında %10 indirimi kap. Atlasglobal.com’ da biletinizi seçip ilerleyip ödeme sayfasına geldiğinizde ComPay’i seçip; “Bankanızı Seçiniz” menüsünden fastPay’i seçerek “ComPay ile Öde” butonunu tıkladığında fastPay’e yönlendirileceksin. fastPay sayfasına her zamanki bilgilerinle giriş yaptıktan sonra, hazır ödeme formunu onayladığında ödeme işlemin anında tamamlanacaktır.

Ödeme işlemi sonrasında tekrar ana sayfaya yönlendirileceksin. Önemli Bilgi: Şimdilik uçuşun günü alınan biletlerde geçerli değildir. ComPay’in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıkla. Ayrıca Atlasglobal.com, tatilbudur.com, Babil.com, Mardeluz.com.tr ve daha birçok yerde ödeme yapabilirsin. Üstelik bu fastPay’e özel %10 indirimi de kaçırma!

FASTPAY NEDİR?

DenizBank müşterisi olmana gerek kalmadan, dilediğin bankaya ait kredi kartını kullanabilir, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebilir, ATM’den kartsız para çekebilir, üye işyerlerinde ödeme yapabilir ve bir çok özelliği anında kullanmaya başlayabilirsin. Hemen App Store, Google play’den ücretsiz olarak fastPay’i indir. Peki Nasıl ?Cep telefonu, TC Kimlik numaran ve belirlediğin 6 haneli şifren ile kaydını oluştur. Sonra ödeme yapacağın sitede eğer ‘’ComPay ile öde’’ seçeneği gördüğünde Bankanızı seçiniz kısmında ‘’fastPay’’ i seçerek ödemeni anında ve en güvenli şekilde yap.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

2 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında fastPay ile yapılacak ödemelerde alışveriş tutarının %10 indirim verilecektir. İndirimler bir müşteri için en fazla 100 TL olabilecektir. DenizBank , AtlasGlobal ve Compay kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Özellikle yurt dışı seyahatlerinde pahalıya aldığını uçak biletlerinde güzel indirimler kazanabilirsiniz. Bizler üzerimize düşeni yaparak bu kampanyayı da sizler için haberleştirmiş olduk. Daha fazla kampanya ve için bizi takip etmeye devam ediniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbak Teknoloji Bayramı

Esnafa en hızlı kredi denizbank’da

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin